Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיני מבחן - מיצובישי ספייס סטאר

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יוליאן ממשיך (יותר נכון "המשיך", לפני שכולנו ננעלנו בבונקרים) במסורת המיני מבחנים שלו, והפעם הוא פוגש את מיצובישי ספייס סטאר המחודשת. האם השיפורים שהיא עברה משאירים אותה רלוונטית או שזו סתם שכבת איפור נוספת שלא באמת מצליחה להסתיר את הגיל של המכונית?

2147020858_---2020-01.JPG.8d636516d6cc7d4e80e1d62a4be3c4db.JPG

• אהבתי 2

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מאוד מסכים כם מה שנאמר בפסקה האחרונה לגבי זה שהיא תרויח מהמעבר של קיה ויונדאי לתיבות רובוטיות.

כבר עכשיו אפשר לראות שהמכירות של הספארק קפצו בהתאם.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה מובן אם כי חבל, היונדאי טובה כמעט בכול תחום מאשר הספייס או הספארק, אבל התיבה ביונדאי לדעתי משמעותית פחות נעימה מרציף.

הספייס למשל רועשת יותר, מנגד אם שומעים מוסיקה הרעש פחות מפריע, אבל עם גיר רובוטי אין מה לעשות.

הספארק למשל התגברה על הרעש ע״י גיר רציף שמדמה יחסי העברה בין היתר.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בקרת שיוט?

הם לוקחים 7k על חישוקים קלים, מצלמת רוורס, מעבר אוטומטי מאור גבוה לנמוך, מערכת מולטימדיה, צמיגים רחבים יותר בקוטר 15 אינץ'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בקרת שיוט בכול רמות האיבזור.

אתה מדבר עם instyle  לעומת premium?

אתה מקבל גם פנסים ראשים led, מראות צד עם איתות, מעבר מאור גבוה לנמוך אוטומטי, מראות צד מחוממות, פנסי ערפל, כניסה והתנעה ללא מפתח, מערכת מולטמדיה, מושבים עם שילוב דמוי עור ומבחוץ הגריל עם הפס האדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הערה קטנה.

בפסקה על ההבדלים בין רמות האבזור כתוב ה"צמיגים רחבים יותר בקוטר 15 אינץ'"

15" זה הקוטר ולא הרוחב.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ציטוט

אבל אל תטעו, כניסה מהירה מידי יכולה להוביל לתת היגוי. וכדאי שתשימו לב לזה כי היא נותנת תחושה שהיא יכולה להיכנס לפניות מהר יותר ממה שהיא באמת יכולה.

אני מרוצה 👍

במיוחד מרוצה שיש שיפור בתחום הזה

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 34 דקות, אורי מ. כתב:

הערה קטנה.

בפסקה על ההבדלים בין רמות האבזור כתוב ה"צמיגים רחבים יותר בקוטר 15 אינץ'"

15" זה הקוטר ולא הרוחב.

זה גם וגם.

הצמיגים (והחישוקים כמובן) בקוטר 15 אינץ' (במקום 14), ויותר רחבים (175 מ"מ במקום 165).

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לטעמי הספייס יפה יותר מהמתחרות וזה כבר בונוס נחמד.

גרסת הסופרים נראת לי די מיותרת כשבעד אלף שקלים נוספים מקבלים עוד טיפה אבזור ועיצוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.4.2020 בשעה 19:11, itsik170 כתב:

אני מאוד מסכים כם מה שנאמר בפסקה האחרונה לגבי זה שהיא תרויח מהמעבר של קיה ויונדאי לתיבות רובוטיות.

כבר עכשיו אפשר לראות שהמכירות של הספארק קפצו בהתאם.

לא מבין את היצרנים. האם העלויות ייצור של תיבות חד מצמדיות נמוכות עד כדי ששווה לספוג ירידה במכירות בגלל זה?

לפני 11 שעות, yulianx כתב:

יש בקרת שיוט בכול רמות האיבזור.

פעם זה היה רכיב יקר שהיה צריך למשוך ממנו כבל נוסף למצערת, ולגרום לו לקרוא את נתוני המהירות ממחשב הרכב.

היום זה עניין של לחבר ידית/כפתורים ואולי להפעיל הגדרה במחשב, עם מצערת אלקטרונית ההכנה קיימת בכל מקרה. אצל ההורים שלי בפריוס יש ידית בקרת שיוט שהתקינו בארץ (לא כזה קשה לעשות, הבעיה שהתהליך דורש פירוק כרית אוויר, לכן עדיף שלא לעשות את זה עצמאית).

מניח שמיצובישי העדיפו לא לייצר הגה שונה לדגמים עם בקרת שיוט וכאלה בלי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבפנים היא 1 ל1 האטראג' מ2014.

קצת קשקשו פלסטיקים מבחוץ וקוראים לזה דור חדש.

הרכב עוד שניה בן 7,וגם כחדש היה בינוני מאוד.

לשלם עליו יותר מ70 אלף למי שממש ממש חייב רכב חדש ב0 ק"מ לא עושה שכל.

ואדים,מדובר במכסה פלסטיק,לא חושב שזה השיקול שלהם.

עריכה אחרונה על ידי halperin96

Ford Fiesta 2014- Manual 1.25

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא דור חדש אלא מתיחת פנים.

האם הגיע הזמן לדור חדש? בהחלט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

\\המיני מבחן של יוליאן די ממצא.

רציתי לציין שהרכב הזה בדיוק, בבעלותנו כבר מפברואר, והוא חסכוני בדלק בצורה שלא היכרנו, כבר הרבה זמן.

אין לו מע"  START STOP, שזה מבחינתי יתרון.{אילו היה, הייתי מנתק את זה קבוע},

איכות ההרכבה שופרה. מול הדגם 2019.  אין שום קרקוש משום סוג שהוא, גם על הכבישים המשובשים ביותר.

מערכת המולטימדיה פשוט מצויינת. המסך גדל ל-8" ,{ב-2019 היה 7"}, איכות הסאונד והעוצמה שופרו גם כן, ויש עכשיו כפתורים פיזיים בצידי המכשיר. כמו כן הוא מתאים ללוח המחוונים ונראה כחלק אינטגרלי ממנו.

לכל אלה שמרגישים "סלידה" מהצורה החיצונית של הרכב, וזה השיקול העיקרי והקובע בקנייתו, שלא יתקרבו אליו.

אבל בתור רכב שהוא "סוס עבודה", מאובזר היטב, שלא חסר לו דבר, מרווח מאוד מאחורנית, עם מראה מעודכן, שנראה ממש טוב בגרסתו הנוכחית, נותן תמורה לא רעה בכלל למחיר.   

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המשמעות של "מתיחת הפנים השלישית השניה"?
אני מניח שהפער של 1,000 שקלים בין הגרסה המאובזרת ביותר לזאת שתחתיה מצביעה על רצון למכור את הבכירה בלבד...

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...