Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריאיון עבודה בווידאו

yorng
שימו לב! השרשור הזה בן 1390 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

דוגמא למה שקיבלתי לפני שנה:

יש api שנותנים לך - איתו תעשה אפליקציה של 2 טאבים - אחד של מפה , השני של רשימה שמציג לפי הapi את המסעדות שקרובות אלייך , המרחק מהן ועוד כמה פרטים.

המפה צריכה להיות אינטראקטיבית ומתעדכנת למיקום , הטבלה כוללת מסך וdetail page

וצריך למדל את הapi לקלאסים מקומיים ויש עיצוב ואסטים שלפיהם צריך ליצור את הui בצורה מדויקת

בונוס אם מוסיפים הכנה לטסטים ומסבירים בכתב מה היית בןדק

האם בתור מפתח מובייל מנוסה אני יכול לעשות את זה בשעה? כן - אם אני אחרטט את זה ולא אתקשר עם מי שסביבי - קראי אי מלמד - זה לא יהיה.

כאמור - זה סגנון דיי נדיר - וזה לא חוסך זמן מבחינת ראיון כי לוקח דיי הרבה זמן גם לעשות code review רציני לזה (ומי שעשה לי הלך עמוק מאוד - השקיע בזה לפחות חצי שעה עד שעה לפני שעשינו את השיחה על הפרויקט והבחירות)

שאלות שאפשר לשאול בזמן מובנה הן קטנות משמעותית , ולהגיד שמשהו הוא סימולציה של עבודה בצוות לפחות בתור מפתח בשעה ... אני לא מכיר. הדוגמאות שנתתם לשוט לא רלוונטיות לזה.

וגם אני מעדיף יום מרוכז שאחריו שבוע אחכ יש לך תשובות.

וכבדרך אגב - התרגיל מעל מראה שעבדת עם זה , לא מראה הרבה על יכולות חשיבה או פתרון בעיות מסובכות.

זה היה שלב ראשון לפני עוד 5 ראיונות on site.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 80
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 10 שעות, David32 כתב:

אני מתאר לעצמי שלא מבקשים פיצ'ר מסובך... כי בראש שלי איך שקראתי את זה... 

לא מסובך. גם המטרה המרכזית היא לראות איך אתה נכנס לתוך קוד לא קצר (יחסית) ומוסיף קוד חדש. והאמת שהמבחן הזה הרשים אותי מאוד.

הרבה יותר מחברה (מאוד מוכרת) שביקשה שאממש את המחלקה string של C++ במהלך הראיון. מעניין מה זה היה אמור לבדוק? 

לפני 7 שעות, Liviur כתב:

דוגמא למה שקיבלתי לפני שנה:

יש api שנותנים לך - איתו תעשה אפליקציה של 2 טאבים - אחד של מפה , השני של רשימה שמציג לפי הapi את המסעדות שקרובות אלייך , המרחק מהן ועוד כמה פרטים.

המפה צריכה להיות אינטראקטיבית ומתעדכנת למיקום , הטבלה כוללת מסך וdetail page

וצריך למדל את הapi לקלאסים מקומיים ויש עיצוב ואסטים שלפיהם צריך ליצור את הui בצורה מדויקת

בונוס אם מוסיפים הכנה לטסטים ומסבירים בכתב מה היית בןדק

נשמע כמו אחלה תרגיל. כמה זמן זה לקח לך וכמה זמן הם הקציבו לזה?

לפני 7 שעות, Liviur כתב:

וכבדרך אגב - התרגיל מעל מראה שעבדת עם זה , לא מראה הרבה על יכולות חשיבה או פתרון בעיות מסובכות.

מסכים. אבל את זה אפשר לבדוק בתרגיל מצומצם יותר על לוח/נייר והרבה מתחת לכמה שעות.

בתאריך 17.8.2022 בשעה 11:01, ישה כתב:

היום מדיין 4 פעמים בערב בפנסיה פעם ב שבוע ונזקק לזוקף נופלים הופ עוד 400 ש"ח להוצאה

לפני 5 שעות, falou כתב:

צריך לזכור שאנשים עם קטן גם משתמשים בו פחות זמן ולא אובססיביים על להחזיק אותו ביד... 

TL;DR- Turing, Lagrange, Dijkstra, Riemann

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקח לי בערך 3-4 שעות שזה היה הזמן שביקשו להקציב לזה.

הספקתי הכל ועוד כמה שיפורי ui

אני בהחלט רואה איך

אנשים לא יספיקו אבל / יתחילו לכתוב את זה חרא. כי אפשר לכתוב את זה גרוע בפחות.

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 3.7.2020 בשעה 03:59, Liviur כתב:

שאלות שאפשר לשאול בזמן מובנה הן קטנות משמעותית , ולהגיד שמשהו הוא סימולציה של עבודה בצוות לפחות בתור מפתח בשעה ... אני לא מכיר. הדוגמאות שנתתם לשוט לא רלוונטיות לזה.

אולי כי החלק הפחות חשוב בעבודה שלי זה הפיתוח?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יהיה נכון גם אם הפיתוח יהיה החלק הכי חשוב בעבודה שלי, ועדיין ה-RE יהיה החלק הכי קשה / מאתגר / מתיש / שונה.

במסגרת כל מיני רה-אירגונים כאלה ואחרים יצא לי "לקבל" כל מיני מפתחים ממקומות אחרים באירגון לצוות, לאחד בלבד (מתוך 10-12) הייתה יכולת לעשות את העבודה הזו.

זה יצר גם תרבות לא בריאה שבתוך הצוות יש משימות שיכולות להגיע רק לחלק מהאנשים, ומשימות אחרות שיכולות להגיע רק לחלק אחר מהאנשים.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...