Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית מכשיר ניווט לרכב (לא waze)

מנשה 2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, sperial כתב:

כדי למצו מכשיר mio שמיש וכמ  זמן המכשיר יחזיק מעמד.

אישית אני מצאתי ביד 2 בזמנו מיוp360 במצב חדש,באריזה,עם כל הערכה,סוללה במצב מעולה,מחזיק לי ימים!

צריך רק לעקוב אחרי המדור הזה ביד2

https://www.yad2.co.il/s/c/ent1m4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 4 שעות, sperial כתב:

@ArikMמעניין איזה מאמץ יצטרך פות"ש להשקיע כדי למצו מכשיר mio שמיש וכמ  זמן המכשיר יחזיק מעמד.

אתה מדבר מהשערה ואני מנסיון רב: המכשירים ביד2 רובם ככולם במצב מצויין והם מחזיקים שנים בלי שום בעיה. הם בהחלט סוסי עבודה.

לפני 4 שעות, ETStudio כתב:

אני רק הערה, GPS לא חייב להיות מכשיר MIO ישן ו\או יד שניה.

ב 150-200 ש"ח הוא מקבל מכשיר (סיני) עם מסך מגע גדול ונוח 7-8 אינץ',

מהיר ויציב ועושה את העבודה היטב.

אצלי כבר כמה שנים, ללא תקלות.

אכן גם אפשרות ראויה  אך עם חסרונות לעומת המיו עם קליטת gps יותר טובה, טאצ יותר טובוכן יותר עמידות למכות ותנאים קשים. בנוסף הכל בפנים מולחם ומודבק בשונה מהמיו ששם להחליף מגע או מסך שבור זה פלג אנד פליי.

לפני 4 שעות, מישהו12 כתב:

אישית אני מצאתי ביד 2 בזמנו מיוp360 במצב חדש,באריזה,עם כל הערכה,סוללה במצב מעולה,מחזיק לי ימים!

צריך רק לעקוב אחרי המדור הזה ביד2

https://www.yad2.co.il/s/c/ent1m4

מכשירי הכף יד פחות מומלצים לנהיגה עקב מסך קטן משמעותית.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחקתי את ההודעות שלא קשורות לדרישה למכשיר. צדיק באמונתו יחיה, וגם חוטא. לא מעניינו של פורום הרכב.

נא להתרכז בדרישה של פות"ש. רוצים לדבר על למה, עופו לאוף.

• אהבתי 2
  • רעיון גרוע 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל הכבוד! פעולה מבורכת. בתקופה האחרונה כמות הג'אנק שצריך לסנן בכל נושא כדי לקבל תשובה עניינית הגיעה לכמות לא הגיונית.

רק בעיה אחת: כתבתי שתי תגובות נפרדות, אחת לא לגופו של הנושא ואחת ארוכה ומפורטת אך טכנית ועניינית.  קיבלתי הודעה אוטו' מהפורום על איחוד להודעה אחת וכעת מחקת הכל.. יש מצב לשחזור התגובה העניינית? זה לא מעט עבודה לצטט ולכתוב הכל מחדש.

עריכה: אני רואה כעת שאצלך:

לפני 43 דקות, falou כתב:

מחקתי את ההודעות שלא קשורות לדרישה למכשיר.

הכוונה בעיקר להודעה אחת וספציפית (שלי במקרה) שחציה הראשון עסק בדיון הפילוסופי ותוכנה לא נעם לך כנראה כי אותה מחקת בעוד עמוד 3 וקודמיו נשארו מלאים בהודעות שאין בהם מילה אחת שמועילה לדרישה של פות"ש.

אני רואה שמחקת עוד כמה קטנות, עדיין אין איזון והעמודים הקודמים מלאים בג'אנק. הודעות לדוגמה מעמוד קודם 35 37 39 40 42.

אשמח להסבר לסלקציה הזאת שמשאירה תחושה לא טובה.

עריכה אחרונה על ידי tza
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החזרתי את החלקים העניינים מההודעה שלך.

לגבי המשך העבודה שלי, מעבר לכמות מסויימת זה כבר טירחה גדולה. אני אעביר את פרטי חשבון הבנק של הפנסיה של האדמינים הוותיקים, שתוכל להעמיד תרומה...

אחרי זה אשקול.

בלי נדר...

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, tza כתב:

מה שאתה קורא "הסגנון של המכשירים הישנים" זה מערכת שאינה אנדרואיד אלא WINCE ולא יכולה להריץ WAZE אלא רק IGO.

יש מערכות מולטימדיה כאלה בסין השאלה מה תרוויח מזה.

האנדרואיד הוא הבעייתי בשבילי. כיום כל האפליקציות מפותחות עבור האנדרואיד ולכן מערכת הפעלה 'מיושנת' יוצרת מחסום בלתי עביר.

לפני 13 שעות, tza כתב:

1. שוק הסמארטפונים בלע אותם, כבר קרוב לעשור שאין מכשירי ניווט חדשים אבל הסדרות האחרונות שלהם מעולות ועמידות ואנטנת הGPS שלהם יותר מהירה מכל אנטנה של סמארטפון מודרני (שמשתמש ב A-GPS וכו כדי לפצות ע"ז).

2. ההמלצה שלי זה מיו מהסדרות האחרונות, סדרה S והלאה. תראה לפי מה שיש ביד2 ונגיד לך אם כדאי. כרגע ברפרוף קצר ביד2 ראיתי רק מסדרה C שאני פחות ממליץ.

מה שאני מתחיל להבין זה כך:

יש שני קטגוריות

א. מכשירים - יש מספר חברות, למשל, 'מיו'

ב. תוכנות ניווט - יש חברות שמתמחות בזה, למשל IGO

מה שאני צריך לעשות זה פשוט לקנות מכשיר GPS ולהתקין תוכנת ניווט, ומדי פעם פשוט לעדכן!

לפני 13 שעות, tza כתב:

אם הוא בלי סים עם אינטרנט קליטת הGPS שלו גרועה במיוחד מה שאומר שלפני נסיעה כדי למצוא איפה הוא עליך להמתין לעיתים כמה דקות במקום אחד ואז תוכל להשתמש והוא יעבוד טוב.

מעניין למה זה שונה ממכשיר ניווט רגיל?

לפני 6 שעות, ETStudio כתב:

לקחת החלטה אמיצה, כל הכבוד!

אני יוצא מנקודת הנחה שאתה מוכן לוותר על עדכוני התנועה, ואם כן נותרו לך שתי אפשרויות:

1. מכשיר GPS כמו של פעם, בסטנדרטים של 2020 זה מסך מגע גדול ונוח עם עדכוני מפות שיוצאים פעם בשנה, יעיל ופשוט.
  2. כפי שהציע לך @TDI, מערכת מולטימדיה מובנית ומסוננת, הדרן או נטפרי.

אני אישית משתמש באפשרות הראשונה, העלות זניחה, והמכשיר עונה על הצרכים שלי.

בהצלחה!

תודה על תגובתך

אני רציתי לדעת האם יש מכשירי ניווט חדשים, האם יש תוכנות מעודכנות. איזה מכשיר לקנות וכל העניין הזה.

מה זה מכשיר בסטנדרטים של 2020, אשמח מאוד שתצביע לי על דגם ספציפי שאדע מה לקנות. יש לי ברכב GPS שזה סיוט לנהוג איתו. אני מוכן להשקיע אפילו 1000 שקל על מכשיר יעיל ומוצלח.

אשמח מאוד שתגיד לי באיזה דגם אתה משתמש, אם הוא מהיר קליטה, איזה תוכנות וכל הפרטים. 

תודה רבה!!! ❤️

לפני 4 שעות, ETStudio כתב:

אני רק הערה, GPS לא חייב להיות מכשיר MIO ישן ו\או יד שניה.

ב 150-200 ש"ח הוא מקבל מכשיר (סיני) עם מסך מגע גדול ונוח 7-8 אינץ',

מהיר ויציב ועושה את העבודה היטב.

אצלי כבר כמה שנים, ללא תקלות.

אשמח מאוד שתאמר לי איך אני משיג את זה, משהו איכותי

תודה רבה מראש!

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן מערכת בנויה מחומרה ותוכנה  שצריכות להיות תואמות. כפי שאפליקציות אנדרואיד לא ירוצו על אייפון הן גם לא יפעלו על מכשיר שנוצר למערכת אחרת, וגם מצריכים את תיווך מערכת ההפעלה המתאימה.

הבעיה שלך היא הזקקות למערכת ישנה, כזו שהתמיכה בה הולכת ופוחתת, ולכן יש מספר מוגבל של מכשירים ואפליקציות מתאימים.

לגבי זמן נעילת הלווין - התהליך אורך זמן מה. הטלפון הסלולרי משתמש בסיוע - מכאן ה-a ב-agps שמשמעותו assisted, והכוונה היא שהטלפון מבצע איכון ראשוני באמצעות המידע על התחנות הסלולריות אליהן הוא מקושר, מה שמקצר את תהליך הנעילה על האות  הלוויני שנותן את המיקום המדוייק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 דקות, מנשה 2019 כתב:

מעניין למה זה שונה ממכשיר ניווט רגיל?

אנטנת מיקום ה-GPS שלו חלשה ומתקשה לקלוט את המיקום.

עריכה אחרונה על ידי tza
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להודות לכל המגיבים!

אני מאוד מעריך את המאמץ ואת ההשקעה.

אנסה לסכם את דבריכם:

1. כבר לא מייצרים מכשירי ניווט ייעודיים, כיום יש את הסמארטפונים. (אגב יש מכשירי ניווט מסלולים לרוכבי אופניים ולמיטיבי לכת)

2. המכשירים הישנים הם מצוינים

3. חברת 'מיו' היא המומלצת

4. לגבי תוכנת ניווט יש את IGO. ויש לה עדכונים

קיבלתי כיוון די ברור, מחר בעז"ה אתקשר לIGO, ואראה מה אפשר להתקדם. אעדכן בל"נ בהמשך מה התקדם המחקר שלי בנושא שוק מכשירי הGPS 

שוב תודה רבה לכולם!!!

אם יש למישהו דגם ספציפי שהוא יכול לכוון אותי אשמח מאוד!

אוהב את כולכם ❤️❤️❤️❤️

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוזר ואומר לך, מייצרים גם היום את המכשירים הללו, חדשים וטובים ועדכניים,

יש לי כזה, מהיר ועובד מצוין, עלות של 150-200 ש"ח, לא יד שניה ולא 5 אינץ'....

אם תרצה שלח לי ה"פ

לפני 3 שעות, tza כתב:

אכן גם אפשרות ראויה  אך עם חסרונות לעומת המיו עם קליטת gps יותר טובה, טאצ יותר טובוכן יותר עמידות למכות ותנאים קשים. בנוסף הכל בפנים מולחם ומודבק בשונה מהמיו ששם להחליף מגע או מסך שבור זה פלג אנד פליי.

אוי ואבוי,  אתה היית טורח להחליף מסך במכשיר של 39 דולר כולל משלוח...?

מה פספסתי?

• אהבתי 1

הדרך עצמה היא היעד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאם זה פשוט ויש לי חלקי חילוף זמינים הייתי מחליף, למה לא? כמה דקות עבודה שוות 40 דולר שלא לדבר על ההנאה לתקן לבד, מה גם שכאמור עשיתי את זה למיו ששווים יותר. 

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלחתם אותי עכשיו לעליאקספרס. אכן יש מכשירים זולים, אבל בחיפוש צריך לשים לב לכמה דברים:

1. חלק גדול מהמכשירים המפורסמים הם מכשירי מולטימדיה שנועדו להתקנה קבועה ברכב.

2. לא מעט מכשירים אינם כוללים מפות ישראל ותמיכה בעברית.

3. כל המכשירים כוללים מרכיבי מולטימדיה. אבל, בינינו, גם מכשירי mio מלפני עשור עשו זאת. לא ברור לי באיזה מערכת הפעלה נעשה שימוש ,בחלק מהמכשירים מצויין אנדרואיד ובחלק לא מצויין כלל.

4. חלק מהמכשירים מצריכים קישור למרשתת, חלק מאפשרים הורדת מפות דרך USB או באמצעות כרטיסי זכרון. שוב, לשיקולו של פות"ש מה מתאים לו. כמוכן אין תשובה לשאלה מה תדירות עדכון המפות, ובכלל, במכשירים סיניים, אני חשדן לגבי כיבוד זכויות יוצרים. ב-mio שהיה לי קיבלתי עדכון מפות פעם אחת והעדכונים הבאים עלו כמו מכשיר חדש, איני יודע מה המצב היום ואצל חברות כמו iGO.

בקיצור, אפשר לקנות מכשירים סיניים, אבל צריך להיות ערני לפרטים כדי לרכוש מכשיר מתאים.

עריכה אחרונה על ידי sperial
  • אהבתי 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף למסקנה שלך רק כמה הערות

1. אכן יש ויש.

2. תמיכה בעברית בד"כ יש גם אם לא כתוב. כמובן שטרם הקניה יש לוודא מול המוכר+סיכום על מפת ישראל עדכנית.

3. המולטימדיה הזולים בד"כ מבוססי winCE ואינם מכילים אנטנת gps וכן אינם מאפשרים הרצת תוכנת ניווט או כל תוכנה אחרת אא"כ צוין במפורש.

כשלא מצויין אנדרואיד בד"כ מדובר בwince. גם אם כתוב אנדרואיד אוטו עדיין מדובר בwin ce רק עם תמיכה באנדרואיד אוטו.

כל זה לגבי מולטימדיה, גם מכשירי ניווט כשלא מצויין אנדרואיד בד"כ מדובר בwinCE אך תמיד תהיה אנטנת gps ותמיכה בהרצת תוכנת ניווט כמובן.

4. מעניין, יש מכשיר שמיועד להריץ igo ומצריך חיבור למרשתת ללא חיבור usb או כ. זכרון?

לגבי זכויות יוצרים אם היית מכיר את סיפור נסיון כניסת igo לשוק הסיני היית יודע שאין מקום לחשד, 100% מהאייגו בסין פרוץ ללא רשיון.😃

לגבי עלות העדכונים כך גם ידוע לי ולכן ראשית שלחתי אותו לברר אצלם עלויות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, מנשה 2019 כתב:

4. לגבי תוכנת ניווט יש את IGO. ויש לה עדכונים

קיבלתי כיוון די ברור, מחר בעז"ה אתקשר לIGO, ואראה מה אפשר להתקדם. אעדכן בל"נ בהמשך מה התקדם המחקר שלי בנושא שוק מכשירי הGPS 

שוב תודה רבה לכולם!!!

אם יש למישהו דגם ספציפי שהוא יכול לכוון אותי אשמח מאוד!

אוהב את כולכם ❤️❤️❤️❤️

לאייגו יש עדכונים אבל התוכנה העדכנית שלהם (NEXTGEN) לא תעבוד טוב או בכלל על מכשיר ניווט ישן שמריץ WINCE . אבל -

הם עדיין מעדכנים מפות ל IGO 8 שהיא תוכנת ניווט מעולה שמיועדת למכשירי ניווט שאתה מכוון אליהם,  ולמיטב נסיוני בוחרת מסלולים יותר טוב מוייז (כמובן בלי להתחשב במצב התנועה ודיווחים) וגם פחות נוטה להתבלבל.

העדכון מפות אחרון לאייגו 8 הוא ממאי 2020 , שזה לא רע בכלל.

עריכה אחרונה על ידי tomerR
  • אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה רוצה דוקא GPS יש לי מס' של אחד שמתעסק בזה, ולדעתי הוא הכי זול בארץ. אני קניתי ממנו לפני 4 שנים בערך והייתי מרוצה עד הגג. גם מסיבות דתיות לא החזקתי וויז. אבל שיצא הנטו וויז של הדרן קניתי אותו, ולאחר מכן קניתי מולטימדיה אנדרואיד לרכב. באוטו בני ברק יש מולטימדיה אנדרואיד שחסומה ויש בזה רק וויז ופנגו. כמו"כ יש אופציה של נתיב שיש להם וויז שלא נראה כמו סמארטפון אלא כמו מכשיר רגיל של ניווט. או שאתה יכול לקנות מולטימדיה רגילה ולעשות לזה סינון דרך 019 שרק הוויז יעבוד, יש להם כזה דבר וזה בחינם. בכל אופן אני מצרף לך את המס' של אוטו ב"ב ושל הבחור שמוכר את הGPS. שיהיה לך בהצלחה. ותדע שאבא שבשמים שמח מאוד מההקרבה שלך. אם אוכל לעזור מהנסיון שלי בתחום הזה. בשמחה רבה.

אוטו בני ברק: 0547-272-300
מרכז הניווט: 0548-518-182

• אהבתי 1

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...