Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו RCZ מי יכול לשפוך אור?

אבי זיו
שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיג'ו RCZ, מה הדגם המומלץ?

איך האמינות הכללית?

מחירי חלקים?

האם יש בעיה עם הגיר האוטומטי? (בגדול אין בעיה לנהוג בגיר רגיל)

תודה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו נהדר, מתנהג, נוח, מיוחד למראה, אבל מנוע 1.6 דפוק ובעייתי. מדובר בזוועתון 1.6 156 סוסים שתוכנן יחד עם ב.מ.וו. יצא לי לא מזמן לנהוג באחד ומאוד היה כיף ואז שאלתי את עצמי איך הדבר הזה לא הצליח בקופות ונזכרתי במנוע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בודדות עם מנוע 1600 220 כ"ס ידניות 

לא יודע מה רמת האמינות של המנוע הזה. 

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבודדות בדגם החזק עם מנוע THP200 המספק 200 כ״ס - זהו אותו מנוע שנמצא ב-208 GTi לפני מתיחת הפנים. זהו מנוע מוצלח בהרבה ממנוע ה-156 ושווק עם גיר ידני בלבד ושהוא הדגם המוצלח של המכונית הזאת.

רוב דגמי ה-156 שווקו עם גיר אוט׳.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע אכן בעייתי,

אך יש לי קרוב משפחה שהיה לו אחת שקנה חדש, והוא נהג מאוד רגוע, הרכב היה אצלו 4 שנים ללא אף תקלה עד שעבר תאונת אובדן להלכה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בודדות עם מנוע 200כ"ס שהוא אמין,אבל זה רק עם גיר ידני.

יש גם בודדות עם גיר אוטומטי עם המנוע ה 165כ"ס המוצלח במודלים חדשים יותר.

עריכה אחרונה על ידי Ron.P
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 שעות, Ron.P כתב:

יש גם בודדות עם גיר אוטומטי עם המנוע ה 165כ"ס המוצלח במודלים חדשים יותר.

ה-RCZ לא זכתה מעולם לקבל את מנוע ה-165, היא ירדה מפס הייצור ב-2015 ולא קיבלה את מנועי היורו 6.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני קניתי לא מזמן DS5 עם אותו המנוע הידוע לשימצה משנתון 2014 בו רוב התקלות אמורות להיות כבר מתוקנות (מק"טים מעודכנים) 

יש לי כרגע טרמוסטט חצי פתוח והחלק עושה דרכו לארץ (האמת לא יודע בשביל מה ניסיתי לחסוך כאן 370 שקלים על החלק במקום פשוט לגשת ישר לתקן) אבל חוץ מזה - לא יודע למה כן לצפות או לא לצפות. 

מה שאני כן יכול לאמר על המנוע הזה הם בעיקר דברים טובים כרגע - 

מנוע מאוד שקט בראש ובראשונה והתגובה שלו כמעט בכל מצב חלקה ונעימה - גמישות וזמינות כוח נהדרים. 

לא מדובר במפלצת תאוצה עם המנוע הזה אבל הרכב יהיה רחוק מאוד מלהיות עצלן - תוסיף לזה שהRCZ כנראה יותר קלילה ובמקרה של שנינו מדובר על עיצוב פנימי וחיצוני שפשוט אין צורך להסביר. 

בעיני - אם עלות הרכב זולה ויש לך יכולת לנעול סכום בצד לספיגת מספר תקלות בשנה-שנתיים הראשונות ואתה לא תלוי ברכב ליום יום - למה לא! להפך - תהנה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1418 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...