Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיקורכב2 – מפגר טורבו עם מגדש – או קניתי 5 DS שנת 2014

lanosforce

פוסטים מומלצים

תחשבו שאני חובש קאסקט בזמן הכתיבה של הפוסט הזה. 

שבת בוקר ואני חוזר לי שמח לבב מכפר קסם כי רכשתי לי רביעיית פלאגים מקוריים PSA במחיר מצחיק של 180 שקלים בעוד שחנות חלפים אחרת לא אציין את שם העסק - הציעו לי ב330 לפני משלוח! 

מגיע הביתה בודק אם הפלאגים מתאימים לי לסוקט של ה14 ומרד אלורז סה נה פה פוסיבלה!!! 

לפלאגים האלה יש הברגת כוכב 14 מ"מ וצריך לזה בוקסה ייעודית - טוב נו עוד עיכוב בדרך. 

המכונאי שאני מטפל אצלו שם לפעמים בסובארו וגם בDS (החלפת שמן ופילטר אוויר בד"כ) - נתן לי הצעת מחיר יפה ואני שוקל כבר פשוט לאשפז אצלו את הDS איזה בוקר ודי

חוזר הביתה - האשה מחליטה לקחת את הילדים להתרענן בפארק ואני נשארתי בבית לנוח. 

מדליק טלוויזיה, נטפליקס - סדרה -> ריקליינר -> סאונד בר 

ואז.. זה קרה - כאן.

מרד אלור הייתי צריך לשמור את הפוסט ל1 באפריל - כולם היו בטוחים שאני עובד עליהם שרכב צוחפתי חילץ נינג'ה יפנית. אף אחד לא היה מאמין לי!

סאקרה בלרררר 

• אהבתי 2

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שאני ואתה, צריכים לעשות מפגש צרפתיות.

כמה מרד אלור אצלי, אבל אני פשוט מאוהב בה עד כלות.

מה עושים?, זה קשה.

נעשה פתיחות ונראה מי הראשונה שנשברת.

אמור לי נא, האם נשארת עם המסך המקורי או שהחלפת לאנדרואיד?.

עריכה אחרונה על ידי ariel000

פרנקופיל מושבע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא עושה שום "פתיחות" עם הTHP הקריזיונר הזה - שכח מזה לא יקרה. 

יש פרוייקט שלם על המערכת שהותקנה בה - תריץ חיפוש על פרוייקט SCARGO

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
בתאריך 13.1.2022 בשעה 11:34, lanosforce כתב:

לקה לציפורניים בשביל לנעול את שני הברגים הארוכים.

אתה משתמש בלכה לציפורנים במקום lockit ?

אגב, אני קורא את השירשור ורוצה להתחתן איתך :-)

בתאריך 17.1.2022 בשעה 22:25, v3p89 כתב:

כן מראות, יש דרך לבטל קיפול אוטומטי.

יש מישהו שיודע האם ב 208GTI מודל 2019 אפשר לבטל את הקיפול מראות אוטומטי ?

(ואיך)

תתחדש על ה DS

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, omatza כתב:

יש מישהו שיודע האם ב 208GTI מודל 2019 אפשר לבטל את הקיפול מראות אוטומטי ?

אין דרך לבטל את קיפול המראות ע"י הפקדים במכונית. הדרך היחידה לבטל את קיפול המראות היא רק ע"י חיבור לקסיה - במוסך מורשה תוכל לבקש שיבטלו לך.

• רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יכול לבקש מהמוסך. אני קיבלתי תשובה שלילית. מוסך היבואן בנתניה , אמפארל , טען שאין דרך לעשות את זה . 

בפועל יש במראה איזה שלוש צמות , קצת משחקים וניתן לגלות איזה חוט צריך לנתק . 

עריכה אחרונה על ידי save
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 17.1.2022 בשעה 22:25, v3p89 כתב:

כן, 165 כ''ס היה תנאי לקניה וזאת כי לא באמת יש לי סבלנות של לנוס. 

סיפור מוזר הוא שהרכב פורסם כסיטרואן 156 כ''ס. הסתכלתי עליו הרבה, אבל לא ניסיתי להתקשר (כי שוב לא רציתי עסק עם 156). חיפוש אחר רכב הסתבך, תקציב הצטמצם, החלטתי לדבר עם המוכר, כי לא הסתדר לי 2016 ומנוע 156 כ''ס. תוך כדי השיחה הוא בודק רשין רכב ואומר שזה 165, מכאן ועד הקניה הדרך הייתה כבר סלולה.

כמובן שיש חסרונות, זה היה רכב חברה (של המנכ''ל), טופל במוסך מורשה, יחד עם זאת לא מעט פגיעות קוסמטיות. מקווה שאמצא זמן לפרסם את זה כאן או בפוסט נפרד. 

תתחדש ! בהחלט רכב לא שגרתי.

מניח שפלסטיקה היא הבעיה הכי קשה, כמו בכל רכב שנמכר ממש מעט. בצירוף עם התימחור הרגעיל של לובינסקי,  כל חניה ליד מדרכה גבוהה בטח עושים כמו סבתא...

הds4 הוא תואם C4? כי לפחות מהתמונות הds5 נראה יותר כמו הC4 והds4 נראה יותר כמו C3.

אני רואה שיש שתי מודעות של טרייד מוביל, אחת עם סיטרואן DS5 156 אבל לפי התמונה זה כבר אבל לא סיטרואן.

מודעה שנייה בלי תמונה.

אולי הייתי צריך לקנות את זה או 508 165 במקום מקרר יפני סיוויק סדאן 2015 שמורה יד1 קמ נמוך במחיר מחירון. מה לא עושים בשביל שקט בבית...

עריכה אחרונה על ידי KipodYam
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, omatza כתב:

אתה משתמש בלכה לציפורנים במקום lockit ?

אגב, אני קורא את השירשור ורוצה להתחתן איתך :-)

לגבי החלק הראשון של הלק לציפורניים - תאמין או לא - הם מבוססים על אותו הדבק בסיס. 

טיפ קטן שקיבלתי מאבא שהוא מהנדס אלקטרוניקה במקצועו אבל גם מקגייבר לא קטן. 

נסיתי את זה בבית שלי על מתלה מגבות שהילדים כל הזמן היו משחררים - לפחות פעם בחודש הייתי צריך לפרק את המתלה ולחזק את הבורג מאחורה - מאז ששמתי שם נגיעה של לקה אדומה של אשתי - זהו, כבר למעלה משנתיים שהדבר הזה נעול! 

לגבי החלק השני - אשתי כבר תפסה את הרובריקה הזו - אני מקווה שהיא מאושרת, אני באופן אישי קצת מפוחד לפעמים מאיך שהיא מביטה בי. 

לפני 6 שעות, KipodYam כתב:

מניח שפלסטיקה היא הבעיה הכי קשה, כמו בכל רכב שנמכר ממש מעט. בצירוף עם התימחור הרגעיל של לובינסקי,  כל חניה ליד מדרכה גבוהה בטח עושים כמו סבתא...

תיקח בחשבון שלא רק שזה רכב נדיר שלא נמכר כאן בכמויות (70 כאלו נמכרו בארץ סה"כ) גם מדובר על רכב שהייצור שלו הופסק גלובלית ב2017 - GOOD LUCK בקיצור. 

עכשיו לגבי המכסה שסתומים - בשבת האחרונה ירדתי לבדוק אם אני מצליח להתגבר על הSHOW STOPPER שלי שם שזה בורג אלן 6 שנמצא ממש בפינה השמאלית המרוחקת של הבלוק במקום שממש ממש קשה לגשת אליו עם כלים ובחיי שהצלחתי לשחרר אותו בנגיעה. מחכה כרגע למזג אוויר טיפה יותר נעים ולבוקסה שהזמנתי למצתים (הרבה חברים הציעו לי את שלהם אבל אני אוהב שיש לי כלים זמינים ושהם שלי) ואז אגש לעבודה. 

אה כן עוד משהו לחבר פורום מאוד ספציפי 

@ברווז זה בשבילך!

image.png.0c9becbbad94dfb78561c214f17235ba.png

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 22.1.2022 בשעה 17:07, lanosforce כתב:

שבת בוקר ואני חוזר לי שמח לבב מכפר קסם כי רכשתי לי רביעיית פלאגים מקוריים PSA במחיר מצחיק של 180 שקלים בעוד שחנות חלפים אחרת לא אציין את שם העסק - הציעו לי ב330 לפני משלוח! 

איך אפשר לוודא כי הפלאגים שנמכרים בזול הם אכן מקוריים?

הרי שאם קיימים זיופים סינים באיביי,

אז מן הסתם הם קיימים גם בחנויות בארץ

ההפרש בין 180 ש"ח ל-330 ש"ח הוא לא הפרש קטן (150 ש"ח שמתבטאים בעלייה של כ-80%).

• מעניין 2

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 21 דקות, lanosforce כתב:

אה כן עוד משהו לחבר פורום מאוד ספציפי 

@ברווז זה בשבילך!

image.png.0c9becbbad94dfb78561c214f17235ba.png

בוודאי שהוא ידע, הוא-הוא הברווז שצופה

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טובה - לפחות מהאריזות של הפלאגים נראה לחלוטין מקורי של PSA רק שברור גם את זה אפשר לזייף בקלות - הדבר הראשון שאני אבדוק לגבי זה - הוא אם במקרה יש מספר סידורי שונה על כל אחת ואחת מהן. 

אבל במקרה הזה - כבר שמעתי ממספר מקורות שאחד העסקים שפניתי אליו הפריז במחיר ואפילו שמעתי ממישהו אחר שבמוסך מורשה הוא קיבל הצעת מחיר זולה בפער ניכר. 

בנוסף לזה תיקח בחשבון שאני גם לקוח חוזר של אותה חנות חלפים והם נתנו הנחה מעל המחיר שהם גובים (180 שקלים במקום 200) 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 9 שעות, save כתב:

אתה יכול לבקש מהמוסך. אני קיבלתי תשובה שלילית. מוסך היבואן בנתניה , אמפארל , טען שאין דרך לעשות את זה . 

איך המוסך הזה ?

נכנסתי לשם להתעניין באפשרות לעשות שם טיפול, אבל הם לא מוכנים שאעמוד ליד האוטו/המכונאי אז פסלתי אותם.

(אפילו להביא את האוטו מהחניה לליפט אסור)

מנצל את ההזדמנות לשמוע איזה מוסכים מומלצים מאוד (מורשים כי אני עדיין באחריות) יש לצרפתיות ?

(חוץ מגבע, שכבר מומלץ פה מקיר לקיר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברוב המוסכים מורשי היבואן, לא יאפשרו לך להכנס לשטח המוסך. אני מטפל ב"שרתון" הראשון, בחדר ההמתנה יש חלון ענק שמאפשר לי לצפות במכונית בזמן הטיפול. בת"א יש גם את מוסך "ליטל" - לא טיפלתי שם במכונית שלי, אך שמעתי פידבקים טובים עליהם.

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן - זה נכון גם למוסכים מורשים של סובארו ושל טויוטה שטיפלתי בהם ברכבים שלי ובצדק - ליפט זה מוצר מסוכן מאוד והתאונות שמתרחשות מסביבן הן במקרים לא מועטים קטלניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...