Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

10 שנים זה לא 9 שנים ו11 חודשים 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מישהו פעם אמר: סדר צריך (חייב) להיות. נראה לי שזה בא ממדינה ספציפית של אנשים מאוד ספציפיים.

עריכה אחרונה על ידי ST12345
  • מעניין 1

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה תמיד נכון 😃
תהליכים סדורים ושיטתיים מקנים שקט בכל דבר. קל יותר להבין דברים ולא לנחש. 

אדי פועל נכון, באופן שיטתי ולכן משיג את המטרות שלו "בלי לחץ" וללא ניחושים.

• מעניין 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מרד אלורזזז! 

אסור, פשוט אסור - לקחת צוחפתיה ולנסוע איתה לסוכנות רכב בכדי להתעניין אפילו בלוהטת מחליפה ברמת הרעיון!

היא תנקום בכם בצורה הכי אכזרית שיש! 

יום שישי בבוקר - שם את הילדה בבית הספר, האשה שמה את הילד בגן והולכת לאימון ואני לוקח לי שעתיים חופשיות לקפוץ לי להרצליה בכדי להתרשם מ"לה פרימה" - הגרסא החשמלית היקרה של הפיאט 500 (למרות שאני מעוניין בדגם בסיס עם הסוללה הגדולה). 

ובחיי שהתאהבתי ב500 הזו - רק שזו תוכנית אולי לעוד שנתיים? 

חוזר לי לחניון (מול הסוכנות של DS שגם שם נכנסתי - התיישבתי בDS7 ושוב - רציתי לפתוח קופסאת שימורים) 

ומרגיש שהרכב לא רוצה לזוז אחורה אבל לא שומע כלום - אחרי שלקחתי אחורה אני פתאום שומע משהו - ואז הבנתי שכשחניתי עליתי עם הטמבון על המדרכה רק כשיצאתי הטמבון נשאר לרגע על המדרכה ואז חזר למקום...

המדרכה 

1.thumb.jpg.25c30384da35aa8fe65772c334719059.jpg

הנזק שלכאורה נראה "קטן" 

2.thumb.jpg.60c474d0ac57a36cc36ddaeeb7bed4f6.jpg

מה שקרה שם זה שהטמבון נפרד מהתפר שלו אל התושבת - אי אפשר לתפוס את זה סתם ככה למקום עם ברגים - בעקרון בשביל לעשות תיקון נכון צריך להחליף לטמבון חדש או איכשהו לאחות ולהלחים את התושבת חזרה לטמבון המקורי. 

אבל התברר שזה לא כל הנזק - בנסיעה הביתה "חשבתי" ששמעתי כמה קליפסים משתחררים להם - אח"כ כשהגעתי לעצירה לבדוק - גיליתי שמגן הגחון התנתק והוא על הרצפה - הייתי ליד פנצ'ריה אז החברה שם סידרו לי עם אזיקונים אבל בוקר למחרת כשהלכתי לפחחית הראשונה שמצאתי פתוחה - כן בכפר קסם כי אני גר קרוב והם עובדים בשבת 

התברר לי שגם מגן הגחון שמכסה את כל פתח השירות של הרכב - כנראה נשאר לו איפשהו על כביש 5!!! 

שבת בבוקר - הרכב נכנס לפחחית (לא זו שחיים GDS התלונן עליה) על אחד הרחובות הראשיים (לכוון השוק) 

3.thumb.jpg.e35ccc917175962886e34f8dbc938a33.jpg

שני ברגים לצד הטמבון - הרבה ברגים שתופסים את מה שנשאר ממגן הגחון ושלוש שעות לאחר מכן - טמבון צבוע ומהודק אל הרכב. 

התענוג עלה לי 650 שקלים - הפחח היה מאוד נחמד! וגם סידר לי (הדביק למקום) חצאית צד בצידו השני של הרכב חזרה למקום. 

עבודת הפחחות באמת שהוא עשה את הכי טוב שאפשר במסגרת הטמבון הנוכחי. 

אבל עבודת הצבע - באמת שאין לי מילים - עשה עבודה מטורפת! ואי אפשר בכלל להבדיל איפה הצבע הישן נגמר ואיפה החדש מתחיל - פשוט לא רואים בעין שום הבדל. 

בעוד שבועיים אתן שם פוליש עדין להעלים את התפוזיות אבל עבודת הצבע שהבן אדם עשה, השאירה אותי עם טעם טוב ורכב שנראה כאילו ששום דבר לא באמת קרה לו. 

כן - הפחח אשכרה יושב שם וקוצץ ציפורניים - רגע לפני כן הוא קצץ את הציפורניים ברגליים - אכן מראות קשים על הבוקר! 

מגיע הביתה - ורואה שהצמיג הימני משום מה קצת שטוח - מרד אלורז - יש לי פאנצ'ר! 

4.thumb.jpg.fbfc22ba203c0f02b2eef666b8c86ad2.jpg

חזרה לכפר - פאנצ'ריה - 40 שקלים - צמיג תקין. 

בערב הורדתי את המסקינגטייפ מהחצאית צד. 

לעיניכם הרואות איזור התיקון: 

5.thumb.jpg.14432638cd750e682b3cb73bdb20fb03.jpg

כן הטמבון בצד של הפנס הימני בולט באיזה ס"מ - יש לי הרגשה שהרכב הזה כבר קיבל שם מכה כי הפנס לא ישב טוב - לפחות עכשיו הפנס יושב טוב וגם "נח" על השפה של הטמבון שהודק היטב חזרה למקום שלו. בצד שמאל - אין את הס"מ הזה מתחת לפנס. אבל בין זה לבין פתיחת תביעה מול חב' ביטוח וטמבון אחד שרק אלוהים יודע כמה זמן יקח להם להזמין מחול ובאיזה מחיר - העדפתי לגמור את זה מהר. 

וכן מגן גחון אחד מרוטש עם חלק ענק שפשוט חסר - לפחות בהחלפת השמן הקרובה יהיו לי איזה 8 ברגים פחות לפתוח. 

נראה מה יגידו על זה השלוליות של החורף הקרוב אבל. 

6.thumb.jpg.490a588949e7545de9f9ab07c828bd8a.jpg

באמת שעשה עבודת צבע יפהיפיה

7.thumb.jpg.9cda9a63e2acca6e4bbb39828b881258.jpg

פעם הבאה שאני נוסע סתם בשביל הכיף לראות רכבים חדשים - אני לוקח מונית! 

הרכב נוסע שקט - לא מרגיש שום הבדל בבידוד הרעשים כרגע. לאחר בדיקה הכל נראה תקין - גם לקחתי מצלמה אנדוסקופית - בדקתי ששום דבר לא קרוע (גרמושקות) ושום דבר לא נוזל - ואז התגלה הפנצ'ר אז כבר הורידו גלגל ויכלתי לבדוק יותר רציני. 

שלום שבת. 

• מבאס 1
  • מעניין 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק שאלה קטנה,  יש לך חישני קירבה (חניה) קידמיים?

אני כהרגל לא חונה כמו בתמונה שצילמת עם האף לעבר לשפת המדרכה, זה בדיוק המירשם למה שקרה לך. אם החנייה היא שלך (רשומה) אני ממליץ להתקין מעצור גלגל כזה

מק

• רעיון טוב! 1

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין חיישנים וזה לא קרה לי בחניה שלי אלא בחניון עירוני של הרצליה - ויש כאן עילה לתביעה כי אכן - אם הרכב שלי ניזוק והם לא שמו מעצור חניה כראוי - כפי שהעלית בתמונה - זו אשמתם בעצם שנגרם לי נזק. 

בחניות הפרטיות שלי - הקבלן דאג לייצר "מדרכה" נמוכה שהתפקיד שלה למנוע מהדיירים לפגוע בחומת דירות הגינה וחומת החניון. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כעיקרון , אני לא סומך על קבלנים מתקיני מדרכות ולכן בשום מקום אני לא חונה כמו שצילמת. 

אם אתה מתכנן להמשיך ולהחזיק ברכב, נסה לחפש מגן צחתון בפרוקיות או אצל "חבריך" הפחחים 😃

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחד המבאסים

קרה גם לאחותי בול אותו דבר

עם מזדה 5, באשקלון

נזק של למעלה מ1000 ש"ח אצל פחח זול, רק בגלל שפת מדרכה לא טובה

ציטוט

יבגניפ כתב:

אוף. למה אני מגיב פה? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, lanosforce כתב:

אין חיישנים וזה לא קרה לי בחניה שלי אלא בחניון עירוני של הרצליה - ויש כאן עילה לתביעה כי אכן - אם הרכב שלי ניזוק והם לא שמו מעצור חניה כראוי - כפי שהעלית בתמונה - זו אשמתם בעצם שנגרם לי נזק. 

בחניות הפרטיות שלי - הקבלן דאג לייצר "מדרכה" נמוכה שהתפקיד שלה למנוע מהדיירים לפגוע בחומת דירות הגינה וחומת החניון. 

הם לא מחוייבים במעצור. לצערנו.
הם כן אולי, מתרשלים בהקפדה על גובה שפה תיקני למדרכה, 15 ס"מ או משופעת - ראה כאן   תקן ישראלי 1918 חלק 2 - Gov.il

עריכה אחרונה על ידי zaf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בכל מקרה לא מתכוון לעשות עם זה דבר - מבאס, קרה, מקווה שנגמר. 

• מבאס 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, zaf כתב:

כעיקרון , אני לא סומך על קבלנים מתקיני מדרכות ולכן בשום מקום אני לא חונה כמו שצילמת. 

😃

כנ"ל. אני ממליץ לשנות הרגל, חוסך כאב ראש. אז שיבלוט טיפה מאחור, נו, יש מכוניות ארוכות יותר.

• מעניין 1

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה תמיד מחנים ברוורס...

• אהבתי 1
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה מוזר כי בד"כ אם אני נוגע בטעות במדרכה אני ישר מרגיש שהטמבון נתן נגיעה - במקרה הזה הרכב לא התקדם אבל לא שמעתי כלום לא הרגשתי כלום אז פשוט עצרתי - זה כבר היה מאורח מידי. 

תכלס ההרגל יהיה או באמת להחנות רוורס או פשוט להתקרב פחות - סתם יצאתי מעאפן. 

עכשיו שאלה - איזה נוזל הגה מומלץ לDS\508\C5 שלי?  - בקרוב טיפול, אבדוק בעצמי אם צריך או כדאי לרענן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין, במרבית המכוניות יש כמו פס גומי דק מתחת לטמבון שהוא משמיע את הרעש כאשר אתה מתחיל "לגרד" את הטמבון,

יכול להיות שאצלך הוא נפל? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@lanosforce יואו, אתה לא רציני. יקה פוץ כמוך, עושה כחכחחחח על המדרכה כמו אחרונת הפרחולות? ועוד נתת שיתקעו לך שני ברגים קודחים בטמבון? אני חושב שאם זה היה קורה לי הייתי מת במקום.

נסה בכל זאת להשלים את מגן הגחון. הוא חשוב.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר
  • מעניין 1

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...