Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה והביטוח מאשים אותי במלוא האשמה

שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 10 דקות, AN1O כתב:

היה לי שדה ראייה מלא למה שקורה לפניי - הגברת הייתה בצד הכביש לכן כל הכביש מקדימה היה בשדרה ראייה מלא שלי. בנוגע למשפט - כך או כך אני לא רוצה להגיע לשם אבל הצד השני מתעקש.

אם יש רכב שנמצא בשדה הראייה שלך, הוא בהכרח מסתיר לך משהו.

בטח כשהוא רכב יותר גבוה משלך.

לפי הסרטון זה דיי ברור שהיא נמצאת בשדה הראייה שלך, ועוד מצד ימין, בדיוק המקום שאם היה ילד שמתחיל לחצות - שם הוא היה נמצא.

לפני 8 דקות, Dimo כתב:

m3x7r3m3 מה לגבי הגברת שלא יודעת שפניה שמאלה צריך לבצע כמה שניתן מהצד השמאלי של נתיב נסיעתה ובצמוד לקו שלא קיים במקרה הזה?

כל נהג שיראה רכב שנצמד לימין יצא לעקיפה (ואני די בטוח שגם אתה - אולי אתה פשוט לא שם לב) כי הדבר האחרון שהוא מצפה שאותו נהג שנצמד ימינה  יעשה תמרון שמאלה, הרשת מלאה בסרטונים כאלה וכולם מסתימים כמו המקרה פה.

זווית הצילום לא מאפשרת לראות האם היא נמצאת באמצע הנתיב או בימינו, ומה שלא רואים לא מוכח.

image.thumb.png.31de6589bd11bb287d0fac5a34aefa1f.png

כאן רואים בוודאות שהוא לא נמצא בנתיב שלו אלא בנתיב הנגדי, ובהינתן שהיא צמודה אליו היא נמצאת בנתיב הנכון, והוא עוקף אותה.

אגב אני ממש לא יוצא לעקיפה על כל רכב שפשוט נעצר (וזה מ-א-ו-ד נפוץ ליד הבית שלי) אלא קודם עוצר ומסתכל מה קורה, אפילו צופר לנהג שעצר (לפעמים על הנתיב, לפעמים על המעבר חצייה, לפעמים חצי על הנתיב וחצי על המדרכה, כל מיני דברים), ויוצא לעקיפה רק אחרי שראיתי שמתוך הרכב לא יוצא פתאום איזה ילד שרץ ישר לכביש.

פעם אחת קרה שבאתי לצאת מחניון, עצר רכב בצורה שהייתי צריך לצאת מהחניון בפניה שמאלה וימינה עקומה כזאת, ואז עצרתי כדי להשתלב, נהגת הרכב חשבה שעצרתי בגללה וסימנה לי עם היד לעקוף אותה, ואיך שהתחלתי לעקוף ילד שהיה אצלה ברכב רץ מלפני הרכב שלה.

המזל הגדול שלו היה שהייתי בעצירה מוחלטת בדיוק חצי שנייה לפני כן אז הייתי על מהירות אפסית.

מאז אני סופר-נזהר במקרים כאלה.כן גם אם זה אשמת הסתומה והילדים שלה שכנראה לא חכמים יותר ממנה.

זה בדיוק ההבדל בין מותר / אסור ובין אשמה, כן זה יהיה אשמת הילד, כן היה אסור לי להקשיב לאמא הסתומה שלו.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בסרטון לא רואים עצירה שלה לא רואים הססנות שלה ועוד אלפי ספקולציות שאתם ממציאים לנו כולל ציטוטים מהתקנות..

רכב נוסע לאט רכב שני מבצע עקיפה במקום בו מותר לעקוף במקום בו אין רכב ממולו ולפתע הרכב הנעקף פונה שמאלה ונכנס ברכב העוקף ללא שמץ של איתות.

ועכשיו כתרגיל מחשבתי תביא מקס את אותם הציטוטים בתקנות  שיתמכו בגירסת פות"ש

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, ישה כתב:

בסרטון לא רואים עצירה שלה לא רואים הססנות שלה ועוד אלפי ספקולציות שאתם ממציאים לנו כולל ציטוטים מהתקנות..

לא קשור בעליל

אני אומר שגם אם הייתה עוצרת אז לא היה צריך לעקוף אותה ככה, קל וחומר אם לא עצרה.

לפני 3 דקות, ישה כתב:

רכב נוסע לאט רכב שני מבצע עקיפה במקום בו מותר לעקוף במקום בו אין רכב ממולו ולפתע הרכב הנעקף פונה שמאלה ונכנס ברכב העוקף ללא שמץ של איתות.

נכון, אבל העקיפה עצמה לא תקינה.

זה כמובן לא מפחית מאשמה תורמת של הנהגת שלא אותתה (בהנחה שהשופט יקבל שהיא לא אותתה, היא כמובן תטען שכן אותתה), ולא מפחית מאשמתה שפנתה בלי לבדוק גם את המראה השמאלית שלה.

פשוט בסופו של דבר פות"ש יהיה אשם בתאונה, ולה יהיה אשם תורם כלשהו, סה"כ הנזק יתחלק אולי אפילו 49-51.

And yet, בסופו של דבר, בגלל שפות"ש הוא רכב עוקף, האחריות הקפידה נמצאת עליו ולא על הרכב הפונה שמאלה, סה טו.

לפני 6 דקות, ישה כתב:

ועכשיו כתרגיל מחשבתי תביא מקס את אותם הציטוטים בתקנות  שיתמכו בגירסת פות"ש

חסר כאלה?!

זה פשוט מפגש בין מישהי שחושבת שהכביש שלה והיא לבד עליו, לבין אחד שחושב שהכביש שלו והיא נוסעת לאט מדי.

שני הצדדים לא טלית שכולה תכלת. רק שבסרטון פות"ש מצטייר הרבה הרבה פחות טוב, כי את כל העבירות שלה כמעט ואין הוכחה בסרטון (למעט האיתות, אולי)

• מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם צורת הסטיה של פות"ש בעייתית, כיוון שהיא חדה מאד. אם הנהגת הציצה במראת הצד טיפה מוקדם לפני הסטיה שלה היא לא יכלה לראות אותו (הסטיה שחו בסגנון של קטנוען שליחויות). זה מתקשר למה שכתב @asixעל נהיגה פזיזה. התחושה מהסרט היא שפות"ש פזיז, עוקף בלי התחשבות ומאיץ גם כאשר הייטי מתחילה לסטות.

• מעניין 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסעתי לאזור והעמדתי את הרכב שלי במיקום שהיא שמה את שלה (היא נעה על הציר הזה ולפני הסרטון אף נעצרה שם) וצילמתי תמונות שימחישו את הסיטואציה: 

57870F8D-5FE1-4245-9135-D815A6D3D0A1.png

E06A482E-7B1C-436A-B149-A05F629CF607.png

כאן אני נוסע על הנתיב שלי בזמן שהיא בצידי הכביש כפי שהראתי בתמונה למעלה. הבעיה שהקרוסלה מסתירה הכל וגם אם לא, קשה מאוד לזהות לפי איכות התמונה.

9B89AD21-079D-41B8-9867-C99B47A8E753.jpeg

עריכה אחרונה על ידי AN1O
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רק הייתה לך יכולת להוכיח שהיא אכן נמצאת בחניה בצד ימין.

בפועל בוידאו אתה נראה מאוד קרוב למצלמה מספיק קרוב כדי שזה לא ייראה כמו בתמונה שלך

נקודת המבט של המצלמה לא עוזרת לך להוכיח את זה

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצטער, קצת קשה לראות, אבל הרושם בשניה 3 הוא שהייטי ממש לא צמודה למדרכה. רושם די מובהק שאתה הערכת שהיא עוצרת מימין, בעוד שהיא סטתה קלות לימין לצורך הגדלת רדיוס הפניה, וממש לא נכנסה לחניה.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שלי ברור מהסרטון? היא בוודאות לא אותתה, לא בלמה לקראת עצירה מלאה (תאוריית הילד של השופט הדמגוג). בשורה התחתונה, נהגת שהסתכלה רק קדימה ולא גם במראות הצד לפני הפנייה. תאוריית זהירות של משפטנים? לפי התאוריה הזו כולם היו צריכים בכלל לשבת בבית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 7.6.2020 בשעה 14:54, AN1O כתב:

רכב מלפני נוסע לאט ולא מאותת וגם נעצר כמה מטרים לפני באמצע הכביש אבל לא רואים את זה בסירטון.

ההתייחסות שלי מבוססת על דבריו פה

לפני 21 דקות, sperial כתב:

בעוד שהיא סטתה קלות לימין לצורך הגדלת רדיוס הפניה, וממש לא נכנסה לחניה.

במאמר מוסגר אני לא מבין את הדבר הזה שאנשים עושים.

גברת את נוהגת ביטי לא במשאיות קלה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, AN1O כתב:

נסעתי לאזור והעמדתי את הרכב שלי במיקום שהיא שמה את שלה (היא נעה על הציר הזה ולפני הסרטון אף נעצרה שם) וצילמתי תמונות שימחישו את הסיטואציה: 

57870F8D-5FE1-4245-9135-D815A6D3D0A1.png

E06A482E-7B1C-436A-B149-A05F629CF607.png

כאן אני נוסע על הנתיב שלי בזמן שהיא בצידי הכביש כפי שהראתי בתמונה למעלה. הבעיה שהקרוסלה מסתירה הכל וגם אם לא, קשה מאוד לזהות לפי איכות התמונה.

9B89AD21-079D-41B8-9867-C99B47A8E753.jpeg

אני לא מבין מהתונה של החניה בצד היכן היא בכביש לעומת הקרוסלה

אתה מצלם כאילו יש לך מה להסתיר ואני לא אוהב זאת.

קיבלת ממני בקשות לצילומים מסויימים אף אחת מהן לא נענתה.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק רוצה להגיד שאני לא מכיר אף אחד ואין לי שום קשר לאף אחד. פשוט זיהית את המקום כי זה בבאר שבע ואני גר שם (בבאר שבע, לא במקום שזה קרה).

זה מה שאני רואה :

x.jpg

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 29 דקות, ישה כתב:

לדעתי הכוונה שלו היא שהיטי בסרטון נמצאת איפה שהרכב שלו הימני נמצא, יענו בתוך המפרץ חניה.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזאת עדיין השערה ולא הוכחה.
באותו סגנון הוא יכול לטעון שהיא נסעה אחורה ולכן עקף אותה.
כמו שכבר ציינתי, יש לה סרטון שלדעתי לא מוציא טוב את פות"ש.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסתכלו בתמונה האחרונה בהודעה של ישה. רווח של לפחות מטר - וסביר שיותר - בין היטי לבין המדרכה. ממש לא נכנסה לחניה. להערכתי גם הסטיה שלה ימינה היתה קטנה מאד, אם כי קשה לדעת מהסרטון.

לגבי האתות - אני חולק עליכם, הסרטון לא נותן מידע מספק. הפנס הקדמי של הייטי בהיר (כנראה החזר אור שמש) ואי אפשר לראות אם היא מאותתת או לא.

ההתרשמות שלי היא שהאשמה מתחלקת יפה בין שני הנהגים. פות"ש שנוהג באגרסיביות, מאיץ ועוקף למרות שהנהגת מאטה, והנהגת שסוטה לשמאל ולא קולטת את פות"ש דוהר. אם יש הוכחה שהנהגת אותתה מעמיס קצת יתר אשם על פות"ש.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, ישה כתב:

אין לי בכלל מה להסתיר ואני גם לא רוצה משפט להפך, אני רק לא רוצה לשלם את הנזק שנגרם לרכבה לטענתה, אלא רק את שלי. אני ניסיתי לדמות את מיקום רכבה לפי איך שאני ראיתי בעת התאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1409 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...