Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב למורה נהיגה עד 100K (עדיפות לחדש)

Taipan
שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

גם לדעתי הספארק מעט קטנה מדי, לא נראה לי שהרכב הזה יהיה לך נוח לשעות של ישיבה ברכב, מהנסיון שלי רוחב הרכב מאוד משנה כשזה קשור לנוחות, המרחק בין היושבים מקדימה, האם יש משענת יד וכ׳ו וזה בלי לקחת בחשבון את המושבים שאני מנחש שהם לא הצד החזק בספארק.

מציע לבדוק את הסיטרואן קקטוס, רכב עם מראה ייחודי (לדעתי יתרון כשזה קשור לרכב של מורה נהיגה, עשויים לזהות אותך יותר בקלות ככה) אבל הכי חשוב נוחות ברמה גבוהה מאוד, גיר אוטומטי פלאנטרי, ראות טובה החוצה ואם אני לא טועה עלות הרכישה לא רחוקה מהתקציב.

אופציה נוספת שהייתי מציע אם אתה מחפש רכב פחות גדול היא הסיטרואן C3, מדובר בסופר מיני מאוד נוחה עם מושבים רחבים ואותה יחידת הנעה כמו בקקטוס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Citroen C4 eHDI | Land Rover Discovery TD5
VW Golf MK4 1.6 Manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני לא הייתי מלמד ברכב כזה יותר משעתיים רצוף, אם תלמד על רכב שיהיה לך נוח - גם אתה תהנה. אם אין לך תקציב, קנה משומש.

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 2 רגילה או דמיו מליסינג 0 ק"מ.   הרכב הכי אמין שתמצא ובפחות ממה שרשמת. 
רכב ממש לא נוח לישיבה ממושכת למורה נהיגה, מבחינת מקום, מרווח כניסה ויציאה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לשבת ב- 2 אבל זכור לי שה-3 לא כ'' נוחה. לא מאמין שה2 תהיה נוחה יותר. 

אני מבין למה זה נראה מוזר שהסאפרק החדשה נוחה לי. אבל היא באמת נוחה לי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: הספארק ירדה מהפרק בנתיים. יש משתנה אחד אשר לא לקחתי בחשבון אשר שינה כנראה את כל הגישה שלי. כאשר הייתי עם הרכב, רוב הנסיעות שלי היו לבד, כך שלא באמת ניתן להשווה את זה ליום שלם של ישיבה ליד מישהו (מה שהולך לקראת הרבה מן הסתם, עקב המקצוע) 

חשבתי בנסוף עך אופציה של רכב לא חדש אבל יותר רכב כגון:

קיה סטוניק

יונדאי i25/i20 

את היונדאי אני מכיר מקרוב. היא לא שיא הנוחות אבל גם לא גרוע בכלל. ביליתי בה שעות מרובות של נהיגה ורוב הזמן היו איתי עוד אנשים ברכב. אמינות מופתית וצריכת דלק סבירה הם תנאים מחייבים עבורי.

מה לגבי הסטוניק? אותם המכלולים? עוד עצות יתקבלו בברכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסטוניק נשמעת בחירה טובה. הייתי הולך על ה-1.4 הבסיסי שיתן לך גיר אוטומטי רגיל ולא רובוטי כפול מצמדים וגם חישוקים קטנים עם צמיגים יותר זולים.

i25 מיושנת ולא נוחה.

i20 עברה למנוע טורבו עם גיר רובוטי כפול מצמדים שפחות אוהב נסיעות עירוניות והחלפות הילוכים מרובות.

אני מציע לבדוק היבירידיות שיהיו חסכוניות בתנאי נסיעה של לימוד נהיגה. יאריס פחות נוחה לי אישית ואין לה משענת יד אבל היא מאוד חסכונית.

טויוטה CHR נשמע לי כמו רכב לימוד נהיגה אולטימטיבי. הוא מרווח יחסית, נוח וחסכוני. המינוס היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא ראות לא מבריקה לאחר ותחושה קלסטרופובית במושב האחורי.

גם קיה נירו ויונדאי איוניק הן אופציות היברידיות מוצלחות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 5.8.2020 בשעה 22:42, Taipan כתב:

לא יצא לשבת ב- 2 אבל זכור לי שה-3 לא כ'' נוחה. לא מאמין שה2 תהיה נוחה יותר. 

אני מבין למה זה נראה מוזר שהסאפרק החדשה נוחה לי. אבל היא באמת נוחה לי.

ממש לא מוזר שהספארק נוחה לך.  הרכב הכי נוח הוא יונדאי i 10 !!  בכל השאר או שהכסאות צרים, או שהמרווח רגליים קטן,  או שיש בליטות שחופרות לך בברכיים/שוקיים וכו. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה - chr בהחלט אופציה מעניינת. הבעיה שאלו אשר נכנסות לי בתקציב די חרושות ואם אקנה רכב שכבר עבר קרוב ל-100K ק''מ לא יהיה לי כלכלי לעבוד איתו יותר מדי בהתחשב בק''מ הרב שאני הולך לעבור איתו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תיקח רכב בליסינג? חדש שתממן משיעורי הנהיגה ותוכל להכניס להוצאות העסק? התייעצת עם רו"ח. (סליחה שזה נשמע שאני מחטט מדי)

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1319 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...