Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תאונה והביטוח מאשים אותי במלוא האשמה

שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מצלמת רכב במצב כזה הייתה חוסכת את כל הפוסט הזה כנראה. אני לא מבין למה אנשים לא מתקינים אותה, היום בעלות מאוד זניחה אפשר לקנות אחת איכותית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 2 שעות, Ldh_88 כתב:

אני רק רוצה להגיד שאני לא מכיר אף אחד ואין לי שום קשר לאף אחד. פשוט זיהית את המקום כי זה בבאר שבע ואני גר שם (בבאר שבע, לא במקום שזה קרה).

זה מה שאני רואה :

x.jpg

התמונות של גוגל הן מ2012 .המצב כיום שונה מהותית לפי הסרטון. האם יש למישהו תמונות עדכניות של המקום? יש סיכוי לא רע שבכלל מדובר על צומת - אבני שפה צבועים אדום לבן, לאן שהנהגת פונה ועמוד שנראה כאילו היה עליו שם של רחוב.

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, fatboy1340 כתב:

התמונות של גוגל הן מ2012 .המצב כיום שונה מהותית לפי הסרטון. האם יש למישהו תמונות עדכניות של המקום? יש סיכוי לא רע שבכלל מדובר על צומת - אבני שפה צבועים אדום לבן, לאן שהנהגת פונה ועמוד שנראה כאילו היה עליו שם של רחוב.

המצב לא כל כך שונה ממצלמות גוגל, אלה תמונות מעודכנות:

AAD3D8F8-1356-4E75-9369-608F268ACF8D.jpeg

BFD9B449-A130-4BCD-849E-9D4D29C349CF.jpeg

9993CF76-E99B-4A86-AD80-1FC67347ED7A.jpeg

לפני 1 שעה, fatboy1340 כתב:

העמוד שראית בשנת 2012 זה עמוד של תחנת אוטובוס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה אתה מנסה להראות בתמונות של הרחוב.
זה שיש שם כניסה מצד שמאל - יודעים.
זה שיש מפרצי חניה בצד ימין - יודעים.

אתה מנסה להוכיח ולשכנע שהיא הייתה במפרץ החניה לפני התאונה אבל אין לך תמונה כזאת.
למה שהשופט יקבל את גרסתך ולא את גרסתה כאשר היא מגיעה עם סרטון שמוכיח שנהגת בצורה לא זהירה?
אם לא היה את הסרטון אז זה מילה שלך נגד המילה שלה. כרגע לדעתי אתה רק דוחה את הקץ.
בכל אופן מאחל לך בהצלחה ותחזור לעדכן.

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, asix כתב:

לא יודע מה אתה מנסה להראות בתמונות של הרחוב.
זה שיש שם כניסה מצד שמאל - יודעים.
זה שיש מפרצי חניה בצד ימין - יודעים.

אתה מנסה להוכיח ולשכנע שהיא הייתה במפרץ החניה לפני התאונה אבל אין לך תמונה כזאת.
למה שהשופט יקבל את גרסתך ולא את גרסתה כאשר היא מגיעה עם סרטון שמוכיח שנהגת בצורה לא זהירה?
אם לא היה את הסרטון אז זה מילה שלך נגד המילה שלה. כרגע לדעתי אתה רק דוחה את הקץ.
בכל אופן מאחל לך בהצלחה ותחזור לעדכן.

ביקשו תמונות של המקום, לכן שלחתי תמונות של המקום. לדעתי מהסרטון זה די ברור שהיא נמצאת שם אבל כולם צודקים שמצלמת רכב הייתה פותרת את כל הבעיה הזאת ולצערי זה לא קיים בסיטואציה הזו. מה שיהיה יהיה אין לי יותר מדי מה לעשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם הרכב הפונה לא אותת, הוא אשם, אתה לא אמור לנחש מה היא רוצה לעשות אם היא לא מסמנת\מאותת. מה שכן לא ניתן לראות זאת בסרטון. אם אתה לא מרגיש אשם אל תיקח את האשמה על עצמך.

עריכה אחרונה על ידי Free
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, AN1O כתב:

אין לי בכלל מה להסתיר ואני גם לא רוצה משפט להפך, אני רק לא רוצה לשלם את הנזק שנגרם לרכבה לטענתה, אלא רק את שלי. אני ניסיתי לדמות את מיקום רכבה לפי איך שאני ראיתי בעת התאונה.

אני לא רואה איך אתה לא מגיע למשפט וגם לא משלם.

חברת הביטוח מבחינתה בצדק הציעה לך הצעה לפי ההבנה של הנציגים שלהם את האירוע, האלטרנטיבה זה משפט.

לדעתי דווקא כדאי לך להגיע למשפט, כי המצב הנוכחי הוא הכי גרוע שיכול להיות לך, 100% אשמה עליך, בבית המשפט זה יכול רק להשתפר

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. גם ככה המשלמת זו חברת הביטוח, הוא ישלם השתתפות עצמית, כי הוא לא ייצא נקי (כלומר 100% אשמה של הנהגת).

אבל אם יהיה לה אשם תורם - גם היא תשלם השתתפות עצמית.

וחברת הביטוח תשלם לשניהם הוצאות על יום בבית המשפט.

אמנם אם מסתכלים מפן כלכלי גרידא ההודעה הזו נראית כמו עצה למי שיוציא לעצמו עין כדי להוציא למישהו אחר עין (לנהגת שתשלם השתתפות עצמית ולחברת הביטוח שתשתלם גם הוצאות משפט).

אבל אני לא מסתכל מפן כלכלי גרידא, אלא מפן ש-100% אשמה על פות"ש זה לא צודק.

ובינינו אם להשיג צדק לא יעלה לו כסף אז למה לא?

וכל זה בהתחשבות בעובדה שהוא צריך לפתור את עניין ההשתתפות העצמית הכפולה בלי קשר למשפט.

עריכה אחרונה על ידי m3x7r3m3

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נסיון אחרון שלי

לא מעניין אותי מהיכן הגברת הגיעה מחניה בצד מהיער נפלה מהאויר

שרטט את מיקום התאונה ואת מיקום כלי הרכב בעת התאונה ומיקומם ביחס לקרוסלה.

אני רוצה לראות בבירור את הקו הפרדה האם מקוטע או רציף לכן אל תצלם כשיש צל על הכביש.

תחשוב שאתה רוצה להראות את התמונות לשופט כדי לזכות במשפט

הסרטון לא פועל לרעת פות"ש ואם עיני לא כהו מזוקן לא רואים איתות במראה ולכן היא לא אותתה.

והמלצתי תקן את רכבך אחרי ששמאי מטעמך הכין דו"ח ותגיש תביעה כנגד הנהגת כנגד חברת הביטוח שלה שבמקרה היא גם שלך.

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי התיאור וגם לפי הוידאו נראה שהאשמה העיקרית היא של הנהגת השניה. גם אם נכנסה לחניה מימין לפני ביצוע הפניה וגם אם לא. היא ביצעה עצירה באמצע הכביש לא אותתה לא בדקה במראה ופנתה שמאלה. כל זה לא בצומת אלא בכניסה למגרש חניה כלשהו. 

אם הייתה מצלמת דרך ברכבך קרוב לוודאי שהיית יוצא זכאי 100%. 

כמובן שבמקומך לא מסכים לקבל אשמה, שיוכיחו בבית משפט אם רוצים, גם הוידאו הזה פועל בעיקר לטובתך (אם כי לא ב-100%). 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שאנחנו לא רואים אותו סרטון. מתי רואים בסרטון שהיא נעצרה באמצע הכביש חוץ מאחרי האירוע עצמו?
איפה רואים בסרטון שהיא מהססת?
איפה רואים שהיא הייתה בחניה בסרטון?
או שיש 2 סרטונים בפוסט או שאנשים לא ראו את הסרטון ומגיבים כי התגובות אינן תואמות את מה שמופיע בסרטון.
אם זה על סמך התיאור של פות"ש שהיא עמדה בצד אז זה לא רלוונטי כי כל הדיון הוא על הסרטון שרואים בו את התאונה. וצר לי, הסרטון מראה פה הרבה מאוד. והוא לא לטובת פות"ש שבלי קשר מאחל לו בהצלחה באירוע אך לדעתי במקרה הטוב תהיה פה חלוקת אשמה 80-20 לרעת פות"ש.( וגם זה אני בספק מאוד)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ASIX

אני רואה את אותו סרטון שאתה רואה , אבל לא רואה בו את מה שאתה רואה אלא הפוך לגמרי.

נהגת סוטה שמאלה מנתיבה ללא איתות לתוך נתיב בו נוסע פות"ש שעוקף אותה במקום בו מותרת העקיפה ( אם אכן יש קו הפרדה מקוטע ) ונכנסת בו.

ולכן עליה מוטלת כל האחריות.

האם אתה רואה אחרת מאשר המשפט המוכחל  ? בוא תאר לנו מה אתה רואה שהגעת למסקנה שפות"ש אשם

אקצין:  אפילו אם פות"ש היה נכנס בה  הייתי מגיע לאותה המסקנה כמעט כי זה בקטע של הבלתי נמנע קל וחומר שהיא נכנסת בוא

עריכה אחרונה על ידי ישה

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה,
לגבי הפרשנות החלטנו כבר שאיננו מסכימים ונחכה להחלטת השופט.( בתקווה שפות"ש יעדכן).
אני התכוונתי שציינו שרואים בסרטון שהיא עוצרת ומהססת ואת זה ממש לא רואים בסרטון.
אתה ראית בסרטון שהיא עוצרת ומהססת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, ישה כתב:

ASIX

אני רואה את אותו סרטון שאתה רואה , אבל לא רואה בו את מה שאתה רואה אלא הפוך לגמרי.

נהגת סוטה שמאלה מנתיבה ללא איתות לתוך נתיב בו נוסע פות"ש שעוקף אותה במקום בו מותרת העקיפה ( אם אכן יש קו הפרדה מקוטע ) ונכנסת בו.

ולכן עליה מוטלת כל האחריות.

האם אתה רואה אחרת מאשר המשפט המוכחל  ? בוא תאר לנו מה אתה רואה שהגעת למסקנה שפות"ש אשם

אקצין:  אפילו אם פות"ש היה נכנס בה  הייתי מגיע לאותה המסקנה כמעט כי זה בקטע של הבלתי נמנע קל וחומר שהיא נכנסת בוא

אני לא מסכים איתך.

הסיבה לתאונה היא לא פנייה ללא איתות, אלא עקיפה.

אז מה אם העקיפה מותרת? עצם העקיפה מטילה את כובד האחריות על העוקף.

זאת בנוסף לעובדה שגם לו הייתה עוצרת באמצע הכביש כדי לפנות לחניון זה מותר, לפעמים אפילו מחויב (נניח אם יש רכב ממול) ובמקרה כזה אסור אסור אסור לו לעקוף אותה.

ולכן יש לתת זכות קדימה לרכב שנמצא מלפניך, מה לעשות ככה תעבורה עובדת.

הסיבה שגם היא תאכל חלק מהעוגה זה שלא אותתה, והוא לא אמור לקרוא את המחשבות שלה, אבל הוא היה רחוק מלהיזהר, ויצא לעקיפה פזיזה שלצערו הסתיימה בתאונה.

• מעניין 1

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1387 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...