Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריאיון עבודה בווידאו

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ראיינתי מאות אנשים לתפקידים טכניים בחברת תוכנה גדולה שאני כיום עובד בה (FAANG) וגם התראיינתי לא מעט במקומות אחרים.

למעט תפקידי פיתוח נטו, שאלה כמו "מיין עץ בינארי, מה הסיבוכיות של הפתרון?" לא מלמדת כלום מלבד זה שהמועמד שינן.

אני מעדיף לשאול שאלות כמו "מכיר טוויטר? מה האתגרים שיש בפיתוח מערכת בסקייל הזה?" או "תיישם לי tail בבקשה, ותדמה הרצה על קובץ של 100 גיגה".

פה אפשר לדבר יום שלם על cap theorem, על מונים מבוזרים, על קשינג בשכבות שונות, על מבני נתונים מתאימים... ככה די מהר רואים מי פיתח מערכת בחיים שלו ומי מחרטט.

• רעיון טוב! 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אם ראיינת והתראיינת בfaang - אז זה ברור לך שמה שציינת זה חלק מראיון של system design ולא החלק של ה״קוד״.

זה שלב נוסף בראיונות (שככל שאתה יותר בכיר / מנוסה - ככה השלב הזה פוטנציאלית הופך ל2 שלבים כאלו והחשיבות שלו וההתעמקות המצופה בו יותר גבוהה)

כמו כן - ברור לך שאף אחד לא שואל ״מיין עץ בינארי ומה הסיבוכיות״ אלא נותן שאלה עם מידע ומה רוצים לעשות איתו - והמועמד צריך להבין מה מתאים , איזה data structure , איך רצות הפונקציות ומה יתן פיתרון סביר.

אם הוא עשה את כל זה - אבל לא זכר בדיוק את המיון / פספס משהו במימוש - אפשר לדבר על זה.

אבל הרבה לא בכיוון.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, זה נקרא non abstract large system design ולטעמי מנבא יותר טוב מי יהיה עובד מוצלח מאשר "הנה קובץ לוג, החזר את השכיחות היחסית של 10 האירועים השכיחים ביותר בין זמן A ל B".

גם זו שאלה טובה, אבל בהינתן מספיק זמן כל מתכנת אמור לפתור את זה ולא יותר מדי בקושי.

• רעיון טוב! 1

עז יפנית בסלעים

yahav.biz | mineralz.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המקומות - השאלות קוד הן יותר הבסיס לעובר / לא עובר - והשאלות האלו הן השאלות שקובעות את הרמה.

אלו גם לא שאלות קוד קלאסיות - אלא בהרבה פעמים אתה צריך לסרטט את המבנים , להסביר את הקאשינג , בחירות API שאתה עושה בין שרתים / משתמשים לשרת וכו.

לגבי תרגילי בית אגב , זה תמיד שאלה מעניינת כי אני לא מאמין גדול בהם - שנה שעברה עשיתי אחד של doordash - וזה דיי שכנע אותי הפוך

אחרי התרגיל עשינו code review ביחד עם אחד המפתחים הבכירים שלהם וירדנו לרמת הפסיק - והאמת היה דיי מרשים.

זה לוקח הרבה זמן (גם למי שעובר על התרגילים) - אבל האמת בתרגיל בינוני - זה נתן דיי הרבה אינסייט. צריך מאוד להבין מה נותנים ומה זה מלמד. כי הרוב לא מלמדים יותר מדי.

אבל כשזה מוצלח - זה מוצלח.

אז מסקרנות העפתי מבט אח״כ על מה אנשים שמו בgithub סביב התרגיל הזה - וזה היה מביך...

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם אני לא בתחום הפיתוח, אבל מבחן בית שלוקח 3 שעות זה פשוט מרתיח. 
אפשר לבדוק רמה של קוד, שכולל בתוכו מקום לשלב פתרון יצירתי, גם במשימה שתיקח שעה (לכל היותר, אולי אף פחות).

חבר שלי התראיין בגוגל לאחרונה, עבר סדרה של ראיונות ללא מבחן בית. 
את הפתרון הוא עשה תוך כדי הראיון ב-ZOOM. כל הראיון לקח 45 דקות. המראיין התרשם מספיק בכדי לקבל החלטה האם לקבל אותו או לא.

כששמעתי על שיטת הראיון הזו התרשמתי  מאוד.
פחות התרשמתי מהסדרה של ה-7 (!) ראיונת שהוא עבר באותו יום, כולל HR וכל בעלי התפקידים הרלוונטיים.

כשעוד הייתי סטודנט למדעי המחשב, חברים שלי לתואר שיתפו אותי בשאלות מראיונות עבודה. מאחת החברות, איטואיט (עצלן מכדי לבדוק איך מאייתים את זה באנגלית) התרשמתי מאוד, שכן התעכבו על הרעיון שמאחורי הפתרון ופחות במושגים (שמות מיונים ושאר פיצ'פקס). גם השאלה הייתה סבירה ועירבבה לא מעט אלגוריתמיקה שמתבססת על הקורס האקדמי אבל דורשת התאמות.

כ"כ התרשמתי מהשאלה שעשיתי התאמות ושאלתי אותה כמה מועמדים בראיונות, בתור שאלת אקסטרה.

עריכה אחרונה על ידי BioS

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, BioS כתב:

אמנם אני לא בתחום הפיתוח

בא לא ננסה לשפוט כמה זמן לוקח משהו אם אתה לא מהתחום וכותב קוד למחייתך? 3 שעות לכתוב משהו שעושה משהו זה סביר ביותר למשהו שגם נראה טוב וכתוב נכון. לחרטט משהו שרק יעבוד אפשר גם בשעה כנראה אם אתה מכיר את הספריות ומה שאתה מנסה לעשות (שבהרבה מקרים - אתה לא - יש המון פריימוורקים בהמון תחומים מסביב לשפה עצמה)

that said זו לא פרקטיקה הכי מקובלת ויש מועמדים שלא אוהבים את זה. פעם ב... למקום שמעניין אותי מאוד לעבוד בו - אני מוכן. (במיוחד שמצורף לזה לרוב שכר דולרי שנתי של 6 ספרות שלא מתחיל ב1)

לפני כשעה, BioS כתב:

פחות התרשמתי מהסדרה של ה-7 (!) ראיונת שהוא עבר באותו יום, כולל HR וכל בעלי התפקידים הרלוונטיים.

יום ראיונות onsite זה הפרקטיקה המקובולת בחברות הגדולות.

לרוב יש שיחה עם מגייס (שלא תטעה - זה לא ראיון) , ראיון טכני טלפוני - ואם עבר ממש טוב - הזמנה לonsite.

קח בחשבון שבחלק מהמקרים - לפני הקורונה - זה היה יכול לכלול גם טיסה ולינה.

ככה מסיימים את הכל ומרכזים את כל ההליך ביום אחד למועמדים שנראים עם פוטנציאל גבוהה.

בתור מועמד לתפקיד נחשב - אני מעדיף את זה על למרוח את התהליך.

למועמדים במשרות נמוכות (interns וjuniorים) - התהליך משמעותית קצר יותר מ7 ראיונות ולפעמים גם לגמרי מרחוק.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר סיטואציות בהן מועמדים ויתרו על תפקיד כי ביקשו מהם עוד איזה שלב בתהליך, והיו להם כבר הצעות ביד.

זו בעיה של חברות קטנות, לא של הגדולות, ובהתאם אני מכיר מקומות ששינו את תהליכי הגיוס, בין היתר כדי לא להבריח מועמדים טובים.

מצד שני, אני גם מכיר כמה מקומות שהפכו את תהלכי הגיוס לקשים הרבה יותר, ככל שהחברה גדלה. לפעמים זה גם מאוד מוגזם, ואני יכול לחשוב על כמה מקרים של מהנדסים שעובדים בחברות מסוימות, חלקם אפילו בתפקידי הובלה. עושים את העבודה וכו'. אבל אם היו צריכים לשבת ולעבור את ראיון העבודה העדכני לחברה שלהם - לא היו מתקבלים.

אני מניח שגם זו לא בעיה של הגדולות. אבל בסטארטאפים לפעמים לוקח חודשים ויותר להצליח להביא בן אדם למשרה מסוימת. זה לא רק בגלל מחסור במהנדסים טובים, אלא גם כי לא תמיד תהליך הגיוס פוגע, בין היתר בגלל אופי השאלות. 

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 19 שעות, Liviur כתב:

בא לא ננסה לשפוט כמה זמן לוקח משהו אם אתה לא מהתחום וכותב קוד למחייתך? 3 שעות לכתוב משהו שעושה משהו זה סביר ביותר למשהו שגם נראה טוב וכתוב נכון. לחרטט משהו שרק יעבוד אפשר גם בשעה כנראה אם אתה מכיר את הספריות ומה שאתה מנסה לעשות (שבהרבה מקרים - אתה לא - יש המון פריימוורקים בהמון תחומים מסביב לשפה עצמה)

למועמדים במשרות נמוכות (interns וjuniorים) - התהליך משמעותית קצר יותר מ7 ראיונות ולפעמים גם לגמרי מרחוק.

אתה מתעלם מכלל ה90-10. 90% מהזמן שמתבזבז על דברים פשוטים וכמעט כל אחד יכול לכתוב, זה לא מעניין.

מה שמעניין הוא איך ה10% החשובים כתובים. איך המועמד ניגש לבעייה. אם יש פריימוורקים רלוונטיים מה השיקולים לבחור בהם.

אם מועמד בראיון שוכח לשים ; אני מתעלם מזה, זה עוד קימפול אחד ולא מעיד כלום על היכולות האמיתיות של המועמד.

7 ראיונות למשרת פיתוח? 😱 גוגל כנראה מחזיקים מעצמם.

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיון אישי משנה שעברה:

גוגל - ראיון טלפוני ועוד 5

פייסבוק ראיון טלפוני ועוד 4

אמזון ראיון טלפוני ועוד 5

דורדאש רעיון טלפוני , תרגיל ועוד 4

סטארטאפ - ראיון טלפוני , ראיון אונסייט עם הנהלה בכירה ועוד סשן של 2.5 שעות עם הcto

לא כולל שיחות עם כח אדם.

בכל המקרים אנחנו מדברים על משכורות אבל של 6 ספרות שלא מתחילות ב1 כן?

חברות גדולות / תפקידים גבוהים דורשים יותר

ברור שאם סטארטאפ או חברה פחות אטרקטיבית היו מבקשות דברים כאלו - הן היו מתקשות לגייס.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 27.6.2020 בשעה 00:44, Liviur כתב:

that said זו לא פרקטיקה הכי מקובלת ויש מועמדים שלא אוהבים את זה. פעם ב... למקום שמעניין אותי מאוד לעבוד בו - אני מוכן. (במיוחד שמצורף לזה לרוב שכר דולרי שנתי של 6 ספרות שלא מתחיל ב1)

לרוב יש שיחה עם מגייס (שלא תטעה - זה לא ראיון) , ראיון טכני טלפוני - ואם עבר ממש טוב - הזמנה לonsite.

ככה מסיימים את הכל ומרכזים את כל ההליך ביום אחד למועמדים שנראים עם פוטנציאל גבוהה.

אני ממש, אבל ממש לא מסכים שמבחן בית צריך לקחת 3 שעות.  זה לא משנה אם הוא למשרת פיתוח או לכל משרה אחרת. זו דעתי.

פעם חבר סיפר לי שכדי להתקבל למשרת מחקר באחת החברות, הוא היה צריך לעשות רברסינג לאיזה malware במשך יום שלם. 
לעומת זאת, חבר אחר סיפר לי שיש להם מבחן רברסינג שלוקח לכל היותר 45 דקות, גג שעה, והם עושים אותו on-site ותוחמים בזמן. הרוב לא מסיימים את המבחן, אבל ניתן ללמוד מה הייתה הגישה של המועמד, דרך חשיבה, רעיונות יצירתיים וכו'.

having that said, אני לא תומך במבחני בית בכלל, כך שיכול להיות שהגישה שלי קצת יותר מידי מחמירה כלפי העניין הזה.

4-5 ראיונות למשרה בכירה - סביר לדעתי. 
ה-7 ראיונות שדיברתי עליהם לא היו עבור משרה בכירה.

HU: Alpine W520 processor: JBL MS8 comp: Audison voce 3way @ Zapco reference 1000.4 & Zapco reference 350.2 Sub: Hertz HX300D @ Audison LRX 1.1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 56 דקות, BioS כתב:

פעם חבר סיפר לי שכדי להתקבל למשרת מחקר באחת החברות, הוא היה צריך לעשות רברסינג לאיזה malware במשך יום שלם. 
לעומת זאת, חבר אחר סיפר לי שיש להם מבחן רברסינג שלוקח לכל היותר 45 דקות, גג שעה, והם עושים אותו on-site ותוחמים בזמן. הרוב לא מסיימים את המבחן, אבל ניתן ללמוד מה הייתה הגישה של המועמד, דרך חשיבה, רעיונות יצירתיים וכו'.

זה בערך מה שאני עושה למועמדים, מבחן של שעה, "Reversing" (יענו מבחן עם חומר פתוח, יש לו את הספר פרוטוקול לידו עם עמודים רלוונטיים מסומנים).

המבחן הזה רץ במתכונת הזו כבר בערך 15 שנה.

אני מהיחידים בעשור האחרון שסיימתי את המבחן הזה, גם זה לא בזמן (לקח שעה ורבע).

אבל כן, לא עניין אותי לראות שהמועמד פיענח עד הבית האחרון אלא שהוא הצליח להבין, ואם הוא גם חכם אז הוא לא היה צריך להגיע עד לבית האחרון :)

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, BioS כתב:

ה-7 ראיונות שדיברתי עליהם לא היו עבור משרה בכירה

משרות ״לא בכירות״ בגוגל/ חברות faang בהרבה פעמים משלמות הרבה יותר ממשרות בכירות במקומות אחרים.

לדוגמא עברתי מlead developer ל״סתם״ software developer באמזון - הכפלתי כמעט את השכר שלי. וזה לא ששילמו לי לא טוב קודם כן?

ניפוח תארים פחות קיים בחברות האלו.

לגבי מבחן ברברסינג זה משהו אחר לגמרי מקוד לreview.

מה לעשות. (ועבדתי 6 שנים בהקשר דומה של אבטחת מידע בצק פוינט, יש לי פרופורציות של להבין במה מדובר) יש שאלות פיתוח לראיון כמו שכתבתי אבל מבחן בית זה משהו אחר מראיון.

וכמו שאמרתי - זה לא נפוץ בכלל , ואם זה לא מקום מאוד מעניין - בתור משהו עם ניסיון - לא בטוח שהייתי עושה.

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, Liviur כתב:

לגבי מבחן ברברסינג זה משהו אחר לגמרי מקוד לreview.

מה לעשות. (ועבדתי 6 שנים בהקשר דומה של אבטחת מידע בצק פוינט, יש לי פרופורציות של להבין במה מדובר) יש שאלות פיתוח לראיון כמו שכתבתי אבל מבחן בית זה משהו אחר מראיון.

וכמו שאמרתי - זה לא נפוץ בכלל , ואם זה לא מקום מאוד מעניין - בתור משהו עם ניסיון - לא בטוח שהייתי עושה.

אני לא יושב למרואיין על הראש (א. כי זה לוקח שעה-שעה ורבע. ב. כי בתור אחד שעשה את המבחן הדבר האחרון שאני צריך זה את המראיין על הראש שלי בזמן הזה)

אלא מסביר, נותן את הדף עם השאלה, את הספר פרוטוקול, מראה לו מה מסומנים בדפים ויוצא מהחדר.

וזה בעיניי המבחן הכי חשוב, כי בסופו של דבר, רוב מה שהוא יעשה בחיים המקצועיים שלו אצלי זה בדיוק זה, רק לרוב בלי הספר פרוטוקול, ובנפחי מידע גדולים בהרבה.

יש מי שלהסתכל על 20-30 מגה של דאטה הקסדצימלי של הקלטה ולעשות לזה RE זה כיף בשבילו (אני נניח), ויש מי שחוטף כאב ראש מזה. אין לי טעם לקחת מישהו שסובל מעבודה כזו.

הוא יהיה מתוסכל, אני אצטרך לחפש שוב. מיותר.

זה הכי קרוב שאפשר להגיע ברמה של שעה-שעה וחצי לעבודה אמיתית של הצוות.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 26.6.2020 בשעה 23:28, BioS כתב:

אמנם אני לא בתחום הפיתוח, אבל מבחן בית שלוקח 3 שעות זה פשוט מרתיח. 
אפשר לבדוק רמה של קוד, שכולל בתוכו מקום לשלב פתרון יצירתי, גם במשימה שתיקח שעה (לכל היותר, אולי אף פחות).

תראה, המבחן אצלנו זה לקחת קוד open source לא גדול אבל גם לא קטן, להוסיף לו פיצ'ר לכתוב לו טסט וזהו בגדול. התרגיל הזה בוחן באופן מיטבי את ההתאמה לעבודה היום יומית. שהיא להיכנס לקוד בייס ענק (מליוני שורות קוד), להוסיף/למחוק/לשנות קוד, לבדוק ולדלוור. כשמועמד מחזיר את התשובה אפשר לבחון את הירידה לפרטים, היכן הוא החליט להוסיף את הקוד, ולמה דווקא שם. האם הוא בנה משהו שנראה שיעמוד במבחן הזמן או שצריך לעשות ריפקטור עוד חודש של הקוד הזה. כמה יעיל הקוד, כמה באגים יש בו וכו' וכו'. אז אי אפשר לחשוף את המועמד לקוד בייס לפני שקיבלנו אותו, ובשעה קשה מאוד לעשות את כל הדברים האלה (שחשובים ביום יום). אז מוצאים פתרון בדמות מבחן בית. 

בתאריך 26.6.2020 בשעה 23:28, BioS כתב:

כשעוד הייתי סטודנט למדעי המחשב, חברים שלי לתואר שיתפו אותי בשאלות מראיונות עבודה. מאחת החברות, איטואיט (עצלן מכדי לבדוק איך מאייתים את זה באנגלית) התרשמתי מאוד, שכן התעכבו על הרעיון שמאחורי הפתרון ופחות במושגים (שמות מיונים ושאר פיצ'פקס). גם השאלה הייתה סבירה ועירבבה לא מעט אלגוריתמיקה שמתבססת על הקורס האקדמי אבל דורשת התאמות.

כ"כ התרשמתי מהשאלה שעשיתי התאמות ושאלתי אותה כמה מועמדים בראיונות, בתור שאלת אקסטרה.

זה חשוב לדעת לפתור בעיות, אין ספק. ומושגים זה לאו דווקא עיקר העניין. אני מניח שבוגרים/סטודנטים אולי פחות מעניין לבחון על פי יכולות קידוד כי הם עוד לא התנסו מספיק.

מסכים.

לא יודע מה זה לא אוהבים. לבזבז למישהו יום על מבחן בית זה לא מעט, אבל כשמדובר בכמה שעות בודדות זה סביר. וכדי להקטין סיכויים שחלילה זה יהיה בזבוז זמן אולי אפשר לתת את זה בשלב הכמעט אחרון.

צריך גם להבין את הצד השני, קשה מאוד לאמוד או לתת ציון (מספר) לאדם עם ניסיון. בעוד שלבוגרי תואר יש את הממוצע ציונים, שגם הוא אינדיקטור סביר במקרה הכי טוב, אין לאנשים עם ניסיון איזה מספר כזה מעל הראש.  אם ניקח בחשבון שמדעי המחשב, ובפרט התפקיד אותו רוב הבוגרים מאיישים בתעשייה, היא לא הנדסה סדורה והרבה מבוסס גם על אינטואיציה וניסיון (לא רק המספר, אלא מה שעשית תאכלס) נקבל מצב לא פשוט בו למעסיק אולי אין כלים מספיק טובים כדי לאמוד מועמד.

השיטה בה מסדרים הכל ליום אחד היא מעולה בעיניי. חוסכים את כל המריחה מסביב וגם מקבלים ווייב מהחברה שבאמת עושים מאמץ לגייס (לקבוע בלו"ז עם כל המראיינים ליום אחד זה לא כזה פשוט).

לפני 10 שעות, BioS כתב:

אני ממש, אבל ממש לא מסכים שמבחן בית צריך לקחת 3 שעות.  זה לא משנה אם הוא למשרת פיתוח או לכל משרה אחרת. זו דעתי.

הוא לא חייב לקחת 3 שעות. גם שעה של מבחן זה סביר ואין באמת טעם לעשות אותו onsite, תעשה בבית ותחזיר תשובה. 

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, Gosser1860 כתב:

תראה, המבחן אצלנו זה לקחת קוד open source לא גדול אבל גם לא קטן, להוסיף לו פיצ'ר לכתוב לו טסט וזהו בגדול.

אני מתאר לעצמי שלא מבקשים פיצ'ר מסובך... כי בראש שלי איך שקראתי את זה... 

SlowRide כתב:
עם השאלה הזו אתה צריך לפנות לפורום מתאבדים, הבעיה ששם לא תקבל עצות מאנשים עם ניסיון.
Pika007 כתב:
זה כל כך תמים שאני על סף לעניין אותך באופציות למסחר בפורקס.
לפני 1 דקה, יבגניפ כתב:

אני לא פסיכולוג, אבל קראתי את כל הספרים של ג'ורדן פיטרסון חוץ מהאחרון שיצא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...