Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנוע PSA 1.2 PureTech השרשור המרוכז לגבי עניין האמינות של רצועת התזמון הטבולה בשמן.

Alkash
מעבר לפיתרון נפתר ע"י אורן שרותי רכב,

פוסטים מומלצים

• תגובות 2.4 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

דפוס שהמנוע אוכל שמן- כן זה דפוס

הכמות שהוא אוכל היא לא בלתי סבירה- כלומר ה5 ליטר זה בדיוק מספיק להחלפה ולמילוי בין טיפולים(אפילו נשאר עודף)

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 דקות, ik3 כתב:

דפוס שהמנוע אוכל שמן- כן זה דפוס

הכמות שהוא אוכל היא לא בלתי סבירה- כלומר ה5 ליטר זה בדיוק מספיק להחלפה ולמילוי בין טיפולים(אפילו נשאר עודף)

מדובר אצל @jaguarr על צריכת שמן של ליטר שמן ל700 ק"מ אם אני לא טועה, אצלי ברכב 308SW הרכב צורך 700 מ"ל ל1K ק"מ, והרצועה אצלי הוחלפה לדגם החדש יותר לפני 33K ק"מ....

לכן הכמות היא פשוט בלתי סבירה, יצא לי לשמוע על לא מעט מנועים שאחרי החלפת הטיימינג צורכים שמן באותה הכמות כמו הרכב שלי.

Peugeot 5008 1.6T Active 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך לאחד המוסכים המומחים אז לחוות דעת

גבע או אורן

בכמות שאתה מציין ניכר שמדובר בבעיה רצינית יותר ולא אכילה של קצת שמן

עריכה אחרונה על ידי ik3

2015-2018:  Mazda 3 1.6 auto 07'

2018-2021: Peugeot 208 1.2 manual 15'

2021-2023: Volkswagen polo GTI 1.8 manual 16'

2023- today: Honda Civic TYPE R manual 17'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם לאחר ריקול של רצועת טיימינג, הטורים קופצים ולפעמים בעת עצירה או נסיעה איטית הרכב מתחיל לרעוד ונכבה, לאחר ביקור במוסך נאמר לי שיש לשפץ או להחליף מנוע, כמובן המוסך המורשה אומר שאין קשר לטיימינג ולא לוקח אחריות, האם לובינסקי יקחו אחריות על זה כי קשה להאמין שהנזק לא נגרם בגלל התפוררות הטיימינג.
יש לי סיטרואןc4 2015

Sent from my Mi A2 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, dpanter כתב:

אני גם לאחר ריקול של רצועת טיימינג, הטורים קופצים ולפעמים בעת עצירה או נסיעה איטית הרכב מתחיל לרעוד ונכבה, לאחר ביקור במוסך נאמר לי שיש לשפץ או להחליף מנוע, כמובן המוסך המורשה אומר שאין קשר לטיימינג ולא לוקח אחריות, האם לובינסקי יקחו אחריות על זה כי קשה להאמין שהנזק לא נגרם בגלל התפוררות הטיימינג.
יש לי סיטרואןc4 2015

מדהים כמה הסיפור הזה חוזר על עצמו ... באיזה מוסך מדובר? כמה ק"מ הרכב עשה? טופל במוסך מורשה?

האם מישהו מעוניין להרים את הכפפה ולתעד ארועים ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, dpanter כתב:

יש לי סיטרואןc4 2015

זה היה קורה כם לפני החלפת הרצועה או התחיל לקרות אחרי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין הטורים והרעידות התחילו לאחר הריקול.
הרכב עשה בקושי 76500 ק"מ, הריקול בוצע ביורומוטורס חדרה, בדיעבד מצטער שהלכתי אליהם הייתי צריך ללכת למוסך מורשה אחר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחץ שמן לא תקין זאת אכן הבעיה שנגרמת מהתפוררות הרצועה, שבבים של הרצועה סותמים את רשתית משאבת השמן מה שגורם ללחץ שמן לא תקין.

אני מנסה פשוט להבין למה לפני החלפת הרצועה הכל היה כביכול תקים ומיד לאחר החלפת הרצועה הוא התחיל לגמגם והפך למנוע "מת".

עריכה אחרונה על ידי Gavrik
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי הוחלפה הרצועה לפני 15 אק''מ, באחריות.

הרכב רוקל לפני שבוע בעדכון מחשב בלבד,

מאז התחילו רעידות סל''ד בעצירות ובתחילת נסיעה כשהמנוע קר.

יש מצב שהעדכון החדש למחשב גורם לזה?

כי בוודאות לפני העדכון זה לא היה והרכב עבר טיימינג.

מי שחי לפי הספר - סופו שימות מטעות דפוס (ר' משה שפירא)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Gavrik אני באמת שלא יודע, אני מניח אולי שבביצוע הריקול לא ניקו את כל מה שצריך או שאי אפשר לנקות את הכל, האם באמת החלפה או שיפוץ של המנוע יתקנו את הבעיה או שעדיין יכולים להתרוצץ חלקיקים של הטיימינג ולדפוק שוב פעם את המנוע?
האם לובינסקי צריכים לקחת אחריות על זה או שאין סיכוי לכך?
באמת שמרגיש מדכא כל העניין, עשו לי ריקול גדול החלפת טיימינג, משאבת שמן,משאבת ואקום ועוד כל מיני אטמים למינהם ועדיין המנוע נדפק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנוע מוחלף יחד עם הרצועה לכן אין קשר בין מנוע חדש לרצועה הישנה.
לדעתי לובינסקי צריכים לקחת אחריות על כל הכשלים הקשורים ברצועה של המנוע הזה. אבל בפועל אני לא רואה שהם עושים את זה או אפילו מנסים.

אני הייתי מתאחד עם מי שיש לו בעיה דומה ( @jaguarr ו @Jeka88) ומתחיל לפעול במישור המשפטי. 

פתחתי טבלה כדי לעקוב אחרי התופעות המדווחות, מוזמנים להיכנס ולמלא פרטים.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1je3DmwXEH7v-EOVc2DYEYxdYtEdIeVU6vBAooYN9epg/edit?usp=sharing

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...