Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים ממהרים למכור 308 gti?

mcshmupi
שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי מצחיק אותי שזה מה שבוחר בן אדם לציין ברכב שנקנה כרכב ספורט.

חוץ מזה שלא הבנתי לאיזה רכב אתה מתייחס כשאתה מדבר על רכב שלי שאינו אמין, אבל הנה - זה לא מה שמרתיע או הרתיע אותי.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 181
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אתה מתעלם מהתמונה הכללית. הדיון הזה כאילו מנסה לחפש סיבה מיוחדת ללמה אנשים ממהרים להיפטר מה308 שלהם. כאילו יש פה איזו סיבה נסתרת או סוד כמוס, וזה כשהסיבה כנראה היא שהרכב קצת הרדקור ביחס להוטהאצ' מודרנית ולא מתאימה לכל אחד בטח לתקופה ארוכה.

תוסיף שלל טענות על מחיר צלחות הבלימה הקדמיות (בלי התייחסות לאורך החיים שלהן והעלות לאורך התקופה), וכל מני רמיזות על פחד מצרפתיה מזדקנת (שנתיים זה זקן... לא רוצה לדעת מה זה אומר על אחת בת 20+ שאני מכיר), וקיבלת סלט.

סך הכל הוא בא להראות שדווקא מבחינת המפרט היבש הרכב יחסית פשוט ולכן למכור אותו מפחד זה טיפשי ולא סביר, וגם לתת את נקודת המבט של מישהו שמחזיק ברכב ושמע כנראה כל מני סיפורי זוועה על צלחות יקרות וצרפתיות משוגעות.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש כרגע 6 מודעות על 308 gti למכירה ביד 2, כולן 2017 או 2018

למה אנשים ממהרים למכור אותן?

הי, מספר סיבות:

עלות ביטח יקרה

אחזקה יקרה - בעיקר החלפים

איבוד עניין - החוייה מתפוגגת בדיוק כמו לשמוע אותו שיר המון פעמים

מת על טיולי שטח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בהחלט מבין את השמחה שלך שאין בצרפתייה שלך יותר מידי אלקטרוניקה (למרות שאני בטוח שיש מלא) או גיר אוטומטי, בהתחשב בהסטוריה המפוארת. גם מנועי 1.6 לא היו שיא האמינות בשנים עברו.

מוזר שזה מה שאתה מתייחס אליו ברכב.

אני לא מבין את העקיצה שלך.

התגובה שלו היתה עניינית לנושאים שעלו כאן בשרשור. עלות הצלחות בעיקר.

התגובה שלך לא עניינית בכלל

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי, מספר סיבות:

עלות ביטח יקרה

אחזקה יקרה - בעיקר החלפים

איבוד עניין - החוייה מתפוגגת בדיוק כמו לשמוע אותו שיר המון פעמים

עלות ביטח יקרה - לכל הרכבים הספורטיביים ביטוח יקר ללא יוצאי דופן.

אחזקה יקרה - בעיקר החלפים -בפיגו רק הבלמים יקרים{וגם זה יחסית},עלות שאר החלפים, ממוצעים ומטה.

איבוד עניין - החוייה מתפוגגת בדיוק כמו לשמוע אותו שיר המון פעמים - פה כבר גרמת לי לשאול,מתי נגמר לך החופש הגדול?..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחזקה יקרה - בעיקר החלפים -בפיגו רק הבלמים יקרים{וגם זה יחסית},עלות שאר החלפים, ממוצעים ומטה.

איבוד עניין - החוייה מתפוגגת בדיוק כמו לשמוע אותו שיר המון פעמים - פה כבר גרמת לי לשאול,מתי נגמר לך החופש הגדול?..

לגבי הביטוח זו שטות מוחלטת מה שכתבת עכשיו. אתה יכול לכתוב שזה אינדיבידואלי לרכב ולנהג. אבל הרכב הספורטיבי שלי מבוטח במחיר סביר מאוד, וכך גם קודמיו.

אני לא חושב שמישהו מחליף 308 בגלל עלות האחזקה שתוארה פה.

איבוד עניין - יש כל כך הרבה אנשים שמחליפים רכב בלי שום טעם אלא סתם כי בא להם, וזה קורה גם בחופש חנוכה.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי הביטוח זו שטות מוחלטת מה שכתבת עכשיו. אתה יכול לכתוב שזה אינדיבידואלי לרכב ולנהג. אבל הרכב הספורטיבי שלי מבוטח במחיר סביר מאוד, וכך גם קודמיו.

איבוד עניין - יש כל כך הרבה אנשים שמחליפים רכב בלי שום טעם אלא סתם כי בא להם, וזה קורה גם בחופש חנוכה.

גולייטה זה רכב ספורטיבי ??..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גילוי נאות - אני אמנם לא מוכר את שלי כרגע, אבל כנראה שבעתיד הלא רחוק אצטרך גם אני להפרד ממנה בכאב רב.

רילוקיישן על הפרק לארה״ב בעוד חצי שנה שמונה חודשים..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר מה זה עלות ביטוח יקרה ?

במשך השנים נוכחתי לדעתי שזה עניין של סקר שוק ולמצוא את החברה הנכונה , כמו גם סטטיסטיקת גניבות של הדגם (שבמקרה של פיג'ו זה אמור להוזיל כי אף אחד לא מחפש לגנוב צרפתיות) וכמובן רקורד אישי של הנהג .

יכולים להיות פערים של אלפים לא בודדים של שקלים עבור אותו רכב.

אפילו ברכב הנוכחי שלי (כן, הוא לא נחשב ספורטיבי) הבעלים הקודם שילם בסביבות 7,500 מקיף+חובה ועם דרישות מיגון דרקונית (איתוראן, עלוקה, קודן, אימובילייזר וכו' ) ואני משלם רק 4,000 עם דרישת מיגון אימובילייזר מקורי. (והוא נהג יחיד, גיל 60 פלוס וכו' וכו'..., אני הרבה יותר צעיר וכו...)

אני לא חושב שזה איבוד עניין, זה יותר מיצוי מהיר של ה ADDED VALUE שהוא נותן והכרה שעם כל השאר לא כזה להיט לחיות ביום יום.

אני בטוח שתוך שנה שנתיים יהיו עוד כמה יצרנים של צלחות תחליפיות והנושא הזה ירד מהפרק ובכל מקרה, אף אחד לא נכנס למכירת רכב שמגלמת בתוכה הפסד של עשרות רבות של אלפי שקלים כדי לחסוך החלפת צלחות יקרה עתידית .

מסכים איתך כפי שציינתי מעלה.

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגדיר מה זה עלות ביטוח יקרה ?

במשך השנים נוכחתי לדעתי שזה עניין של סקר שוק ולמצוא את החברה הנכונה , כמו גם סטטיסטיקת גניבות של הדגם (שבמקרה של פיג'ו זה אמור להוזיל כי אף אחד לא מחפש לגנוב צרפתיות) וכמובן רקורד אישי של הנהג .

יכולים להיות פערים של אלפים לא בודדים של שקלים עבור אותו רכב.

אפילו ברכב הנוכחי שלי (כן, הוא לא נחשב ספורטיבי) הבעלים הקודם שילם בסביבות 7,500 מקיף+חובה ועם דרישות מיגון דרקונית (איתוראן, עלוקה, קודן, אימובילייזר וכו' ) ואני משלם רק 4,000 עם דרישת מיגון אימובילייזר מקורי. (והוא נהג יחיד, גיל 60 פלוס וכו' וכו'..., אני הרבה יותר צעיר וכו...)

אני לא חושב שזה איבוד עניין, זה יותר מיצוי מהיר של ה ADDED VALUE שהוא נותן והכרה שעם כל השאר לא כזה להיט לחיות ביום יום.

אני בטוח שתוך שנה שנתיים יהיו עוד כמה יצרנים של צלחות תחליפיות והנושא הזה ירד מהפרק ובכל מקרה, אף אחד לא נכנס למכירת רכב שמגלמת בתוכה הפסד של עשרות רבות של אלפי שקלים כדי לחסוך החלפת צלחות יקרה עתידית .

מסכים איתך כפי שציינתי מעלה.

אני משלם עליה כ-5000₪ לשנה ואין לי דרישות מיגון בכלל מעבר למה שמגיע מקורי עם הרכב.

גם חסך עלויות וגם פחות ידיים התערבו לי בצמות חשמל ובמערכת ההצתה / ecu.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

בגלל שה Type-R מתאימה בלא מעט פרמטרים למה שאני מחפש ברכב הבא שלי, וגם נכנסת בתקציב - לקחתי אותה לנסיעת מבחן קצרה. האמת, שוכנעתי שהיא הכי טובה בקטגוריה - פשוט כי היא עושה הכל ממש ממש טוב. היא יותר טובה מכל שאר המתחרות בכמעט כל פרמטר, מלבד אולי מה 308 שמספקת יותר דרמה [וחלק מהאנשים מסתבר (עחמ פבל) לא כל כך אהבו את זה] וה N שמספקת אגזוז טוב יותר. אבל היא עולה המון. גם אחרי הנחות הרכב מתקרב ל 270 על הכביש.

בסופו של דבר היא עדיין הוט האצ'. היא בשום אופן לא הזכירה את הברז או המיאטה. היא מאוד מאוד טובה. אבל היא הוט האצ' מאוד מאוד טובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רון על סמך הביקורות והדיווחים ברשת אתה טועה, כל הקטע בטייפ R זה שהוא רכב מעולה ביום יום, מאוד נוח להתנהל איתו במוד comfort והוא פרקטי מאוד אבל, בו זמנית הוא חיה רעה מבחינת ביצועים ואין לו תחרות במסלול.

זה למה הוא מוכתר במקומות רבים כהוט האץ׳ הטובה ביותר, הוא בין הנוחים בקטגוריה (יותר מה 308 גם) ועדיין הוא רכב מאוד מהנה ומערב בנהיגה והוא מספק ביצועים מדהימים, חוץ מהמראה שקצת קשה לעיכול (ואולי מושב חסר מאחורה) זה לא רכב עם פשרות ממש, בדיוק מה שעושה הוט האץ׳ לטובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1234 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...