Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למכירה 2 מגברים

Protools_Operato
השרשור נעול! רק פותח השרשור וצוות האתר יכולים להגיב
שימו לב! השרשור הזה בן 6970 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

פיוניר GM-1700 (לא מיוצר כבר - מוציא 75X2)

PLATINUM AUDIO V12 800W PEAK.

שניהם ב600 שקל

אפשר גם להתגמש קצת על המחיר.

הפלטינום עובד מיום שבת האחרון (2/4/05) עם קבלה.

הפיוניר משומש - קניתי אותו מחבר לפני כמה שבועות והוא גם עובד מיום שבת.

הוא שכב אצל החבר מעל לשנתיים וחיכה שהוא יקנה מכונית - בסוף עקב מחסור בתקציב המגבר נקנה על ידי.

הפיוניר כרגע מגביר מורל דוטק והפלטינום מגביר פיוניר 305C.

אפשר להתרשם אצלי באלמרה ולשמוע אותם.

הנה מספר ביקורות - לטובה ולרעה - על הPLATINUM 1000, אני מוכר את ה800 - http://www.zap.co.il/ratemodel.asp?model_id=18292

יש כאלה שאומרים שה1200 הוא חיקוי של הALPINE - לי אין דעה בנושא. כמו שMALKI מחכה את CROWN.

אני איש-סאונד ולא מפציץ בווליום אף פעם - גם כי אצלי בפאנל באיזשהו ווליום הסאונד מתעוות (הוא מעל ל0) וגם כי כאיש סאונד אני צריך לשמור על האוזניים שלי - בהתחשב בזה שהמגברים שומשו רק כמה ימים וגם זה מעט מאוד לפחות הפלטינום במצב חדש מקופסה.

לפי שיש סט-אפ דומה זה לפי דעתי מאוד משתלם (שוב - משתלם - מבחינת עלות-ביצועים).

-נועם - בהודעות פרטיות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...