Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיאט איביזה - טופס בדיקת רכב חוות דעת

ShakedW
שימו לב! השרשור הזה בן 1439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום 

לקחתי לבדיקה היום סיאט איביזה 2012 מנוע 1.2 

השאלה אם יש טעם להתעניין ברכב בכלל מבחינת התוצאות ואם כן אם מישהו יודע כמה אפשר להוריד על דברים כאלה ..,

תודה רבה 

rhwhjwzyuimz.jpeg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

א. האם נזילת השמן בין המנוע לגיר זה כסת"ח או תקלה אמיתית? בדרך כלל מכוני בדיקה רושמים תקלות סתם כדי לאבטח את עצמם במידה והם לא גילו משהו. מה הבוכן אמר לך על זה כשעברתם על הטופס בדיקה הוא אמר שצריך לבדוק את זה או שהוא אמר שזה משהו רגיל ואופייני?

ב. כנ"ל לגבי הרעש מהטורבו האם זה סתם כסת"ח או משהו שצריך לבדוק?

חוץ מזה כול השאר נראה לי סביר ברור שהרכב לא במצב טוב ולא שמור אך אם אתה מחפש רכב בזול כמובן שלא תמצא רכב שמור.

במידה ומה שמוזכר בא' וב' זה כסת"ח אפשר להמשיך במידה וזה באמת תקלות הייתי מוותר על הרכב.

אם אלו סתם כסתחים תבדוק את שאר הליקויים במוסך ותקבל הצעת מחיר לתיקון כמו הזוויות היגוי נקישות במתלים וכו... מינימום צריך להחליף פו רבעיית צמיגים שזה 1000 שקל אם שאר הליקויים לדעתי זה עוד כמה אלפי שקלים תיידע את המוכר מראש שאם הוא לא מוכן להוריד כמה אלפים במחיר שיחסוך מהזמן שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, Gavrik כתב:

א. האם נזילת השמן בין המנוע לגיר זה כסת"ח או תקלה אמיתית? בדרך כלל מכוני בדיקה רושמים תקלות סתם כדי לאבטח את עצמם במידה והם לא גילו משהו. מה הבוכן אמר לך על זה כשעברתם על הטופס בדיקה הוא אמר שצריך לבדוק את זה או שהוא אמר שזה משהו רגיל ואופייני?

קודם כל תודה רבה אחי על התשובות פה ! 

דבר ראשון - על הנזילות הבוחן אמר לשטוף את האזור של המנוע ואז לנגב ולראות פחות או יותר מאיפה .. משהו כזה . הוא אמר שצריך לבדוק את זה במוסך במידה 

לפני 7 דקות, Gavrik כתב:

ב. כנ"ל לגבי הרעש מהטורבו האם זה סתם כסת"ח או משהו שצריך לבדוק?

לגבי הרעש מה טורבו , הוא אמר שזה משהו במניפה בפנים . והמוכר אומר שזה ככה כבר תקופה מסוימת ולא אמרו לו על זה כלום אף פעם

אמר לבדוק במוסך על הטורבו . זה הכי מפחיד העניין של הטורבו והכי יקר 

לפני 7 דקות, Gavrik כתב:

חוץ מזה כול השאר נראה לי סביר ברור שהרכב לא במצב טוב ולא שמור אך אם אתה מחפש רכב בזול כמובן שלא תמצא רכב שמור.

במידה ומה שמוזכר בא' וב' זה כסת"ח אפשר להמשיך במידה וזה באמת תקלות הייתי מוותר על הרכב.

אם אלו סתם כסתחים תבדוק את שאר הליקויים במוסך ותקבל הצעת מחיר לתיקון כמו הזוויות היגוי נקישות במתלים וכו... מינימום צריך להחליף פו רבעיית צמיגים שזה 1000 שקל אם שאר הליקויים לדעתי זה עוד כמה אלפי שקלים תיידע את המוכר מראש שאם הוא לא מוכן להוריד כמה אלפים במחיר שיחסוך מהזמן שלך.

כן בדיוק אני צריך להגיע למוסך להצעת מחיר

ידןע לך אם לקבל הצעת מחיר עולה כסף ? 

ותודה רבה

עזרת לי מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק מהמוסכים יקחו כסף על הצעת מחיר חלק לא... כול מוסך והחוקים שלו.
אם הבוחן אמר שצריך לבדוק את הרעש מהטורבו והרטיבות כנראה שהוא באמת שם לב למשהו יוצא דופן וזה לא כסת"ח רגיל מצידי הייתי מוותר על הרכב והולך לחפש רכב יותר טוב בזמן שאני אשקיע לקבל הצעת מחיר לתיקון הרכב הזה אלא אם הוא מוצע במחיר מאוד זול.
אם אתה גר במרכז יש כמה מוסכים מומלצים לתוצרת וואג שמעתי הרבה המלצות על מוסך רון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תעבור לאקזמפלר הבא. יותר מידי רג'קטים לדעתי. ונזילה בין המנוע לגיר תצתרך לחיות איתה או לתקן באלפי שקלים. יש ישור קו גדול מידיי וגם אם תבצע אותו תשאר עם מחלות ישנות שיהיה יקר מאוד לשפר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1439 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...