Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המוסך מציע לי שהוא ייקח את הרכב לטסט בעצמו, להסכים?

Bob Ross
שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המוסך גובה תשלום עבור השירות ( לא שאלת כמה זה יעלה לך ? ).

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים זה בתשלום ולפעמים זה שירות ללקוח ללא עלות. ברור שצריך לברר כמה עולה התענוג.

בכל מקרה, להרבה מאוד לקוחות, גם אם זה שירות בתשלום, זה מאוד נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדר''כ הוא עושה לך הכנה לטסט ואז מעביר לך, בהכנה הוא מחליף את כל מה שצריך ולא צריך וכאן הרווח שלו.

אם אתה לקוח אז זה שירות שתישאר אצלו.

אם אתה לא לקוח, אז אולי ימצאו ליקויים ותתקן אצלו, או שתתרשם ותבוא לטפל אצלו.

בדר''כ מוסכים לוקחים על זה 100-150 ש''ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אה הבנתי , תודה לכם חברוס. מחר אברר אם התענוג עולה לי וכמה .

יש מישהו ממכם שמשתמש בשרות הזה בעצמו?

לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל עוד טיפלתי במוסך חברה זה היה כלול בשירות, כולל ניוד הרכב מהבית ובחזרה.

עכשיו אני מטפל במוסך אחר ומשלם 100-150ש״ח על התענוג. חוסך כאבי ראש ופסילות על סעיפים אידיוטיים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ופסילות על סעיפים אידיוטיים

אתה רומז לנו שיש קומבינות בין המוסכים לקומפיוטסטים? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רומז לנו שיש קומבינות בין המוסכים לקומפיוטסטים? :)

פעם אחת הגעתי למכון הטסטים שעה לפני שנסגר המקום (יום שישי) הרכב לא עבר טסט על "חופש בגלגלים הקדמיים" שאלתי את הטסטסר מה המשמעות ומה צריך לעשות (פעם ראשונה שהרכב נכשל) אמר לי להביא אישור וקבלות ממוסך מורשה שסידרתי את הבעיה וישר הרים טלפון למוסך שליד מכון הטסטים כדי שלא אצטרך לנסוע הביתה לסדר ולחזור כי יום שישי היום יום לחוץ ואני גר כ40 דקות ממכון הטסטים, המחיר שקיבלתי במוסך ליד גבוה יותר בכ40 אחוז משאר המוסכים כמובן שאיחלתי לו שבת שלום והליקוי סודר במוסך שלי.

אז כן אני מאמין שיש קומבינות בין מכון הטסטים לבין המוסך הקרוב אליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור וברור שיש קומבינות בין מוסכים למכוני הבדיקה זה לא חדש ולא צריך להיות מופתעים. לפני כמה שנים ניגשתי לטסט עם רכב ישן שהיה נחוץ לו אישור בלמים והבאתי כמובן. שהגשתי את האישור אמרה לי הפקידה "תשמע, האישור הזה לא תופס אצלנו ובלה בלה אבל יש לנו פה מוסך שייבדוק לך ויביא לך אישור חדש" מכיוון שהמכון היה רחוק מהבית לא היה לי כבר ברירה. שילמתי איזה 150 שח שייסתכלו ויוציאו אישור מהמוסך שצמוד אליהם. אז קומבינות בוודאי שיש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור וברור שיש קומבינות בין מוסכים למכוני הבדיקה זה לא חדש ולא צריך להיות מופתעים. לפני כמה שנים ניגשתי לטסט עם רכב ישן שהיה נחוץ לו אישור בלמים והבאתי כמובן. שהגשתי את האישור אמרה לי הפקידה "תשמע, האישור הזה לא תופס אצלנו ובלה בלה אבל יש לנו פה מוסך שייבדוק לך ויביא לך אישור חדש" מכיוון שהמכון היה רחוק מהבית לא היה לי כבר ברירה. שילמתי איזה 150 שח שייסתכלו ויוציאו אישור מהמוסך שצמוד אליהם. אז קומבינות בוודאי שיש.

מדינת הקומבינות והתן וקח. נו שוין, לפחות הפעם זה עובד לטובתנו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי דעתי תשים מצלמה ברכב (פנימי+קדמי), ותאמר לו שייקח בכיף.

כולם לומדים,יש כאלה בדרך הקשה ויש כאלה בדרך הקלה, בסוף כולם מגיעים לאותה המסקנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1728 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...