Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם, הרי אפשר להגיב גם בלי, וממש לא בא לנו להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב למורה נהיגה עד 100K (עדיפות לחדש)

Taipan
 שיתוף
עוקבים 13

Recommended Posts

גם לדעתי הספארק מעט קטנה מדי, לא נראה לי שהרכב הזה יהיה לך נוח לשעות של ישיבה ברכב, מהנסיון שלי רוחב הרכב מאוד משנה כשזה קשור לנוחות, המרחק בין היושבים מקדימה, האם יש משענת יד וכ׳ו וזה בלי לקחת בחשבון את המושבים שאני מנחש שהם לא הצד החזק בספארק.

מציע לבדוק את הסיטרואן קקטוס, רכב עם מראה ייחודי (לדעתי יתרון כשזה קשור לרכב של מורה נהיגה, עשויים לזהות אותך יותר בקלות ככה) אבל הכי חשוב נוחות ברמה גבוהה מאוד, גיר אוטומטי פלאנטרי, ראות טובה החוצה ואם אני לא טועה עלות הרכישה לא רחוקה מהתקציב.

אופציה נוספת שהייתי מציע אם אתה מחפש רכב פחות גדול היא הסיטרואן C3, מדובר בסופר מיני מאוד נוחה עם מושבים רחבים ואותה יחידת הנעה כמו בקקטוס.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Audi A1 1.4 TFSI Manual | Land Rover Discovery TD5

VW Golf MK4 1.6 Manual

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
  • תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ההודעות עם הניקוד הגבוה ביותר

אני אמנם לא מורה לנהיגה, אבל סיימתי את לימודי הנהיגה שלי לפני זמן יחסית קצר ביחס לשאר חברי הפורום, ככה שאני חושב שאני יכול לענות על זה מהניסיון האישי שלי.   הרוב המוחלט של התלמידים, כמו רוב

סתם שאלת ביניים שמסקרנת אותי, בתור מורה נהיגה, כמה אתה חושב שלסוג הרכב עצמו יש משמעות לתלמיד שבא ללמוד?   רכב יותר יוקרתי מגניב וכו' מושך יותר לקוחות? או שאולי מצד שני רכב מיני יהיה פחות מאי

זהו, אני זוכר שלמדתי נהיגה, אז השאלה הראשונה שהייתי נשאל בבית הספר היא על איזה סוג רכב אתה לומד. נכנסתי לפורום של מורים ותלמידים ושאלתי את השאלה הזו שם וקיבלתי המון תגובות שברוב המכריע של התגובות התשו

אני לא הייתי מלמד ברכב כזה יותר משעתיים רצוף, אם תלמד על רכב שיהיה לך נוח - גם אתה תהנה. אם אין לך תקציב, קנה משומש.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
מזדה 2 רגילה או דמיו מליסינג 0 ק"מ.   הרכב הכי אמין שתמצא ובפחות ממה שרשמת. 
רכב ממש לא נוח לישיבה ממושכת למורה נהיגה, מבחינת מקום, מרווח כניסה ויציאה
קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

לא יצא לשבת ב- 2 אבל זכור לי שה-3 לא כ'' נוחה. לא מאמין שה2 תהיה נוחה יותר. 

אני מבין למה זה נראה מוזר שהסאפרק החדשה נוחה לי. אבל היא באמת נוחה לי.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון: הספארק ירדה מהפרק בנתיים. יש משתנה אחד אשר לא לקחתי בחשבון אשר שינה כנראה את כל הגישה שלי. כאשר הייתי עם הרכב, רוב הנסיעות שלי היו לבד, כך שלא באמת ניתן להשווה את זה ליום שלם של ישיבה ליד מישהו (מה שהולך לקראת הרבה מן הסתם, עקב המקצוע) 

חשבתי בנסוף עך אופציה של רכב לא חדש אבל יותר רכב כגון:

קיה סטוניק

יונדאי i25/i20 

את היונדאי אני מכיר מקרוב. היא לא שיא הנוחות אבל גם לא גרוע בכלל. ביליתי בה שעות מרובות של נהיגה ורוב הזמן היו איתי עוד אנשים ברכב. אמינות מופתית וצריכת דלק סבירה הם תנאים מחייבים עבורי.

מה לגבי הסטוניק? אותם המכלולים? עוד עצות יתקבלו בברכה.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הסטוניק נשמעת בחירה טובה. הייתי הולך על ה-1.4 הבסיסי שיתן לך גיר אוטומטי רגיל ולא רובוטי כפול מצמדים וגם חישוקים קטנים עם צמיגים יותר זולים.

i25 מיושנת ולא נוחה.

i20 עברה למנוע טורבו עם גיר רובוטי כפול מצמדים שפחות אוהב נסיעות עירוניות והחלפות הילוכים מרובות.

אני מציע לבדוק היבירידיות שיהיו חסכוניות בתנאי נסיעה של לימוד נהיגה. יאריס פחות נוחה לי אישית ואין לה משענת יד אבל היא מאוד חסכונית.

טויוטה CHR נשמע לי כמו רכב לימוד נהיגה אולטימטיבי. הוא מרווח יחסית, נוח וחסכוני. המינוס היחיד שאני יכול לחשוב עליו הוא ראות לא מבריקה לאחר ותחושה קלסטרופובית במושב האחורי.

גם קיה נירו ויונדאי איוניק הן אופציות היברידיות מוצלחות.

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

מצטרף להמלצה על CHR, יש לי גם חבר שעבר טסט לפני שנה ולמד על הרכב הזה

TOYOTA auris 1.8L 136HP hybrid 2015  🎌

TOYOTA yaris T-sport 1.5L manual 2003 🎌

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים
בתאריך 5.8.2020 בשעה 22:42, Taipan כתב:

לא יצא לשבת ב- 2 אבל זכור לי שה-3 לא כ'' נוחה. לא מאמין שה2 תהיה נוחה יותר. 

אני מבין למה זה נראה מוזר שהסאפרק החדשה נוחה לי. אבל היא באמת נוחה לי.

ממש לא מוזר שהספארק נוחה לך.  הרכב הכי נוח הוא יונדאי i 10 !!  בכל השאר או שהכסאות צרים, או שהמרווח רגליים קטן,  או שיש בליטות שחופרות לך בברכיים/שוקיים וכו. 

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

ה - chr בהחלט אופציה מעניינת. הבעיה שאלו אשר נכנסות לי בתקציב די חרושות ואם אקנה רכב שכבר עבר קרוב ל-100K ק''מ לא יהיה לי כלכלי לעבוד איתו יותר מדי בהתחשב בק''מ הרב שאני הולך לעבור איתו

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

אולי תיקח רכב בליסינג? חדש שתממן משיעורי הנהיגה ותוכל להכניס להוצאות העסק? התייעצת עם רו"ח. (סליחה שזה נשמע שאני מחטט מדי)

קישור ישיר להודעה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• Create New...