Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צינור לכיסוי צמת חשמל

Adani
שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

הצינור שמכסה את צמת החשמל בתא המנוע אצלי התפורר מהחום. (קניתי את הרכב ככה)

יש לי צינור PG לחשמל שהשתמשתי בו בבית, ראיתי באינטרנט שהוא עמיד עד 60°C. האם זה מספיק?

עם איזה צינור באופן כללי כדאי לכסות את הצמה?

אם זה משנה, גולייטה 1.4.

מצרף תמונה

image.png.cafe0a099316041d3febff04ee14fa6a.png

תודה!

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מספיק לדעתי. יש צנרת כזאת ייעודית לרכב שלא אמורה לעלות הרבה, אלו עומדות בסביבות 110-150 מע'.
corrugated conduit זה מה שהייתי מחפש, תמצא מחו"ל לא זבל סיני (סיני איכותי יעבוד לדעתי, לא צריך להשתגע).

*תמדוד את הקוטר רק.

עריכה אחרונה על ידי shellcase

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה שהם יושבים די קרוב אליי, אני אקפוץ לשם יותר מאוחר.

מה שכן, לא רשום שום פרטים על הפריט עצמו, איך אני יודע שזה באמת מתאים ולא יתפורר לי כמו הקודם? השתמשת בזה במקרה?

אם זה לא יתאים אחפש באמת אחד איכותי באינטרנט.

SEAT Ibiza 2014 1.2t DSG >> Toyota Yaris 2018 HYBRID >> Renault Clio 2019 1.2t DCT >> Alfa Romeo Giulietta Milano 2014 1.4t TCT

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תברר עם החנות לגבי הנתונים הטכניים של השרשורי.

במחיר כזה גם אם יחזיק כמה שנים, אפשר להחליף שוב.

רוב הסיכויים שתחליף רכב עד אז.

נתקלתי בהרבה מכוניות שהצינורות האלה מתפוררים עם השנים, לא משהו חריג.

עריכה אחרונה על ידי trademark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי אצלם, הרבה דברים שרציתי היה להם ונהנתי לי שם, אבל השרשורי החצוי הכי גדול היה דק לי מדיי. (אני צריך 21-22 קוטר פנימי)

ראיתי צינורות כאלה איכותיים שמחזיקים עד 125-150 מעלות, אבל כולם בחו"ל ולא ממש שולחים לישראל בימינו. 

אני אמשיך לחפש, אם אמצא בארץ אקנה כבר כאן ואם לא אז אזמין. תודה לכם!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמאזון חזרו לשלוח, ויש גם חנויות כמו summit racing ששולחים לפה.
חיפשתי בשבילך, בדוק לגבי 

Dorman Convoluted Tubing 85636

יש להם צינור כמו שאתה צריך בקוטר 3/4 אינצ' (19מ"מ).
גדולים יותר כבר יהיה קשה למצוא.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה, מעריך מאוד.

בדקתי באתר של summit, הם רוצים 150 ש"ח משלוח לישראל. כל שאר האתרים מהסוג הזה גם רוצים ככה.

בדקתי גם את אותו המוצר בכמה מודעות שונות באמאזון, כולם רוצים 150-160 ש"ח משלוח. (הכי זול הכוונה, יש יותר יקר)

באיביי אף אחד לא שולח לישראל, הבודדים שכן שולחים רוצים מחיר מופקע על הפריט (30-70 ש"ח ל90 ס"מ) ועוד מעל 100 ש"ח משלוח.

אני חושב שאוותר על משלוח מחו"ל...

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1375 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...