Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הכפתור הכי שימושי ברכב שלכם.

חולגי
שימו לב! השרשור הזה בן 1407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 2 שעות, mottis כתב:

עד לפני מספר ימים, הגלגלת הימנית בהגה שבסקודה אוקטביה עם מערכת המולטימדיה BOLERO שלי.

באמצעות הגלגלת ניתן לדפדף בהסטוריית השיחות ולחייג ללא צורך להסיט יד ומבט מההגה ומהכביש (הסטוריית השיחות מוצגת בלוח השעונים). לצערי, לפני מספר ימים ניתן לחייג רק לשיחות שבוצעו מתחית הנסיעה. 
(אם מישהו יודע איך מחזירים את הסטוריית השיחות - אודה לו מאוד).

כשמבוצע סנכרון של הטלפון שלך בבלוטוס יש אופציה לסנכרן יומן שיחות ואנשי קשר. כנראה שהיומן ברכב היה מלא והתאפס או משהו. תעשה חיבור מחדש ותמחק את כל ההיסטוריות של הטלפונים במערכת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ללא ספק ידית האיתות

יש אנשים שאפילו לקנות רכב צרפתי מגובה ב5 שנות אחריות מפחדים לקנות, ואילו אתה מעז לרכוש רכב Low Cost צרפתי רומני משומש עם K200+ ק"מ . מה שאני רוצה לדעת זה איך לעזעזל אתה קם בבוקר עם ביצים כאלה גדולות ?!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הילוכים ואחכ בורר מזגן פנים/חוץ.

Sent from my MI MAX 3 using Tapatalk

"יושב לי כאן ומחכה לך, כמו עורב על עץ. ולא חבל לך על תפוח, שנפל והתפוצץ. הרחוב ריק, הלילה קר הגשם כבר שטף את כולי. אני יבש כמו מדבר, הרסת אותי שברת לי את הכלי." (תמוז)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבחינת חשיבות ולא תדירות, כפתור הפעלת מערכת אוטו הולד אותו אני מפעיל בכל תחילת נסיעה (או אם שכחתי להפעיל בתחילת הנסיעה אז אני מפעיל בעצירה הראשונה בנסיעה, מייד כשרגל ימין מזדעקת שהיא לא צריכה להיות השעיר לעזאזל של רכב מודרני ולהחזיק אותו במקום).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, חולגי כתב:

אצלי:

i20 - המתג הכי שימושי - הוא זה שמבטל את כיבוי המנוע בעמידה "ממושכת" (פונקצייה מיותרת ומעצבנת לטעמי. לא לעניין כל הפונקצייה הזו, אבל זה וויכוח בנושא אחר).

ואם שכחנו לבטל - אז כיבוי המנוע הראשון - ישר יזכיר את זה.

iStop / Start & Stop

גם אצלי במאזדה 3, ובמאזדה 3 שלפניה הכי שימושי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גרנד ויטארה ישנה

מתג החלון, הכי חשוב.

I shall explain: dialog it is exactly like monolog, except in the case of monolog, it is one person talking to himself; in dialog - two persons talking to themselves

Shaike Ophir שייקה אופיר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידית העברת הילוכים, מנוף איתות, כפתורי העברת שירים, כפתורי מענה לטלפון.

וכפתורי ניתוק בקרות 😇

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פיג'ו 508.

הכפתור שמשתמש הכי הרבה זה הכפתור מעבר בין תחנות רדיו\שירים.

בנוגע ל-Stop&Start, פחות מפריע לי כי אם המזגן נמצא על על הכי קר, אז המנוע לא נכבה אוטומטי.

אם יש מעל 35 מעלות, המנוע לא נכבה.

אז בקיץ, הרכב לא נכבה.

ובחורף?, ברגע שעולה על 90 אני מדליק מזגן ושמגיע לגבעה הצרפתית יש שם המתנה ארוכה בגלל רמזור קצר, אז אני פשוט מכבה את המזגן ונותן למערכת לכבות את המנוע בעמידה, לא איכפת לי, נהפוך הוא, שקטן ואין רעידות בעמידה.

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתות.

בקיץ גם משחק הרבה עם המזגן המכאני, לא משנה על מה תכוון אותו תמיד יהה לך אחרי כמה דקות חם או קר מדי.

עריכה אחרונה על ידי MostlyWicked
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, green כתב:

מבחינת חשיבות ולא תדירות, כפתור הפעלת מערכת אוטו הולד אותו אני מפעיל בכל תחילת נסיעה (או אם שכחתי להפעיל בתחילת הנסיעה אז אני מפעיל בעצירה הראשונה בנסיעה, מייד כשרגל ימין מזדעקת שהיא לא צריכה להיות השעיר לעזאזל של רכב מודרני ולהחזיק אותו במקום).

באיזה אוטו?

ברכבים שיצא לי לנהוג עם אוטו הולד הוא זוכר את המצב האחרון.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1407 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...