Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הצעתי לאחי לבדוק את הפיג'ו 3008, אך יש לו שאלה לגבי מחירים

wildlands2019
שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הוא נוטה יותר לכיוון ה1.6,

לגבי הc5 , הוא חושש מקניה כזו כי עדיין אמינותו לא מוכחת כמו ה3008

מדובר על רכב העושה שימוש במיכלולים זהים לחלוטין לאילו אשר מותקנים ב 3008 .

מנוע וגיר זהים לחלוטין..., החשש מיותר לחלוטין.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

עכשיו הזמנתי 3008 מחכה שתגיע.

ישבתי על הC5 בגרסה המאובזרת נראית מדהים יש מצב אפילו יותר מרשימה מה3008.

אבל הרכב רק התחיל בשוק הייתי נשאר על ה3008 כי אי אפשר לדעת כרגע אם הרכב יתפוס או לא.

ל3008 יש שוק מצויין ל5 קשה לדעת כרגע..

עוד בעיה עםהC5 זה הגרסת כניסה עם הגאנט הלבן שנראית רע. יקשה מאוד על הדגם להכנס.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בינתיים ירדנו מהC5, נראה שהרכב כבר סובל מכמה נורות אדומות ובקושי הספיק מנסוע על הכביש:

https://www.whatcar.com/news/citroen-c5-aircross-long-term-test-review-report-3/n20073

https://www.aircrossforums.co.uk/viewtopic.php?f=11&t=344&sid=a8c70e39546025577c11dc252710a444

aircrossforums.co.uk/viewtopic.php?f=11&t=272&sid=44794eba774b2d6fedb188ddd0672966

נראה שמדובר לפעמים בfalse alarm, אך מי צריך לקנות אוטו כזה ועוד במיטב כספו, עדיף שיישאר יפה בסוכנות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנסיעה היום,

היום זה על ה1.6T,

אני אשאל אותו מתי קבעו לו על ה1.2T,

בינתיים אם הנסיעה תהיה סבבה הוא כנראה יסגור על המנוע שיתחבר אליו יותר בגרסת הפרימיום.

הוא כמובן נוטה יותר לכיוון ה1.6T אך אם ה1.2T מספיק טוב אין טעם להוסיף את ההפרש של כמעט 20 אלף ש"ח רק בגלל המנוע.

כמובן שאעדכן בהחלטה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת שאין צורך שתעדכן, די ברור שהאוטו הזה לא יחנה ליד ביתו של אחיך, די אם תכנס לאיזה שהוא פורום, פה, שם, לא חשוב ותגלה לא פחות ואולי יותר נורות אדומות ( אחרי הכל אוטו ותיק יותר ), צרף את זה להיסטוריה ( אתה לא אוהב, אבל זה חלק מהענין, אין מה לעשות ) והופ, למרות החיבה העזה למכוניות צרפתיות תהיה שם מזדה כנראה. ולא שאין נורות אדומות אצל מזדה, בלי לבדוק, אני מוכן להסתכן בהנחה שיש, ככה זה מכוניות מוצר טכנולוגי מורכב ומסובך, תמיד יהיו תלונות ולא חשוב על איזה אוטו. ואם כבר מזדה, כדאי אולי להמתין ל CX30, עושה רושם שמדובר ביופי של אוטו, לפחות לפי מה שאני קורא.

עריכה אחרונה על ידי רועי5
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרשו לי להתעלם מהתגובה לפני,

אחרי נסיעת מבחן על ה1.6T, יצא עוד יותר מבולבל, הוא טוען שהקארוק פרימיום הרגיש לו יותר יוקרתי וחזק למרות שה3008 עם מנוע 1.6 לעומת 1.5, כנראה שכאן נכנסת למשוואה תיבת הDSG הזריזה.

בכל אופן, הוא לא שולל, רוצה לקבל הצעה מ2 הצדדים וכל הנראה יסגור על המשתלמת יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מזדה, כדאי אולי להמתין ל CX30, עושה רושם שמדובר ביופי של אוטו, לפחות לפי מה שאני קורא.

לא נראה לי שה-CX30 יגיע בקרוב. ה-SkyActive-X יקר מדי, מנוע ה-2.0 מגיע רק עם 120 כ"ס, מנוע ה-2.5 גדול מדי לקבוצה.

ה-CX-5 נמכרת יופי גם ככה - לא בטוח שיהיה כדאי ליבואן להכנס להרפתקה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה1.6 נשמע לא רע, חשבתי לברר לברר גם על הספורטאז' פרמיום? בכתבות אחרונות נראה שהיא מספקת תמורה רבה יותר למחיר וגם מנוע מאוד חזק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן הוא ניסה אותו ואת הטוסון, לדעתו מדובר בג'יפונים לא רעים בכלל, אך אחרי נסיעה על הקארוק וה3008, אמר שפשוט אין מה להשוות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין מה התנאים המוצעים על הדגם (היקר מאוד) הזה.

האם יש מבצעי סוף שנה?

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1649 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...