Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלפו לרשת תמונות רשמיות של 208 החדשה

robertf
שימו לב! השרשור הזה בן 1888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 71
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בסרטון בצבע הצהוב הזה וברמת הגימור GT LINE זה נראה מאוד מרשים, גם האינטריור, החלטות עיצוביות בצד, נראה באיכות מאוד גבוהה.

מה שכן כמו שאפשר לראות זה הולך להיות רכב צפוף מאחורה סטייל הקליאו דור 4, נראה שפולקסווגן עם האיביזה, פולו ופאביה ימשיכו להציע את הסופר מיני הכי מרווחות בהפרש ברור אבל חוץ מזה, אוי כמה שהרנו והפיג׳ו החדשות סקסיות מכל הליינאפ שלהם ביחד.

הקפיצה באיכות החומרים וברמת האינטריור היא מדהימה לקטגוריה הזו, זה מרגיש עם 2 הדגמים האלה שגם בגזרת הסופר מיני יש צמצום פערים משמעותי עם הסגמנט היוקרתי יותר.

איך זה עושה חשק להחליף רכב, חבל שזה לא יקרה כי הרכב שלי משמש אותי נאמנה ואני לא יכול להרשות לעצמי אבל הדור הבא של הרכבים בקטגוריה הזו הוא כל כך מרשים, זו תהיה טעות לדעתי לקנות כל רכב חדש בקטגוריה הזו עכשיו במקום לחכות להם, בתקווה שיגיעו רמות גימור יפות ובתמחור טוב לארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה רובכם סולדים מהדגם החדש היא נראית בין הסופר מיני הכי מעוצבות ומעניינות כיום בשוק, ואם אכן השילוב מנוע 130 כס עם התיבה של ה-8 הילוכים, שאני מניח לקוחה מה-3008 אז כנראה מדובר באחלה רמת גימור, רק מקווה שהמחיר שלה יהיה בסביבות ה-100 ולא 120 כמו הפולו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

me5000

אני גם הייתי הולך על יפנית בוודאות, למרות שלדעתי הרכב נראה מעולה, אך מעניין אותי על איזה מחיר "דומה" אתה מדבר? אתה כבר יודע מה יהיה המחיר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

f24ed8651496ed3d5576607516807ac9.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

אני ממש אהבתי את הבלאסט-פרום-דה-פאסט לכיתוב של המספר מקדימה, ממש כמו בתקופת ה504, אפילו אותו פונט.

504.JPG

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק שלא יגנבו אותו כמו שהיו גונבים פעם.

אגב המספר הזה, לנו היתה בבית 304 עד שנת 1995. כשהחל עידן האיביי, רכשתי לעצמי מספר כזה ממכרז והשארתי אותו בארון. אם לא הרכב עצמו, לפחות המספר יהיה לי.

צביעות היא נגע רע! היזהרו מאלו שיחייכו אליכם היום ומחר יתקעו לכם סכין בגב

מחפש 308 1.2, סביבות 100,000 ק"מ, רק עם מנוע גמור, לא סטיישן ולא בצבע אדום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...