Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב למורה נהיגה עד 100K (עדיפות לחדש)

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 22 דקות, Taipan כתב:

ה - chr בהחלט אופציה מעניינת. הבעיה שאלו אשר נכנסות לי בתקציב די חרושות ואם אקנה רכב שכבר עבר קרוב ל-100K ק''מ לא יהיה לי כלכלי לעבוד איתו יותר מדי בהתחשב בק''מ הרב שאני הולך לעבור איתו

אני רואה כאלה יוצאי ליסינג עם ק"מ סביר לגמרי באיזור ה-100K או פרטיים מ-2017 באותה סביבת מחיר.

גם במערך סלקט של טויוטה יש כמה רכבים שנכנסים בתקציב.

מעבר לכך, יחידת ההנעה הזאת אמינה מאוד ויש אפשרות להאריך אחריות במוסכי הרשת של היבואן בתשלום שנתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אבדוק את האופציה הזו. ע''פ כתבות בגוגל, החל מה  2010 הותר למוריי נהיגה ללמד על רכבי ליסינג. אני לא כ''כ מבין איך, הריי רכב לימוד נהיגה דורש התקנות: דוושות, מצלמות, מראות ועוד כמה בקרים הקשורים למערכת החשמל ברכב. בנוסף לירידה הקבוע של ה25 אחוז שרכב לימוד נהיגה סופג, נשמע שהדרך היחידה של חברת הליסינג לא להפסיד היא לגלם את ירידת הערך במחיר החודשי. לדעתי לא ישתלם אבל שווה לבדוק. (התשובה מתייחסת למי שהעלה את האופציה של הליסינג)

אקפוץ לסלקט ואבדוק מה יש להם. בנתיים כל chr שאני רואה ביד שתיים נושקת ל-100K ק''מ. דווקא מכיר מורה שמלמדת על הרכב הזה ומרוצה מאד.

עריכה אחרונה על ידי Taipan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שמ-2010 מותר לרכוש רכבים משומשים מחברות ליסינג ולהשתמש בהם להוראת נהיגה.

קשה לי להאמין שחברת ליסינג תתן תמחור אטרקטיבי לרכב ללימוד נהיגה שעובד בתנאים קשים ונמצא בקבוצת סיכון דיי גבוהה לתאונות חניה וכאלה, וזה עוד לפני שדיברנו על ריבוי הנהגים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 50 דקות, Mike808 כתב:

אני חושב שמ-2010 מותר לרכוש רכבים משומשים מחברות ליסינג ולהשתמש בהם להוראת נהיגה.

היה אפשרי ב-2010 בוודאות.

ב-2010 המורה שלי לנהיגה קנתה מגאן II 2008 משומשת מחברת ליסינג כדי להיכנס לתחום של לימוד נהיגה על רכב אוטומטי.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום נותנים רכבים עם מימון ללא ריבית וללא הצמדה.

אתה הולך לקחת רכב ללמד הרבה מאוד שנים, זה בסדר שתהיה הוצאה קטנה בכל חודש.

כל הרפתקאה שתנסה לייצר תביא לך בלת"מים נוספים.

תחשוב גם שכל יום שהרכב מושבת בגלל תקלה שווה ים של כסף ועצבים ואי נעימויות מתלמידים.

מבלי להיכנס לך לכיס, האם מקדמה קטנה ואז תשלום חודשי קבוע לחמש שנים הוא משהו שאתה לא תוכל לעמוד בו?

במידה ואתה כן יכול, הייתי הולך על האופציה הזאת.

קח רכב שיהיה אמין, חסכוני ושלך לפחות ל-5 השנים הקרובות. 

(את הג'טה 2013 אבא שלי החזיק במשך קרוב ל- 8 (!) שנים ללימוד נהיגה וכוחה עוד במותניה.) כאשר מותר רכב נהיגה עד 10 שנים על הכביש, הוא כמעט מיצה את כל הזמן שלו איתה בעצם.

עריכה אחרונה על ידי yuvalganim
  • רעיון טוב! 1

(Sold) Chevrolet Aveo LT 2006

Citroen C3 Shine 2017

C5 AirCross Feel 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...