Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תרגיל חדש של המשטרה- רכב מסחרי מצלם נהגים נדחפים

vogel
שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המשטרה לא סגורה על שיטת הפעולה שלה עצמה.

מצד אחד אין כח אדם אז שמים דחלילים שכביכול מהטרה היא לייצר הרתעה, אבל תוך יומיים כולם יודעים שהם לא מהווים איום (עמודי האורות כחול-אדום, ניידת ריקה שחונה כל שבת באותה נקודה...)

מצד שני כשכבר יש להם שוטר בשטח ההרתעה נזרקת לפח והניידת בהסוואה....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

התאוריה הזו יוצאת מנקודת הנחה שאותם בבונים יכולים לעשות את הקשר הזה בין ההתנהגות למקרה. הנחה שהיא לדעתי שגויה מיסודה, אחרת אף אחד כבר לא היה נוסע מעל המהירות המותרת, נדחף, עובר באדומים או לא עוצר לפני מעבר חציה. הרי כולם מודעים לקיומם של שוטרים ולעובדה שהם יכולים לקבל דו"ח בכל רגע עבירת תנועה. הבעיה עם אנשים היא שהם לא חושבים קדימה. הם חושבים עכשיו. האם עכשיו יש שוטר שיכול לזמבר אותי על מה שאני הולך לעשות. אם הם לא יודעים(!) בוודאות(!) שיש מצלמה באותה נקודה, הם ימשיכו להתנהג כרגיל כל עוד הם לא ראו משהו ספציפי כמו ניידת. אם הם יראו וואן לבן עם קסדה של דארת' ויידר על הגג הם פשוט יחשבו שזה וואן שנתקע. ואז הם יקבלו דו"ח ובפעם הבאה הם יזהרו גם מוואנים לבנים, עד שיעבור מספיק זמן והם ישכחו מזה.

להפך, זה חינוך "קלאסי".

הבבון לומד שהימצאות שוטר בשטח לא מוגבלת רק לניידת עם אורות מהבהבים שרואים מקילומטרים, אלא יכול לצאת מתוך סתם וואן רנדומלי שנתקע.

היום זה מרצדס ויטו, מחר זה מתוך טרנזיט משלוחים של שופרסל, מחרתיים זה מתוך וונדורה חבוטה שכתוב לה על הדופן "free candy" בספריי.

אז אולי יש מטומטמים במיוחד שצריכים להתיפס פעמיים כדי להפסיק לעשות את זה, אולי גם בודדים שבחיים לא יבינו. אבל לפחות הם ישלמו.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלב באבולוציה. באירופה יש הרבה נקודות עם מצלמה חכמה . מצלמה שמזהה עברות תנועה בעצמה ושולחת דוחות . מערכת כמעט אוטומטית. כמעט : כי חסר בה כרטיס אשראי של הנהג.

בשלב מתקדם זה יהיה כמו בסרט האלמנט החמישי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תהיו בטוחים כ''כ שאין פה נסיון אשכרה למגר את התופעה הזו. הרי מי שהגה את הרעיון, זה אדם כמונו אשר נוהג בארץ וגם אותו המצב מעצבן.

אז לצורך העניין אתה טוען שעוד לא נולד אדם אחד במשטרה שהזוחלים בשמאלי מעצבנים אותו ?

או זה שכל אדם חמישי בכביש מהיר מחזיק טלפון ביד ?

מצד שני כנראה שנהגים שנוהגים במלוא הקשב ברכב חדש ובמהירות סבירה בהחלט לתנאי הדרך אבל ב-40 קמ"ש מעל ההגבלה (בגלל שמישהו קבע שזו ההגבלה) מצליחים ממש להטריף את השוטרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לצורך העניין אתה טוען שעוד לא נולד אדם אחד במשטרה שהזוחלים בשמאלי מעצבנים אותו ?

יש עשרות מיליונים שזה לא מעצבן אותם, כי יש מדינות בהן בכלל אין חובה לפנות את השמאלי.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו לא חיים בחו"ל.

אם עוקפים אותך מימין את/ה כנראה בנתיב הלא נכון.

(lancia delta turbo mk3 (844

HU: ECLIPSE CD5000   AMP: NAKAMICHI PA1004   SUB: ROCKFORD FOSGATE rfz3412    FRONT: RAINBOW CS 3/160

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בבוקר בצומת מתחת למחלף השבעה, רכב מרצדס ויטו לבן עם מצלמה על הגג כמו ששמו על גדרות הפרדה. הרכב מצלם נהגים שנדחפים בפניה מכביש 44 לכביש 4 צפון. במקום לשים אופנועי משטרה עם ניידת ולרשום דוחות, השוטר יושב בקבינה ומתפעל את המצלמה.

שאפו!!! מי יתן וכל אפס כזה שעוקף את אלו שעומדים בתור, יחטוף קנס גבוה ככל הניתן!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או זה שכל אדם חמישי בכביש מהיר מחזיק טלפון ביד ?

מצד שני כנראה שנהגים שנוהגים במלוא הקשב ברכב חדש ובמהירות סבירה בהחלט לתנאי הדרך אבל ב-40 קמ"ש מעל ההגבלה (בגלל שמישהו קבע שזו ההגבלה) מצליחים ממש להטריף את השוטרים

ישראל לא מתאימה לך? עבור לקנדה.

אהה... אבל מה יקרה אם ילזרו אותך ב-110 קמ"ש בכביש המהיר? לא נורא. קנס קטן של כמה מאות דולרים. כי ברוב קנדה המהירות המותרת, גם בכביש ברוחב 26 נתיבים, היא 100 קמ"ש. בכמה מחוזות 110 ובמחוז אחד 120. אבל זו קנדה, אז לא צריך לקטר.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל לא מתאימה לך? עבור לקנדה.

רוצה לזחול בשמאלי ? סע ללפלנד, שם כולם זוחלים בגלל השלג !

לא, אני לא רוצה לעבור לקנדה ובמקביל אני גם מצפה בפורום הזה לתגובה ברמה קצת יותר גבוהה.

והתייחסות עניינית :

1. אני חושב שסדר העדיפויות של המשטרה שגוי, ושהיא הופכת נהגים טובים לעבריינים בזמן שעבריינים חמורים הרבה יותר (לדעתי כמובן) מסתובבים חופשי ומסכנים את הציבור ממש.

חלק מזה נוגע לעניין המהירות שמקבלת דגש חזק הרבה יותר ממה שצריך וחלק נוגע לעבירות שוליות אחרות (שוטר קופץ מהשיחים על רכב שמבצע פרסה אסורה באיזור תעשייה נטוש עם ראות טובה ביום שבת, ועוד מהסוג הזה).

באותו זמן אני רואה מדי יום רכבים עם שני צמיגים אחוריים על הריצפה, אנשים עם טלפון ביד ולפטופ על הברכיים (אני מדבר על הנהג ובכביש מהיר כן ?), חיתוכים של איי תנועה מקווקווים ב-120 קמ"ש ובאמת שהזכרתי אולי 10 אחוז מהעבירות והתעלמתי מבני דודינו בצפון ובדרום כדי לקצר.

2. תבוא ותגיד -

"חביבי יש חוק !

אתה רוצה לחיות במדינה שאפשר לעבור בה על חוקים בלי להיענש ? "

שאלה טובה שהתשובה אליה היא חד משמעית לא, מצד שני מותר לדרוש שהאכיפה לא תהיה סלקטיבית ?

מותר לי לעולם לא "להתרגל ולהשלים" עם העובדה שאנשים זוחלים בשמאלי בניגוד לחוק ואף אחד לא מטפל בהם ?

אז קנדה אתה רוצה ? סבבה בוא נהיה קנדה,

מבטיח לא לעבור את ה-100/110/120 רק תוריד לי מהכביש את הנהגים שבאמת מסכנים אותי כדי שאני אוכל להנות מהחצי-שעה לעבודה.

אה ואם כבר אנחנו קנדה ומורידים דברים אז תסדר לי גם איזה 50% הנחה על הרכב והדלק ממה שאני משלם היום (כדי לממן, בין היתר, את אותה משטרה לא יעילה).

לא יודע אם זה הובן אחרת, אבל די סבבה כאן סה"כ ואני לא מחפש מדינות אחרות.

אבל 2 בעיות גדולות יש כאן והגיע הזמן לצעוק עליהן, הראשונה היא בזבוז משווע של כספי ציבור על חוסר יעילות ממשלתית (והמשטרה היא רק חלק קטן מזה), והשנייה היא אכיפה סלקטיבית כשאת האזרחים הטובים וההגונים מחפשים על כל טיפה בזמן שאל העבריינים הגדולים שעושים מהמקפצה בכלל לא פונים (והכביש הוא חלק קטן מזה).

עריכה אחרונה על ידי deportista
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחור, אני מציע שתקרא שוב מה שאתה כותב, ותחשוב שאתה מגיב למישהו אחר. כיון שכל העבירות שמבחינתך הן קלות (מהירות 40 קמ"ש מעל המותר, פרסה במקום אסור וכו') הן עבירות חמורות. ומניסיון אישי קצר, גם בקנדה לא חסרים בבונים. פשוט הטריקים שלהם שונים

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1944 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...