Jump to content

מנשה 2019

 • הודעות

  25
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

814 צפו בפרופיל

הנקודות של מנשה 2019

חדש בפורום

חדש בפורום (1/14)

17

מוניטין

 1. הייתי עכשיו אצל רוני אגזוזים. עבודה 2500 + 425 מע"מ = 2925. החליף לממיר קטליטי כפול חליפי (חדש) + חיישן חמצן אחד חדש, כולל עבודה + אחריות 6 חודשים. הממיר בתקן יורו 5. אמר שהממיר מחזיק שנתיים עד שלוש. לפי הידע שהבנתי עד כה, הסיבה שגונבים את הממירים דווקא בפריוס מגיעה מ3 גורמים: 1. בגלל שזה רכב שנועד להיות ידידותי לסביבה (ירוק) הכניסו יותר "פלדיום" כדי שיפחית עוד יותר את פליטת הגזים הרעילים מאשר במכונית רגילה. 2. הרכב היברידי, כך שהוא פחות משתמש במנוע הבנזין, וכך נפלט פחות גזים שהורסים את ה"פלדיום". כלומר הפלדיום נשמר במצב טוב. 3. הגישה אל הממיר נוחה. שאלתי את רוני מדוע לא גונבים ממירים מדגמים חדישים יותר, הוא הסביר שככל שהממיר קרוב יותר למנוע הגזים חמים יותר, והממיר עובד יותר קשה וכך יש פחות זיהום אוויר. (זה מה שהבנתי...) כדי ליצור כמה שפחות זיהום אויר אז בדגמים החדשים הממיר כל כך קרוב למנוע, שאם יש תקלה בממיר צריך לפרק במשך שעות כדי להגיע אל החלק. זה פחות או יותר ההסבר.
 2. תודה על תשובתך! עזרת לי מאוד! היה לי 2 שאלות שענית עליהם: 1. האם החליפי עובר טסט 2. האם הגנבים מזהים שזה חליפי ולא גונבים גם אותו (גם הבנתי סוף סוף למה הם מתלבשים דווקא על הפריוס דור 2, כי בממירים האחרים פשוט אין את החלק היקר) הייתי מאוד שמח לקבל את המספר טלפון של זה שמחליף כי אני רוצה לפרסם כמה שיותר את הסיפור הזה ולתת פיתרון. דבר שני אולי אקנה דרכו את הממיר החליפי תודה רבה מעריך מאוד! יעדכן בהמשך את המחיר של הממיר החליפי עלות העבודה וכו'... תודה רבה לכולם!
 3. https://www.etrailer.com/Catalytic-Converters/MagnaFlow/MF49752.html תיכנס לקישור, תרד לאמצע הדף יש שם סרטון מאוד ברור על הממיר ואיך מפרקים אותו יש מגנים כאלה https://www.asfir.co.il/catalytic-skid-plate-533380.html השאלה כמה הם טובים. אבל מה שהכי מעניין אותי זה למה דווקא הגנבים מתבייתים על הפריוס דור 2?
 4. תודה על תשובתך! אני לא ידעתי מאומה! אני מאמין שאם יש רכבים מסוימים שגנבים להוטים אחריהם, יש להניח פתיונות, ופשוט ללכוד את חסרי המצפון הללו. דבר כזה ירתיע אותם מאוד! הרעיון של היהודי משכונת אחיסמך מלוד מדבר לליבי מאוד. פשוט להתאגד, ללכוד אותם ולמסור אותם היישר למשטרה. לגבי הממיר האוניברסלי, אשמח לעוד פרטים
 5. בדקתי את הרכב, אכן חסר את החלק. בדקתי במצלמות אבטחה ואני רואה את הגניבה שמתבצעת ב4 לפנות בוקר על ידי 2 צעירים חסרי מצפון. ניסיתי לעלות את הקבצים לפה, אבל משום מה אני לא מצליח. האם הממיר הזה תקני, יעבור לי טסטים? השאלה היא מה עושים, לקנות כדי שיום למחרת יגנבו שוב? אלו אנשים חסרי לב, הרי מי מחזיק ברכבים כאלו? רק אנשים כמוהם, ללא כסף מיותר... ראיתי רעיון של כלוב, השאלה אם הוא עמיד, הרי היום יש מסורי דיסק עם בטריה. אני ממש אובד עצות כי שפכתי כל כך הרבה כסף על האוטו שאני כבר מרים ידיים, מקווה שיהיה פה עצה שאוכל ממש להתקדם איתה, כמו העיצה על הממיר האוניברסלי או משהו בסגנון. אשמח לתגובות! הייתי רוצה גם שכל אחד שמכיר אדם שיש לו טויוטה פריוס שיזהיר אותו! זה ממש מצוה!
 6. אני לא חושב שהמוסך גנב את זה, כי אני שבועיים נוסע הכל תקין. רציתי לשאול: יש חלקים חליפיים לדבר הזה? רק עכשיו יצאתי בנזק אדיר מהמוסך של 4.000 ש"ח אני לא יכול להרשות לעצמי להשקיע עוד סכום כזה על ממיר שעוד חודש ייגנבו לי אותו שוב. מה עושים? מי שיכול לתת מידע ועזרה יבורך! אני ממש זקוק לזה
 7. איך אפשר לדעת אם זה מה שנגנב? וכמה עולה חדש?
 8. יש לי טויוטה prius 2008. לפני מספר שבועות עשו החלפת מצתים. ביום שישי האחרון אני מניע את הרכב, וכאשר המנוע נדלק (הרכב הוא היברידי) נהיה רעש חזק ממש כמו של טרקטור. יש למישהו מושג מה זה? ואשמח להמלצה על מוסך אמין שלא יעבוד עלי, אני גר באיזור המרכז, בני ברק תודה רבה מראש לכל מי שעוזר!
 9. התקשרתי אליו וסיכמתי שאני מגיע, אבל המצבר שלי נגמר כי השארתי אור דולק. לאחר שהסתדר העניין נסעתי אליו, הוא חיבר את המחשב והוא אמר שהוא לא רואה שום תקלה. הוא העלה השערה שיש אפשרות שבגלל שהמצבר נגמר אז הנתונים מהמחשב נמחקו. בכל מקרה הוא אמר לי שאם יהיה בעיה בסוללה ההיברידית אמור להידלק לי נורות אזהרה, וכל הבעיות שאני רואה, כל עוד אין נורות אין מה לדאוג, המחשב של הסוללה מאוד מדויק. הוא לא רצה תשלום על החיבור של המחשב, ונתן לי תחושה נעימה והסבר ברור של המצב. אני ממש ממליץ עליו, מקום נקי, ואנשים טובים. אני מאמין שזה המוסך שלי מהיום ואילך בעז"ה. תודה על שהפנית אותי אליו.
 10. אני מודה לך מאוד. נראה אדם אמין. אעדכן בהמשך.
 11. תודה על תשובתך! לא הבנתי תודה על תשובתך! אתקשר אליו מחר בעז"ה. יש לך עוד מומלצים?
 12. בס"ד שלום לכולם. יש לי טויוטה prius שנת ייצור 2008. קניתי אותה מלפני כשנה. המוכר אמר לי שהוא החליף את הבטרייה שנה וחצי קודם לכן מרכב מפירוק. ברכב יש מסך שליטה במזגן, רדיו וכדומה. בנוסף אותו מסך מראה בכל רגע נתון מה נותן את הכוח לגלגלים: המנוע או הבטרייה. (הוא גם מראה האם המנוע מטעין את הבטרייה). במהלך התקופה שהרכב אצלי המסך נהרס, כנראה מהשמש. הוא נדלק ואחרי כמה דקות הוא מתחיל להשתגע (קווים מרצדים, סמל של לקסוס) עד שהוא מחשיך. לא טיפלתי בזה. שלשום התחלתי לחוש משהו מוזר: בכל פעם שאני לוחץ על דוושת הדלק המנוע בנזין נדלק. (כפי שידוע ברכב היברידי בנסיעה במהירות נמוכה בד"כ המנוע לא נדלק, אלא הרכב משתמש בבטרייה) אתמול כשהדלקתי את הרכב המסך עבד כמה דקות וראיתי שהבטרייה מלאה, ואז בבת אחת המסך מראה שהבטרייה התרוקנה, נפילה של כל המתח האצור בבטרייה בבת אחת! ואז המנוע נדלק, והבטרייה מתמלאת, ושוב כל הכוח נופל. כנראה הבטרייה גוססת. יש לי כמה שאלות: 1. האם אני אכן צודק, האם זהו כשל בבטרייה? בטרייה חדשה: 2. כמה עולה? יש מציאות? שווה להשקיע בכלל ברכב כזה ישן? במידה ואכן אינני מעוניין להשקיע בבטרייה חדשה: 3. בטרייה מפירוק, זה שווה? יש מציאות? במידה ואני לא מעוניין להשקיע בבטרייה כלל האם: 4. אפשר לנתק את המערכת החשמלית מהרכב ושהרכב ישתמש רק במנוע הבנזין? אני מודה מאוד לכל מי שיוכל לעזור לי בידע מה לעשות. תודה מראש!!!
 13. 150 שקל לכל עדכון יש מבצע הצטרפות: המכשיר פלוס התוכנה עולה 500, אם אני משלם 700 יש לי עדכון חינם לשלוש שנים תודה לך על כל העזרה, אתה אחד מהאדריכלים הגדולים של התפיסה שלי את העניין! מודה לך על הכל ❤️❤️ 1. העדכונים לא חינם כמו שכתבתי מקודם, אבל עדכונים הרי נועדו לכבישים חדשים ושמות רחובות חדשים וכדומה. לפי השערה שלי פעם בשנה מספיק, ולכן 150 שקל לשנה נראה לי כסכום סביר והוגן בהחלט. 2. אין כלל הבדל! ואכן הופתעתי!!! מעניין למה. שוב תודה לך ולכל האנשים המדהימים פה
 14. עדכון דיברתי עם חברת IGO. יש להם מכשיר ניווט ייעודי מבית MIO. המכשיר מיועד אך ורק לתוכנת ניווט. אני יכול לבחור איזו תוכנה להתקין עליו, יש שלוש אפשרויות: 1. IGO 8 2. IGO PRIMO 3. IGO Nextgen הוא הסביר לי על ההבדלים בין התוכנות השונות אבל בגלל שאני לא כל כך מקצוען (כמוכם) התקשיתי לעקוב ולהבין. אחד מההבדלים שכן הצלחתי להבין ולזכור, שב IGO Nextgen יש גם קריינות לשמות הרחובות. לגבי עדכונים הוא אומר שכל חצי שנה יש עדכון וכדי לעדכן את המכשיר יש שתי אפשרויות: א. אני מגיע אליהם, ב. אני מחבר אותם למחשב שלי (השתלטות מרחוק) וכך הם מעדכנים את המכשיר. העלות סה"כ: 500 ש"ח (ללא משלוח) סגרתי איתו על התוכנה השלישית. תודה רבה לכולם, עזרתם לי מאוד. ישלם ה' שכרכם ושישפיע עליכם רק טוב והצלחה בכל תחום בחייכם.
×
×
 • תוכן חדש...