Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לנסיעות עירוניות עד 20K, אוטומטי

sagig
שימו לב! השרשור הזה בן 1396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

חברה טובה מחפשת רכב שישמש אותה בשנים הקרובות לצרכיה כסטודנטית לרפואה בחיפה.

היא מחפשת רכב אוטומטי, בטיחותי, אמין ורצוי שעלויות האחזקה והטיפולים שלו יהיו זולים.

התקציב הוא 20,000 שח עם אפשרות לחריגות במקרה ובאמת קיים משהו מעניין.

באותה נשימה, אני מצטרף אליה היום לבחון סוזוקי ספלאש 2009 - יש דגשים ששווה להסתכל עליהם? בעיות מיוחדות בדגם? זה רכב ששווה את הזמן?

המוכרת דורשת 16 אשח , הרכב נסע 160000 קילומטרים והוא מוחזק ביד ראשונה עדיין.

תודה לכולם והמשך שבוע טוב!

עריכה אחרונה על ידי sagig

כיום Skoda Fabia 2016,1.2

בעבר Fiat 500 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון שהרכב יד ראשונה. אם יש היסטוריית טיפולים ייתכן מאוד ושווה לחטוף.

אבל עדיין נשמע לי הרבה מידיי להוציא 16K על רכב משנת 2009.. ישן יחסית!

תוכל למצוא בתקציב זהה ואף פחות רכבים מעולים משנתונים 11-13

למשל ניסאן מיקרה 

לדוגמא https://www.yad2.co.il/vehicles/private-cars?price=14000-17000&engineval=-1-1200&gearBox=1,6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה על התגובה@המחליף. 

מסכים שהרכב ישן, אבל אעדכן לאחר שאראה אותו היום - אם הבעלים אכן תוכל להציג לי היסטוריית טיפולים מלאה+ מבחינה שלי את הרכב לא אראה "נורות אדומות" אני חושב שמדובר בעסקה טובה יחסית, במיוחד אם נוכל להוריד אותם ל-15 אשח.

לגבי המיקרה, אני לא מוצא כרגע באיזור חיפה רכבים מתאימים אבל אשאר עירני!

במקביל אני מחפש גם -  ספייס סטאר, מיקרה, סיריון, ג'אז. האם שווה להסתכל על עוד משהו?

כיום Skoda Fabia 2016,1.2

בעבר Fiat 500 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיקרה לא הייתי מתקרב. א' יש שם דיווחים על בעיות בגיר הרציף. ב' יש לה בעיה ידועה בכפתור ההפעלה של המזגן שעולה לא מעט. ג' הרכב לא בטיחותי (4 כוכבים בדירוג הישן).

ד' הרכב לא נוח בעליל ומרגיש כמו מלגזה. 

ב 20K לקנות רכב אוטומטי זו משימה לא פשוטה. בידני יש יותר אופציות אבל אם אתה מתעקש הייתי מחפש אופל קורסה שמורה עם ק"מ נמוך. בגלל שהשוק שלה חלש אתה יכול למצוא אחת עם נתונים יפים במחיר דיי טוב. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוסיף את הפורד פיאסה ואופל קורסה 1.4 אוטומט לרשימה.

רכבים קצת יותר נעימים ומרווחים מהספלאש כאשר ב16 אלף שקל תוכל למצוא כנראה משהו ממודלים 13-11

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תוכלו להעלות את התקציב לספייס סטאר אז היא אופציה שיכולה להתאים, אמינה, לא יקרה לאחזקה, בעיר נוחה עקב מתלים רכים אך בסיבובים יש רכינה מורגשת.

בנוסף במאמץ היא רועשת עקב גיר רציף, מנגד הוא תורם לצריכת דלק טובה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1396 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...