Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום-דאי קונה עם מובילי הדעה של קארספורום

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא טענתי שהרכב לא טוב, תהיתי למי הוא פונה.

לא מבין את הגישה הכל כך יהירה הזאת והקפיצה המהירה למסקנות.

בהתחשב בכך שהישראלי המצוי מעונין בכמה שיותר פח לכמה שפחות כסף, הרכב הזה הוא עוף מוזר בשוק.

למה הספורטז הפך ללהיט מכירות כה גדול אחרי שהגיע הארבן? כי שילמת פחות. למישהו היה אכפת שזה מנוע 1.6 חלש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 59
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עובדה בשם מכרו כפול מהתחזית האופטימית אומרת שיש לקונה דרישה. השוק מחפש ערך מוסף לא רק יחס פח לשקל. אנשים מבוגרים כבר לא מחפשים גודל, אבל עדיין מחפשים ישיבה ג'יפונית ואין להם בעיה להוסיף עוד 10-15. מ שלפחות שקונות רכב שני אבל כזה שיודע לא רק לפזר ילדים לחוגים. יש מספיק קהלים יעד לקונה

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה על תשובה עניינית.

והתהיות שלי היו לגבי הערך המוסף שהוא נותן בתוספת מחיר.

לדעתי ולדעת ביקורות נוספות, אין כמעט ערך מוסף. אבל לא טענתי שהוא רכב רע כרכב.

עריכה אחרונה על ידי shachar187
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למרות שקונה די במשבצת בפני עצמה, אם כבר ממש ממש חייבים להשוות אותה למכוניות אחרות, היא תהיה יותר "סטוניק" מאשר "ספורטאז'" (אם כבר הספורטאז' הוזכרה). היא פונה לכל מי שרוצה עיצוב מיוחד, מנוע חזק, והנעה כפולה (לבטיחות אקטיבית, לא יכולת שטח).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי ששאל אז הרכב הזה פנה לאשתי שהיה לה I10 ורצתה להחליף למשהו ג'יפי

יצא והרכב החליף את הרכב הראשי שלנו בנסיעות ארוכות מאחר והוא ממש טוב וכיף לנהוג עליו לעומת האוונסיס 2000

יש לו גם מגרעות לא קטנות ובראשם צריכת דלק והסכנה שתתפתה לנהיגה מסוכנת מאחר ויש לו יכולות מפתות

וכמובן מערכת הקונקטד של כלמוביל שמלאה בבאגים וכבר החליפו לנו פעמיים את המוח שלה וגם להרבה אחרים ועדיין לא נפתרו הבעיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר לקונקטד, למה לך להשתמש בשיקוץ הזה? היצרן מציע לך אנדרואיד אוטו ואפל קאר פליי, כל מה שאתה צריך לעשות זה לחבר את המכשיר שלך לרכב, אם זה אנדרואיד להוריד אפליקציה, וזהו, תהנה ממשהו שעובד, ולא שטויות של גיל קאר

Sent from my Mi Note 3 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיחור קל, כמה מילים משלי: נהניתי והתרשמתי מאוד. מהאירוח, ההדרכה, השירותיות, הדיבור בגובה העיניים והמקצוענות: של רמי הלוי, מנהל המותג, שלא פחד לענות בישירות וכנות על שאלות קשות ומאתגרות ובעיקר של רן ביאר, שליווה אותנו כל היום ודיבר בגובה העיניים, בתשוקה, הפגין ידע רב ופשוט היה המלווה המושלם.

כל הכבוד! לא מובן מאליו, בטח לא מהמותג מספר 1 במכירות בארץ, שלא ממש צריך אותנו כדי למכור עוד...

וכמה מילים על הקונה: למרות שהיא קופצנית, למרות שהיא קצת רועשת (בעיקר מכיוון הגלגלים) ושהיא לא קלה לעיכול, בשורה התחתונה אני לגמרי בעדה: זריזה, עם עתודות כוח ומומנט מספקים, איבזור רב ומערכות בטיחות מכל טוב. גם הצבעים המגניבים וה4 על 4 מוסיפים לאטרקטיביות שלה. אז אולי (בטוח) אני לא הייתי קונה את הקונה (מצטער, הייתי חייב[emoji16]) לעצמי, אבל למי שמחפש אוטו קצת גבוה, קצת שונה מהעדר ועם טוויסט וייחודיות ובו זמנית איבזור ופינוק, אני לגמרי אמליץ.

קצת תמונות שצילמתי, מחכה לפעם הבאה

(נ.ב: שימו לב לסדר של המכוניות לפי מספר הרישוי באחת התמונות, שקרה באופן ספונטני לחלוטין).

IMG_20181129_094249.jpegIMG_20181129_100252.jpegMVIMG_20181129_121619.jpegIMG_20181129_121608.jpegIMG_20181129_121532.jpegIMG_20181129_125901.jpeg

Cadillac ATS Premium 2015

Citroën C5 Aircross Shine PK 2021

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא טענתי שהרכב לא טוב, תהיתי למי הוא פונה.

לא מבין את הגישה הכל כך יהירה הזאת והקפיצה המהירה למסקנות.

בהתחשב בכך שהישראלי המצוי מעונין בכמה שיותר פח לכמה שפחות כסף, הרכב הזה הוא עוף מוזר בשוק.

למה הספורטז הפך ללהיט מכירות כה גדול אחרי שהגיע הארבן? כי שילמת פחות. למישהו היה אכפת שזה מנוע 1.6 חלש?

אף אחד לא טען שהוא כן טוב, וכולם אמרו בדיוק למי הוא פונה, לכן ההפתעה שאתה עדיין לא מבין.

הגישה היהירה הזו היא תולדה ישירה של גישת ה"אבל אני רוצה XYZ, אז מה הקטע של אוטו שנותן ABC?" היהירה לא פחות.

הישראלי הממוצע שאתה מתחשב בו, הוא לא קהל היעד, כמו שכבר אמרו. וזה שהרכב הזה הוא עוף מוזר, גם אמרו כבר.

הספורטאז' הפך ללהיט (וגם האלטו, הפיקנטו, הקורולה, הגולף וה-C קלאס) כי הם מכוונים למכנה המשותף הרחב ביותר - כל אחד בנישה שלו, וזה מעולה. אלה מה שנקרא "מכוניות לחם וחמאה" שמביאות את עיקר ההכנסות ומהוות את התשובה הדיפולטית לאיזה רכב של היצרן כדאי לקנות. הקונה היא לא זה.

אם היו בשוק רק מכוניות לישראלים (או צרפתים/אנגלים/אמריקאים) ממוצעים, כולנו היינו נוסעים בקורולות והיה אפשר לסגור את הפורום. הקונה היא היא מכונית מהסוג שבגללן נפתח הפורום.

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב

נתחיל למי זה מתאים

ל 2000 שכבר רכשו (כפול מהתחזית ) ואם היו יכולים לקבל מהיצרן עוד כנראה שהיו מוכרים כמות גבוהה יותר.

גילוי נאות קונה ( פוטנציאלי) קונה.

למה כן

ביצועים יש , 7.90 שניות ל 100 קמ"ש אין לאף אחד בקטגוריה רובם באיזור 10 שניות ומעלה.

מנוע עם 177 כ"ס עם מומנט של 27 קג"מ אין לאף אחד בקטגוריה, רובם מתחת ל 20 קג"מ

מידות חיצוניות כמו לאחרים בקטגוריה, הכי רחבה ביניהם. החשוב בסיס גלגלים של 260ס"מ מצביע על מרווח פנים מרווח.

4X4 - כמעט ייחודי לקטגוריה החלוקה בין הגלגלים נעישת על ידי הגולם, אבל יש כפתור שנועל את הדיפרנציאל ואז יש חלוקה של 50:50.

כלומר פוטנציאל לרכב שטח "אמיתי" לא מסוקס וקשוח.

ברם אולם, מרווח הגחון של 17 ס"מ מרמז כי הוא יתאים למשהו בין שבילי קק"ל לבין מעלה חמציצים. ( במסגרת היום לא היה לנו זמן לבדוק את יכולות השטח.)

וחבל..

למה לא

צריחת דלק גבוהה - הגבוהה בקטגוריה. תולדה של ביצועים טובים ומשקל כבד של הרכב.

מחיר גבוה- אבסלוטי , לא משהו שצריך להרוג את העיסקה למי שהפרוטה מצויה בכיסו, אבל לקחתי לעזרה את המורה לחשבון רינה והיא לחשה לי כי פר כ"ס היא הזולה ביותר( 800 ש"ח לכל סוס, כאשר יש לך אצל האחרות מעל 1000 ש"ח לכל סוס ) כך גם לגבי המיאוץ ל 100 קמ"ש שוב במרחק עצום מן האחרים בקטגוריה.

על החוויות של הנסיעה עמדו כבר חברי בפרוטרורוטרוט.

מסקנה אישית שלי

עם נסועה של כ 15 אלף ק"מ בשנה , פעם בחודש יורד לשטח שהוא משהו הררי ובדרגת קושי מעל שבילי קק"ל ( צריך לבחון כיצד הקונה צולחת זאת , ) ואוהב ביצועים כנראה שזו תהיה בחירה שלי.

כבר כתבו לפני אבל אחזור על כך כי זו המסקנה הבולטת ביותר

הקונה בתצורה שמגיעה לארץ הקודש יוצרת קטגוריה בפני עצמה, ועל כך שאפו ליצרן / ליבואן.

תודה לכלמוביל על ההשקעה באירוח.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבאז העולמי הוא בהחלט ביונדאי קונה --אבל- רק לדגם החשמלי . על זה מדבר העולם שמסתכל קדימה שנה שנתיים. ולכן , גם אני מחכה לחשמלי . סורי יונדאי.

מייסד מועדון החמש - בעל מרצדס 170v ליומן השיפוץ

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני זוכר 8.5 ליטר ל-100 ק"מ שהראה המחשב. אומנם רוב ההיגה לא כללה פקקים\רמזורים, אך הרכב גם לא ננהג בחסכוניות. אם אכן המחשב נותן נתון קרוב למציאות, אז אני מאמין שניתן להוציא ממנה 12 ק"מ לליטר ואף יותר מזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תסביר את עצמך בבקשה. איך מתלים קשים "מדי" (כמה זה מדי?) מונעים נסיעה בשטח (מה זה להגדרתך "שטח")?

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1982 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...