Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריינג' רובר איווק 40k$ בארה"ב, בארץ 400k ש"ח

me5000
שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

נחמד, סוציאליזם קלאסי לרגל החג- מתעלם מהעובדות ואינו יודע שובע. נראה שצריך העלאת מיסים בתחום הרכב, משלוש סיבות-

1. אולי זה ירסן את רכישת הרכבים ויגרום באמת לירידת מחירים

2. הסוציאליסטים אינם יודעים שובע, יקבלו את האיווק ומיד ירצו ריינג' ספורט, יקבלו את הספורט ירצו ווג, יקבלו את הווג ירצו בנטגה

3. הם כבר דוהרים בג'יפוני סקודה/קיה לכל עבר, לא צריך אותם בריינג' רובר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 41
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אקנה בשמחה איווק בת 8 במידה ואמצא אחת שמורה. את החדשות אשאיר למי שכיסיו עמוקים מספיק וגם את הפרגון.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מ'זתומרת ? לארגן חרם צרכנים כמובן. ובשביל סיפתח הנה אני מכריז כאן ובקול גדול שאני את האוטו הזה לא קונה. יאללה מועדים לשמחה.
מצטרף לחרם על ריינג׳ רובר.

אני מודיע חגיגית שלמרות שפיתוי הבנתי שטובת הציבור חשובה יותר, ולכן אשאר עם היונדאי שיש לי.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני אשאר עם ה-307

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים הגבוהים של ריינג' רובר בארץ ביחס למחירים בחו"ל מול המתחרות גורמת לריינג' רובר לככב בייבוא האישי.

אותו דבר על דגמי JEEP למיניהם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לכל אלה שהגנו עליי(או יותר נכון על ההגיון בשרשור)

פשוט שמתי לב לתופעה של פערים שהם לא הגיוניים במחירי רכבים בין הארץ לחו"ל, אני מדבר על פער שהוא מעבר לפי 2 וקצת שזה עוד הגיוני לצערנו. פה מדובר בכמעט פי 3.5

ולמי שנתפס בעניין של הגרסאות זה קשקוש כי האבזור בחו"ל זול ביותר, אתה יכול לקבל רמת אבזור גבוהה בהפרש של אלפים בודדים מגרסאת הבסיס וזה עוד מבלי לקחת בחשבון את ההנחות הניתנות בסוכנות עצמה. בקיצור יש חזירות לא הגיונית של יבואנים בארץ.

לעולם אל תאמינו להם שהם לא מרוויחים, תראו את חברות הסלולרי שבו 500-800 אם לא יותר בחודש והיום מתקיימות יפה מאוד מ 30 ש"ח בחודש.

זאת לא תחרות פופולריות, ולא "נתפסים" לך לעניין הגרסאות, אלא רק מבקשים שתשווה בין גרסאות נכונות. היבואנים, בניגוד למה שאתה אולי חושב, יש להם מטרה אחת בלבד - להשיא את רווחיהם. הם לא אמורים לדאוג שתהיה לך איווק, או לי קיימן, או כל אוטו אחר שבדיוק בא לי באותו רגע. להשוות לארה"ב זה לא פחות ממטומטם, כי בארה"ב מספר היחידות שנמכרות הנו עצום, העלויות הקבועות של יבואן מתחלקות במספר רב הרבה יותר של מכוניות והמיסוי מצומצם יותר. הכל אחר.

וכמו שאמרו, חוץ מביצ'ינג - מה אתה מתכוון לעשות?

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירים הגבוהים של ריינג' רובר בארץ ביחס למחירים בחו"ל מול המתחרות גורמת לריינג' רובר לככב בייבוא האישי.

גם זאת השוואה לא מושלמת, כי רוב המכוניות שמגיעות בייבוא אישי לא נקנות חדשות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מבין מה הבעיה עם התמחיר. זה מוצר מותרות, שייבחר היבואן איזה מחיר שבא לו ושיהיה לבריאות לו ולמי שמוכן לשלם.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לזה שמעליי - לזה קוראים - פרגון. :-P

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

חודש שעבר ביקרתי במפעל דוקאטי, יצא לי לשאול את הנציגה בכמה הם מוכרים דיאבל (18000 אירו, מחיר לצרכן), כמו ישראלי טוב, ישר בדקתי כמה עולה בארץ (מתחיל מ-200k,למחיר מזומן!), זאת אומרת, יותר מ-פי 2.5! מהמחיר בארץ ועוד למחיר מזומן...

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

יותר מ-פי 2.5! מהמחיר בארץ ועוד למחיר מזומן...

מה זאת אומרת "למחיר מזומן"? חוק המזומן לא תקף על יבואן דוקאקי?

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש עניין ברור ועניין לא ברור.

העניין הלא ברור- על מי פותח השרשור ממורמר?

אם על היבואן ה"יקרן"- מה מונע ממך לבצע יבוא אישי לאיווק ב"40 אלף דולר"? מתנדב לעזור ברישיון היבוא, שלושה שבועות הרכב פה.

אם על המיסים- מה אשם היבואן?

עניין שברור- הוא לא יודע על מי הוא ממורמר. הוא פשוט רוצה וחושב שמגיע לו איווק ב140 אלף שקל כאן ועכשיו ולא מעניין אותו מי יספק לו אותו.

כנראה שהוא בונה על זה שהאנרגיה שתיווצר מהמרמור של עשרות אלפי ניזוני הזכויות הסוציאליות אשר ידהרו בריינג' רובר איווק ויבינו שזה לא באמת ריינג' רובר, "אני חייב ריינג' רובר ספורט" תממן את כל הזכויות המיותרות שנהוגות פה וגורמות למס הגבוה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בס"ד

נכנסתי און ליין עוד כשהייתי במפעל והפרסומת של מחיר למזומן מהיבואן קפצה לי.

אני קם כל בוקר בשביל הילדים, בלעדיהם הייתי קם בצהריים...:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכוונה היא לתשלום מיידי ולא באמצעות מימון שיוזם היבואן.

גם אני מבקר במפגש השפלה... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1832 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...