Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיג'ו 208 GTi, שנת 2018 - שרשור מתגלגל - מעקב ארוך טווח

menir1
שימו לב! השרשור הזה בן 378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין ספק שמאחר ומדובר בחלק ק-ל להחלפה, תמיד כדאי להחליף כתחזוקה מונעת.
מאידך, לא הייתי משתמש בתיאורים מלחיצים (עלול להיכנס למנוע ולגרום לנזק וכד').
תראה, לא הספקנו להגיד אנה זק - והאשכנזי עם ה DS כבר רץ להזמין כי הוא נכנס לפאניקה :mm_tongue 

• מצחיק 5

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 195
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עדיין טוב שהזמין, כי ברגע האמת במוסך היה עולה לו יותר מכפול (משום מה מריח לי שהחלק זהה בפועל ולא באמת שונה)

הטורבו במנוע מאוד מאוד אמין, לרוב הכשלים מסביב ולא בו, מה שכן עוצמת הגדישה יורדת עם השנים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעניין דומה לנושא השרשור הנוכחי, שווה לצפות בסרטון

לפני 6 דקות, אליהו שבת כתב:

עדיין טוב שהזמין, כי ברגע האמת במוסך היה עולה לו יותר מכפול (משום מה מריח לי שהחלק זהה בפועל ולא באמת שונה)

הטורבו במנוע מאוד מאוד אמין, לרוב הכשלים מסביב ולא בו, מה שכן עוצמת הגדישה יורדת עם השנים.

אפשר לחכות, זה לא חלק שגורם לרכב לא לעבוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, EliC25 כתב:

בעניין דומה לנושא השרשור הנוכחי, שווה לצפות בסרטון

אפשר לחכות, זה לא חלק שגורם לרכב לא לעבוד

נכון מאוד

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, אליהו שבת כתב:

מריח לי שהחלק זהה בפועל ולא באמת שונה)

החלק בוודאות שונה (צירפתי תמונה... ), בחלק של BMW המכלולים הפנימיים לא מפלסטיק וגומי. שני החלקים מוצרים ע"י אותה חברה. 

• רעיון טוב! 1

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למיטב זכרוני כתבתי את זה גם בנושא אחר אבל כדאי להוסיף גם כאן:

פתרון אפשרי נוסף לחלק המדובר הוא פורק משופר של חברת GFB. הקיט מתלבש על החלק החשמלי של הפורק המקורי ומחליף לגמרי את החלקים שעלולים להיכשל.

אמור להחזיק לאורך כל חיי הרכב ומספק תגובת דוושה מעט יותר טובה. התקנתי וסה"כ אני מרוצה.

https://gfb.com.au/products/blow-off-and-diverter-valves/dv-plus/t9352-suits-mini-citroen-and-peugeot-application/

עולה כ - 120 דולר באיביי.

SINFONI-FOR MUSIC LOVERS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, איציק נ. כתב:

האשכנזי עם ה DS כבר רץ להזמין כי הוא נכנס לפאניקה :mm_tongue

אני רוצה את זה ביותר גזעני בבקשה - לא מתאים לך להיות כל כך עדין איתי - אתה יודע שאני אוהב את זה קשוח! 

קניתי כי זה קרה לחבר (שהגיב כאן) וגם בגלל שהDS על 113 אלף קילומטרים - אז לא בא לי למצוא את עצמי בלימפ-מוד בדרך לגבע בגלל זה. 

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, lanosforce כתב:

אני רוצה את זה ביותר גזעני בבקשה - לא מתאים לך להיות כל כך עדין איתי - אתה יודע שאני אוהב את זה קשוח! 

קניתי כי זה קרה לחבר (שהגיב כאן) וגם בגלל שהDS על 113 אלף קילומטרים - אז לא בא לי למצוא את עצמי בלימפ-מוד בדרך לגבע בגלל זה. 

קנית בשכל, אני דישדשתי על מצב בטוח ללא טורבו בדרך לגבע בזמן פחות נח ועלה מחיר של חלק מקורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Matanel כתב:

למיטב זכרוני כתבתי את זה גם בנושא אחר אבל כדאי להוסיף גם כאן:

כן, כתבתי בעמוד הקודם גם כן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 29.7.2021 בשעה 14:56, טל172 כתב:

שלום לכולם!

מקפיץ את השרשור עם מספר שאלות שאולי יעזור לחברים אחרים בעתיד....

האם מישהו יכול להמליץ על מוסך מורשה באזור תל אביב והמרכז?

ה208 שלי היא שנת 2019 ככה שעדיין באחריות.

כמו כן, האם אתם יודעים אם יש צורך להחליף מצתים בכל טיפול? ראיתי תגובות סותרות בעניין וגם מוסכים שונים טוענים דברים שונים (חלק אומרים שכן וחלק לא).

אני לפני טיפול שנתי אבל הרכב עדיין לא הגיע ל 20k ק״מ ואינני יודע אם יש צורך לבצע החלפת פלאגים או לא.

תודה!

בס"ד 

למה להתעקש על מורשה כאשר אפשר ללכת למוסך גבע/אורן? 

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, rotemb כתב:

בס"ד 

כי כשאתה מטפל במוסך שהוא לא מורשה יבואן (ולא משנה כמה טוב הוא), ופתאום צריך משהו מהאחריות - חובת ההוכחה שהרכב טופל "כמו שהיצרן רוצה" היא עליך.

בתאריך 29.7.2021 בשעה 14:56, טל172 כתב:

אני לפני טיפול שנתי אבל הרכב עדיין לא הגיע ל 20k ק״מ ואינני יודע אם יש צורך לבצע החלפת פלאגים או לא.

הוראות היצרן הן כל 20K ק"מ, ללא קשר לזמן.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, rotemb כתב:

כי הרכב עדיין באחריות

לפני 15 שעות, nadavd4 כתב:

תודה!

לפני 14 שעות, אליהו שבת כתב:

מוסך ליטל

אכן בסוף הטיפול בוצע במוסך ליטל. יצאתי מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

זה שהרכב באחריות הכל טוב ויפה, אם אתה מטפל במוסך שאינו מורשה יבואן אך מורשה משרד התחבורה, אינך מאבד את האחריות של החברה. 

מה שסביר שתאבד, זה את רצון הטוב של היבואן אם חלילה תצטרך לאחר תום תקופת האחריות. 

לפני 22 שעות, nadavd4 כתב:

כי כשאתה מטפל במוסך שהוא לא מורשה יבואן (ולא משנה כמה טוב הוא), ופתאום צריך משהו מהאחריות - חובת ההוכחה שהרכב טופל "כמו שהיצרן רוצה" היא עליך.

בס"ד 

ברגע שיש קבלות שהרכב טופל כמו שצריך, אין שום בעיה. 

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, rotemb כתב:

ברגע שיש קבלות שהרכב טופל כמו שצריך, אין שום בעיה. 

אם אתה מציג קבלות ומנהל המוסך שבו אתה מממש את האחריות גם על הצד הטוב הבוקר - כן. אם לא, לך תילחם איתם על זה שהאחריות שלך תקפה - אתה ב 99% מהמקרים תצליח לממש אותה (כי אנחנו חיים במדינת חוק), אבל תצטרך לטרוח יותר מאשר אם מלכתחילה לא היית צריך להוכיח ולהראות כלום.

בנוסף, אם טיפלת במוסך אחר והטיפול באמת לא בוצע כמו שצריך - יגידו לך ללכת לחפש אותם. אם טיפול לא בוצע כמו שצריך במורשה יבואן, האחריות עדיין תתפוס.

עריכה אחרונה על ידי nadavd4
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 378 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...