Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

אחחחח איזה כיף זה לדעת שזה מה שמחכה לי - 

אצטרך כנראה גם לקנות קצת RTV לפינות של המכסה כי צריך להוסיף שם בנוסף לאטם. 

לקה לציפורניים בשביל לנעול את שני הברגים הארוכים.

ונראה שגם יהיה לי להעביר חיישן מהמכסה הנוכחי לחדש. 

המכסה כבר נחת בארץ ושבוע הבא אמור להגיע אליי - לא דחוף. 

על הדרך נראה לי שכבר אחליף גם פלאגים אז גם את זה אקנה טרם הטיפול. 

מה עבר להם בראש כשהם תכננו את זה אני לא יודע.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה טוב כי אתה צריך לראות את הרגעים האלה שאשתי מביטה בי מוזר ופשוט אומרת - אסור שיהיה לך משעמם. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי שהתכתבנו קצת בפרטי, נרגש לרשום שגם אני הפכתי לבעלים של DS5. 

הרכב אחרי יישור קו במוסך גבע. בלי הפתעות (לשסתום טורבו באתי מוכן אחרי שיחה איתך) 

עכשיו אני עובר לטיפול קוסמטי (ויש לא מעט וצריך לעצור בזמן). 

אנצל את השרשור כדי לנסות לאתר מקור טוב לחלקי חילוף מחו''ל ששולחים לארץ. כרגע צריך לאתר את חלק הבא

https://www.ebay.com/itm/Hubcap-chrome-bumper-avd-ds5-a96732937vd-/233813518586?mkcid=16&mkevt=1&_trksid=p2349624.m46890.l49286&mkrid=709-127639-2357-0

מק''ט 96732937VD

במחיר סביר.... 

• אהבתי 5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, v3p89 כתב:

אחרי שהתכתבנו קצת בפרטי, נרגש לרשום שגם אני הפכתי לבעלים של DS5. 

הרכב אחרי יישור קו במוסך גבע. בלי הפתעות (לשסתום טורבו באתי מוכן אחרי שיחה איתך) 

עכשיו אני עובר לטיפול קוסמטי (ויש לא מעט וצריך לעצור בזמן). 

אנצל את השרשור כדי לנסות לאתר מקור טוב לחלקי חילוף מחו''ל ששולחים לארץ. כרגע צריך לאתר את חלק הבא

https://www.ebay.com/itm/Hubcap-chrome-bumper-avd-ds5-a96732937vd-/233813518586?mkcid=16&mkevt=1&_trksid=p2349624.m46890.l49286&mkrid=709-127639-2357-0

מק''ט 96732937VD

במחיר סביר.... 

אם אין תמונות מבחינתינו זה לא קרה...

אגב,

קנית DS5 עם מנוע של 156 כ"ס או 165 כ"ס?

עריכה אחרונה על ידי Jeka88
  • רעיון טוב! 1

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, v3p89 כתב:

אחרי שהתכתבנו קצת בפרטי, נרגש לרשום שגם אני הפכתי לבעלים של DS5

תתחדש וברוך הבא לעולם של נפגעי THP השם ייקום דמך! 

יש פוסט על היפיפיה? אשמח לראות!

למיטב ידיעתי קנית DS שהיא כבר DS ולא סיטרואן והמנוע אצלך הוא ה165 נכון? 

ולגבי חלפים - הזהרתי אותך לגבי זה - ממש קשה למצוא חלפי פלסטיקה לרכב הזה. 

מראה נשברה לי (היתה כנראה שבורה אצל הבעלים הקודם) בגלל כיסוי שמתחתי על הרכב - היה בביטוח כיסוי נגד מראות ושמשות בהשתתפות עצמית של 250 שקלים אבל אז אתה מגלה שהכיסוי הביטוחי ל250 שקלים האלו הוא לנזק שנעמד עד 2500 שקלים ונחש כמה ביקשו על המראה? 3800! אז אתה כבר מבין כמה שילמתי מעבר ל2500 

ובסוף כן מצאתי איזה אתר עם מראות מקוריות לDS הזו - ומראה כזו היתה עולה לי 1300 לפני מיסים ומשלוחה וצביעה והרכבה (הרכבה זה שטויות במקרה הזה). 

אצל חנות פנסים ומראות טובה שאני מכיר בקסם הבחורצ'יק אמר לי שם - אפשר לשים גם מראות של C5 וגם 508 - אותו פלאג אותה תושבת - לצבוע ושלום שלום אבל גם זה 1000 שקלים. 

אז אתה כבר מבין שהאופציה הכי זולה שלך היא פירוקית על מראה לא מקורית ואז תתפלל שהמנגנון עובד. 

כרגע מראה שמאלית עם מנוע קיפול שהפסיק לעבוד - משאיר את זה ככה, לא מפריע לא מציק - כל עוד המראה בפנים זזה הכל טוב. 

אפרופו מכסה השסתומים כבר הגיע אבל אני צריך עוד לקנות gasket maker כי צריך לשים שם בשתי פינות קצת אטם נוזלי. 

אני מתכוון להחליף כבר פלאגים על הדרך - אם כבר אז כבר. 

וצריך כמה דברים קטנים כמו סלוטייפ או גומיות לאטום צינורות אוויר בזמן העבודה. 

ויום נעים ופנוי לעשות בו את העבודה.

בסוף בטח לא יהיה לי @#% לזה ואשים את הרכב אצל גבע - גם זו אופציה. 

• מעניין 2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Jeka88 כתב:

קנית DS5 עם מנוע של 156 כ"ס או 165 כ"ס?

לפני 12 שעות, lanosforce כתב:

למיטב ידיעתי קנית DS שהיא כבר DS ולא סיטרואן והמנוע אצלך הוא ה165 נכון? 

כן, 165 כ''ס היה תנאי לקניה וזאת כי לא באמת יש לי סבלנות של לנוס. 

סיפור מוזר הוא שהרכב פורסם כסיטרואן 156 כ''ס. הסתכלתי עליו הרבה, אבל לא ניסיתי להתקשר (כי שוב לא רציתי עסק עם 156). חיפוש אחר רכב הסתבך, תקציב הצטמצם, החלטתי לדבר עם המוכר, כי לא הסתדר לי 2016 ומנוע 156 כ''ס. תוך כדי השיחה הוא בודק רשין רכב ואומר שזה 165, מכאן ועד הקניה הדרך הייתה כבר סלולה.

כמובן שיש חסרונות, זה היה רכב חברה (של המנכ''ל), טופל במוסך מורשה, יחד עם זאת לא מעט פגיעות קוסמטיות. מקווה שאמצא זמן לפרסם את זה כאן או בפוסט נפרד. 

כרגע מראה שמאלית עם מנוע קיפול שהפסיק לעבוד - משאיר את זה ככה, לא מפריע לא מציק - כל עוד המראה בפנים זזה הכל טוב. 

כן מראות, יש דרך לבטל קיפול אוטומטי. נראה לי זה קצת דופק אותן. ראיתי שדרך המערכת אפשר לבטל הנדברקס אוטומטי, אבל האם ניתן לבטל את הקיפול. 

דבר נוסף, לא עובד לי כוונון שמאלה, כן עובד למעלה שמאלה ולמטה שמאל. מרגיש קצת כמו ג'ויסטיק של דנדי שנדפק. אשמח להמלצה לאן אפשר לקפוץ לטפל בזה. 

אצל חנות פנסים ומראות טובה שאני מכיר בקסם הבחורצ'יק אמר לי שם - אפשר לשים גם מראות של C5 וגם 508

גם את החלק שאני מחפש נראה שיש דומה ב C5, אבל נראה שזה לא אחד לאחד

https://a.aliexpress.com/_ujyjsh

30 ש''ח לעומת 240 יורו... 

מצאתי כן את החלק המקורי בכמה אתרים בצרפת, אבל טרם בדקתי אם שולחים לארץ. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החבר (בינתיים הוא עוד חבר) שקנה מאיתנו את ה-C4 Picasso הצליח לשבור את המראה הימנית.

המחיר שאמרו לו בדיוק כמו שנכתב כאן, סביב 4,000 לחדשה בחברה ואצל כל מיני ספקים אחרים קיבל גם הצעות מחיר גבוהות.

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, אורי מ. כתב:

החבר (בינתיים הוא עוד חבר)

🤣 למראות ב-2000₪ אצל מורשים כבר התרגלתי, איך שהוא. זה כבר פשוט הזוי.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינתיים מחכה להצעת מחיר לפרמטקס גאסקט מייקר ולארבעה מצתים דרך אבי חלפים - אם לא אבצע הזמנה עד סוף השבוע כנראה אקנה ליד הבית. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אזהרה: פוסט פריקה! (תרתי משמע) 

בימים האחרונים היא הרגישה לא טוב במיוחד, הייתי חוזר אליה והיא היתה נותנת לי את המבט הקר והמנוכר הזה בעיניים. 

כששאלתי אותה מה לא בסדר? בדאגה - ענתה לי - כלום! 

ואז ידעתי שיש משהו... משהו קורה. 

נכנס, מניע הכל בסדר במשך כמה דקות ואז או כשהמנוע מתחמם או קצת אחרי ההנעה - מתקשה לסחוב, מושכת הילוכים ומעלה סל"ד בהילוכים הראשונים - וזה לסירוגין לא כל התנעה. 

חששתי אולי משהו קרה לה לגיר אבל אין שום נורות אזהרה - הכל בסדר היא אומרת לי. 

חששתי אולי משהו קרה למנוע אבל היא מגיעה לכל מהירות רק שסוחבת קצת סל"ד

ואז אני מבין שפשוט אין לי בוסט מהטורבו - היא חושבת שהיא אטמוספרית משום מה - רוצה לשדר עסקים כרגיל הגיבורה אבל זה לא כך. 

אתמול בערב תידלקתי וישר איך שהגעתי הביתה מתחנת הדלק היא הדליקה לי נורת צ'ק אנג'ין - צריך תיקון. 

אני לוחץ על הכפתור שירות שלה לראות מה תוכן התקלה ושוב שואל אותה - מה לא בסדר חמודה שלי?!? 

ואז היא מפנה מבט מתנשא ואומרתי לי - לא אומרת'לך! אתה צריך לדעת כבר.

באותו רגע יצאה ממני צרחה - את לא מחליטה עלי!!! 

מרד אלור - לקחתי הBLUE DRIVER, חיברתי את הטלפון והופס מופיע לי קוד תקלה 

p2188 תערובת עשירה מידי בנק 1 

אומר לה לכי לישון מון שרי - הכל יהיה בסדר ומדומם לה מנוע וכבר מבין שהיא מנסה להסתיר ממני משהו. 

מאפס את קודי התקלה.

עולה הביתה עצבני ואומר לעצמי בטח משהו קרה לשבי (השבלול מפרפר נחמד וכן הטורבו) 

מתחיל להכנס לפורומים - מרד אלור הכל או בצרפתית או בגרמנית אבל! אנחנו חיים בעידן הגוגל טרנזלייט ומבין מהר מאוד שזה לא הטורבו - ברכבים ישנים שהם יורו4 התקלה הזו היתה מופיע ביחד עם אחותה ההפוכה - תערובת עניה מידי - וזה היה סימן לזה שמשאבת הדלק מתחרפנת ומתחילה לזייף בהזרקות הדלק - אך האם מדובר במשאבת הדלק? לא בטוח - חושב שהכל קשור איכשהו למכסה שסתומים שדורש החלפה וגם לזה שרגע.. זה קרה מיד אחרי תדלוק - אולי התדלוק הקודם היה מהול ועכשיו היא קיבלה דלק איכותי? וואלה לא יודע. 

ואז ממשיך לקרוא וגם בכל הפוסטים האלה - איכשהו הכל קשור בלחץ שמן - וכאן כבר ברור לי שיש לי מכסה שסתומים תקול אז יש מצב שזה משפיע גם. 

ואז גם קראתי פוסט שתיאר בדיוק את מה שחשבתי - ברגע שהתקלה הזו מתרחשת הרכב מגביל את הבוסט ל4 באר ומתנהג כאילו הוא בלימפ מוד אבל לא מגביל באמת להילוך שלישי - וקראתי שכשמאפסים את התקלה - הרכב חוזר לעצמו לחלוטין לפחות לעוד כמה ימים.

מפה לשם - אנחנו מגיעים להיום בבוקר

קם - מניע את הסובארו במטרה לקחת אותו לעבודה (כן זה אופטימוס! הסובארו זה גבר גבררר) 

וכן גם מניע את המצבר בגלל הקור כי בתקופה האחרונה צודקת עבדה מהבית והילדים היום נשארים איתה בגלל המזג אוויר ושלל הבידודים במסגרות - אמרתי ניקח את הסובארו. 

ואז נדלק לי השד! אין מצב אני נכנע לה! איפסתי אתמול את התקלה - בודק שמן - תקין! מים גם אז וואלה אולי התדלוק ואיכות הדלק הקודם? 

מניע - מרד אלורז! היא כמה במצב רוח טוב - שמה בשבילי איפור וגם תחרה - יצאנו לדרך והיא נסעה כמו שצרפתיה משובחת יודעת לנסוע - תענוג, אושר! 

מפה לשם אני מזמין עכשיו את הגאסקט מייקר - נקרא לו - גאסטון!!! 

וברגע הראשון שאוכל אחליף את המכסה הארור הזה. 

איך לכל הרוחות אותו סוג מנוע - מזיז בוואריות?!? למתוקה שלי - אונלי דה בקס!!! (אונד בקס - הנה זה בא)

אקסקיוז מיי פרענץ' אבל ברגע שהיא התחילה לנסוע חזרה רגיל הסצנה שעברה לי בראש משום מה היא זו:

• אהבתי 1
  • מצחיק 5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אתה נוטל ומה המינון, אבל כשזה נגמר לך - תזמין גם לי.

• מצחיק 6
  • רעיון טוב! 2

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לבינתיים הDS נוסעת חלק חמאה - תענוג. 

בירפסט זה סרט קאלט! - זה לחברים, פופקורן (ומה שעולה על דעתכם) ופשוט להכנס למצב כפית. 

גאסטון יעשה את דרכו אליי לדעתי השבוע או שבוע הבא אבל יש גם גאסקט מייקר RTV ליתר בטחון. 

בסצנת הסיום ווילי נלסון מביא שם בדיחה שנחרטה לי עמוק בזכרון - דקה 1:10 בערך 

• רעיון טוב! 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...