Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עזרה בקניית מכשיר ניווט לרכב (לא waze)

מנשה 2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי מבין אותך כל הכבוד! (למרות שלפני חודש עברתי להדרן עקב דרישות מהעבודה) 

באליאקספרס תוכל למצוא מכשירים כאלה במחירים נמוכים יחסית (סביבות ה200ש"ח)

השאלה מה תעשה עם תוכנה לקנות לא יעלה זול בכלל כנ"ל העדכון . פרוצות יש כמו חול....

כמו קודמי תברר על השיואמי (כשר לחלוטין של וועדת הרבנים) יש בו IGO שזו התוכנה הנפוצה והיעלה ביותר.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 76
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הבעיה עם IGO, שתדירות העדכונים שלהם נמוכה, האחרון היה ב-12/2019, וגם המפה שפורסמה הייתה לא עדכנית, לא נכללו בה שינויים מהחודשים שלפני העדכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yd b-4 כתב:

באליאקספרס תוכל למצוא מכשירים כאלה במחירים נמוכים יחסית (סביבות ה200ש"ח)

השאלה מה תעשה עם תוכנה לקנות לא יעלה זול בכלל כנ"ל העדכון . פרוצות יש כמו חול....

נראה לי שלהתקין תוכנה פרוצה מחטיא, תרתי משמע, את את המטרה של פותח השרשור.

• מצחיק 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכלל לא מבין מה הבעיה בלקנות סמארטפון סיני זול ולהשתמש בגוגל מפס אופליין, לא צריך סים אפילו.
נסתרות דרכי האל...

• רעיון טוב! 1

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה מסך מגע ויכולת ביצוע פעולות במקביל של מעבד קשורים בהיותו גיבור או לא גיבור? איך זה קשור לדת? למה מולטימדיה ברכב זה בסדר? זה אותו המכשיר בדיוק.

• מצחיק 1
  • רעיון טוב! 3

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז מדובר בבורות לשמה עקב 'מראית עין'. כי כל מכונית מודרנית נמכרת עם דפדפן אינטרנט.
ואם הוא כלכך חושש שיחשף לתמונות של גברים או נשים בלבוש חושפני - מה יותר פשוט מלמחוק או לחסום את הדפדפן?
בקיצור, זו עבודה בעיניים - של החרדים על עצמם.

• אהבתי 7
  • רעיון גרוע 1
  • מעניין 1

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלייקעס - גם בעיני יש איזו סתירה בין העובדה שהבחור גולש במרשתת ממכשיר כלשהו שאיני יודע מהו לבין רצונו להמנע מסמארטופון, אבל יש כאן דברים לא רציונליים.

בכל זאת, בוא נשאיר את הדיון בתחום הניווט, ודיונים פילוסופיים נשאיר לעוף.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, shellcase כתב:

מה עם להחליף את המערכת ברכב באחת עם מולטימדיה ולהתקין בה IGO? או אפילו וייז (אבל אז תצטרך כרטיס סים כדי שתהיה מחוברת לאינטרנט).

תודה רבה על עצתך!

אני חושב שמערכת המולטימדיה מבוססת על אנדרואיד, כלומר זה טאבלט לכל דבר ועניין.

אני מעוניין במכשיר שלא מבוסס על אנדרואיד אלא הסגנון של המכשירים הישנים.

אולי אני טועה ויש מערכת מולטימדיה שלא מבוססת על אנדרואיד? אני אבדוק זאת. תודה על עצתך!!! ❤️

לפני 10 שעות, tza כתב:

עזרתי להרבה כמוך ובעיקרון ההמלצה שלי זה לקנות מכשיר ניווט של חברת מיו-MIO ביד2 ב100-150₪ ולהתקין עליו תוכנת ניווט של IGO עם מפות מעודכנות.

ל MIO יש את המכשירים הכי איכותיים שאפשר למצוא ביד2 ובכלל בארץ כדאי לקנות מהמכשירים היותר "חדשים" שלהם ולא מהישנים יותר כמו סדרה C לדוגמה. לגבי תוכנת הניווט והמפות יש כאן בפורום הכל עם הסברים ותוכל גם להעזר בנו השאלה איך אתה עם תוכנות פרוצות, אם גם עם זה יש לך בעיה תצטרך קודם לפנות לחברת NAVNGO שמשווקת את IGO בישראל ולבדוק מה העלות של עדכון מפות. בכלל לא בטוח שזה יגמר ב100₪ כל פעם. יתכן שאני מכיר מישהו שימכור לך מכשיר MIO עם IGO מקורי ומפות יחסית מעודכנות הכל ברשיון עם כמה חודשי שימוש.

תעדכן מה הכיון שלך ונשתדל לעזור הלאה.

אוקי זה כיוון מעולה!!!!

אשמח לפרטים מדויקים.

1. האם יש להם מכשירים חדשים, לא ישנים יד שניה, אלא פיתוחים חדשים?

2. אם אין, אז איזה סידרה לקנות, או מכשיר ספציפי וכדומה

3. איך קונים תוכנות ניווט, איך מעדכנים? 

4. מה הכוונה בתוכנות פרוצות? שלא משלמים עליהם? - לא איכפת לי כלל לשלם, להיפך! אם אני רוצה שמשהו ימשיך להתקיים עלי לשלם לו כדי שזה יהיה משתלם לו

5. אם יש לך מישהו שיש לו מכשיר טוב והכל, אני מאוד רוצה לקנות

תודה רבה על תגובתך!!! ❤️❤️

לפני 10 שעות, Michazzz כתב:

מבין הרבה חברים שלי שיש להם מאזדה חדשה - לכולם יש תוכנת ניווט חינם מותקנת ברכב. וכולם משתמשים בוויז במקום התוכנה המותקנת. טעות לא להשתמש בוויז אלא אם זה לצורך נסיעה הלוך חזור. מי שמסתובב כל היום עם הרכב - וויז זו חובה. כל תאונה מדווחת, כל פקק, המערכת משנה מסלול בהתאם למה שקורה כמעט מיידית בכביש. זה לא קיים בתוכנת ניווט אחרת.

לגבי המאזדה, ראיתי שהתוכנת ניווט זה IGO נראה לי.

הם טוענים שגם הם מעדכנים לפי מצב התנועה.

לגבי הוויז, תשמע, הם לא מוכנים לחשוף את המוח של התוכנה, יש הרבה שחושבים שיש לוויז אינטרסים זרים בתכנון מסלול הנסיעה, כמו לכוון אותך ליד חנויות שמפרסמות אצלם, או לכבישי אגרה ללא צורך וכדומה.

לי באופן אישי היה מקרה שבו הוויז הכניס אותי לתוך עיר כדי לעקוף פקק בדרך בין עירונית, לא הרווחתי כלום אלא להיפך!!! אוטובוס שהיה באותו מסלול שלי הגיע חצי שעה לפני!!!

הוויז לא כל כך מוצלח לטעמי... נראה לי שבכל העולם הגוגל מפות תופס הרבה יותר

לפני 9 שעות, ארי62 כתב:

חפש ביד 2. או בעלי אקספרס יש כאלה די איכותיים. אני הזמנתי לפני שלוש שנים והוא זרוק לי מאז באוטו. לפני שבועיים בדקתי אותו והוא עדיין עובד... 3 שנים של שמש,אני הופתעתי.

לגבי עידכון של זה זה בעיה כי להבנתי לא אמור להיות יותר עידכונים..

עוד הצעה... יש מכשיר כשר חדש לאחרונה של שיומי, מדובר במכשיר מקשים וכשר לכל דבר. יש שם igo.

זה בדיוק השאלה, האם המערכות הללו מעודכנות, או שזהו, הם שייכים להיסטוריה.

המכשיר של שיאומי החדש הוא עם מסך קטן ביותר, אם לא יהיה ברירה אני אקנה אותו. אני לא מאמין שהוא איכותי כמו מכשיר ייעודי לניווט

לפני 9 שעות, TDI כתב:

@מנשה 2019 ישנה אפשרות להתקין ברכב מערכת מולטימדיה, עם סים שמאפשר וייז בלבד.

אם אינך מעוניין / יכול להתקין מערכת מולטימדיה, למיטב ידיעתי ישנה חברה המשווקת מכשיר ייעודי לוויז שאינו  נראה כסמארטפון.

אשמח להרחיב בה"פ.

בהצלחה.

מעניין מאוד!!! אדבר איתך על זה, תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי בעבר מכשיר של mio, איני זוכר מאיזה דגם. המכשיר היה טאבלט לכל דבר, מבוסס על איזו מערכת הפעלה win mobile או משהו דומה, אם כי ללא קישוריות חוץ מ-USB. עקרונית היה מסוגל להשמיע מוזיקה ולהציג תמונות מכרטיס זכרון.

הסוללה היתה עלובה, המכשיר חייב חיבור לשקע המצית (כבל mini USB) שאם לא כן הסוללה נגמרה תוך דקות.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, shellcase כתב:

אז מדובר בבורות לשמה עקב 'מראית עין'. כי כל מכונית מודרנית נמכרת עם דפדפן אינטרנט.
ואם הוא כלכך חושש שיחשף לתמונות של גברים או נשים בלבוש חושפני - מה יותר פשוט מלמחוק או לחסום את הדפדפן?
בקיצור, זו עבודה בעיניים - של החרדים על עצמם.

בדיוק, הרי גם בשביל לגלוש בקארספורום הוא צריך דפדפן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, shellcase כתב:

באילו מכוניות שאינן מתוצרת טסלה יש דפדפן אינטרנט? אני מדבר על דפדפן מלא שיכול לגשת לכל אתר, לא משהו מוגבל שרק מציג את תחזית מזג האוויר מהאינטרנט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, sperial כתב:

שלייקעס - גם בעיני יש איזו סתירה בין העובדה שהבחור גולש במרשתת ממכשיר כלשהו שאיני יודע מהו לבין רצונו להמנע מסמארטופון, אבל יש כאן דברים לא רציונליים.

בכל זאת, בוא נשאיר את הדיון בתחום הניווט, ודיונים פילוסופיים נשאיר לעוף.

לפני 37 דקות, RBRB כתב:

בדיוק, הרי גם בשביל לגלוש בקארספורום הוא צריך דפדפן.

הדיון אכן שייך לאוף אך במילה אחת: סתירה אמיתית והתשובה שאכן פספסת משהו, ששייך לתחום הפסיכולוגי שנקרא התמכרות לסמארטפון.

לפני 1 שעה, מנשה 2019 כתב:

תודה רבה על עצתך!

אני חושב שמערכת המולטימדיה מבוססת על אנדרואיד, כלומר זה טאבלט לכל דבר ועניין.

אני מעוניין במכשיר שלא מבוסס על אנדרואיד אלא הסגנון של המכשירים הישנים.

אולי אני טועה ויש מערכת מולטימדיה שלא מבוססת על אנדרואיד? אני אבדוק זאת. תודה על עצתך!!! ❤️

מה שאתה קורא "הסגנון של המכשירים הישנים" זה מערכת שאינה אנדרואיד אלא WINCE ולא יכולה להריץ WAZE אלא רק IGO.

יש מערכות מולטימדיה כאלה בסין השאלה מה תרוויח מזה.

ציטוט

אוקי זה כיוון מעולה!!!!

אשמח לפרטים מדויקים.

1. האם יש להם מכשירים חדשים, לא ישנים יד שניה, אלא פיתוחים חדשים?

2. אם אין, אז איזה סידרה לקנות, או מכשיר ספציפי וכדומה

3. איך קונים תוכנות ניווט, איך מעדכנים? 

4. מה הכוונה בתוכנות פרוצות? שלא משלמים עליהם? - לא איכפת לי כלל לשלם, להיפך! אם אני רוצה שמשהו ימשיך להתקיים עלי לשלם לו כדי שזה יהיה משתלם לו

5. אם יש לך מישהו שיש לו מכשיר טוב והכל, אני מאוד רוצה לקנות

1. שוק הסמארטפונים בלע אותם, כבר קרוב לעשור שאין מכשירי ניווט חדשים אבל הסדרות האחרונות שלהם מעולות ועמידות ואנטנת הGPS שלהם יותר מהירה מכל אנטנה של סמארטפון מודרני (שמשתמש ב A-GPS וכו כדי לפצות ע"ז).

2. ההמלצה שלי זה מיו מהסדרות האחרונות, סדרה S והלאה. תראה לפי מה שיש ביד2 ונגיד לך אם כדאי. כרגע ברפרוף קצר ביד2 ראיתי רק מסדרה C שאני פחות ממליץ.

3-4 אין בעיה לקנות השאלה כמה אתה מוכן לשלם.. הבנתי שלNAVNGO יש תיאבון והם מוכרים את ה-IGO במחירים מפולפלים. אולי דבר ראשון תפנה אליהם ותשאל כמה יעלה להתקין את הIGO וכמה יעלה כל פעם עדכון מפות. הם גם קצת קשים בקטע שהרבה פעמים כדי להתקין\לעדכן יש להגיע אליהם פיזית.

5. דיברתי איתו וכרגע הוא לא רוצה למכור, הוא קנה לפני כמה חודשים MIO חדש עם IGO ברשיון (גרסה מעודכנת של 8, למתעניינים) ב600₪. זה סד"ג המחיר למכשיר חדש כזה.

ציטוט

תודה רבה על תגובתך!!! ❤️❤️

לגבי המאזדה, ראיתי שהתוכנת ניווט זה IGO נראה לי.

הם טוענים שגם הם מעדכנים לפי מצב התנועה.

עדכונים לפי מצב תנועה זה כשיש לך סמארטפון עם אינטרנט שדרכו הIGO מקבל עדכונים, אין לו דרך אחרת לקבל אותם.

ציטוט

לגבי הוויז, תשמע, הם לא מוכנים לחשוף את המוח של התוכנה, יש הרבה שחושבים שיש לוויז אינטרסים זרים בתכנון מסלול הנסיעה, כמו לכוון אותך ליד חנויות שמפרסמות אצלם, או לכבישי אגרה ללא צורך וכדומה.

לי באופן אישי היה מקרה שבו הוויז הכניס אותי לתוך עיר כדי לעקוף פקק בדרך בין עירונית, לא הרווחתי כלום אלא להיפך!!! אוטובוס שהיה באותו מסלול שלי הגיע חצי שעה לפני!!!

הוויז לא כל כך מוצלח לטעמי... נראה לי שבכל העולם הגוגל מפות תופס הרבה יותר

זה בדיוק השאלה, האם המערכות הללו מעודכנות, או שזהו, הם שייכים להיסטוריה.

IGO הוציאו עדכון כל חצי שנה עד סוף 2019, מאז לא פורסם על עדכון מפות חדש ורק פניה אליהם תתן לך תשובה מוסמכת וסופית

ציטוט

המכשיר של שיאומי החדש הוא עם מסך קטן ביותר, אם לא יהיה ברירה אני אקנה אותו. אני לא מאמין שהוא איכותי כמו מכשיר ייעודי לניווט

אם הוא בלי סים עם אינטרנט קליטת הGPS שלו גרועה במיוחד מה שאומר שלפני נסיעה כדי למצוא איפה הוא עליך להמתין לעיתים כמה דקות במקום אחד ואז תוכל להשתמש והוא יעבוד טוב.

ציטוט

מעניין מאוד!!! אדבר איתך על זה, תודה רבה

מדובר סה"כ במכשיר וייז בלבד רגיל בתוך מסגרת עץ בדומה למכשירי נדרים פלוס

לפני 43 דקות, sperial כתב:

הסוללה היתה עלובה, המכשיר חייב חיבור לשקע המצית (כבל mini USB) שאם לא כן הסוללה נגמרה תוך דקות.

לא כ"כ רלוונטי לניווט ברכב כשבכל מקרה זה מחובר למצת קבוע ואם תרצה לתכנן מסלול הסוללה תספיק או שתחבר למטען הביתי שמסופק איתו. משתמש במכשירים שלהם יותר מעשור ולא הפריע לי מעולם.

עריכה אחרונה על ידי tza
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה לגבי עדכוני תנועה - יש  מערכת שקרויה TMC בה המידע רוכב על שידורי תחנות רדיו. אני מכיר את השימוש בה משימוש במערכות ניווט ברכבים ששכרתי באירופה, איני יודע האם פועלת כיום בישראל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1263 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...