Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איציק נ.
שימו לב! השרשור הזה בן 1562 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מקפיץ:

עברה שנה ובערך 3-4 חודשים, והנה שוב הצינור הסורר התחיל לפתח נזילה קטנה בחיבור למזלף. הכל מהודק כמו שצריך והוא ננהג בעדינות לאורך כל הדרך (וגם תמיד מוודאים שהסנן בקצה המזלף נקי ולא חסום מליכלוכים).

שוב פניתי לאורגל, נראה מה יהיה...

לא ברור איך בברז בן קצת יותר מ-3 שנים כבר פעמיים הצינור הגמיש מת...

איציק

WhatsApp Video 2020-02-06 at 18.04.53.zip

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 40
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תרכיב צינור של חמת זה אמור להתאים רק תשתמש עם הטבעת שסוגר על הראש טוש של גרוי ותשים אותו על החמת, אני הצלחתי.

כתבתי בערך כי אני לא זוכר בדיוק כבר עבר כשנה מאז שעשיתי את זה, אבל תנסה.

עריכה אחרונה על ידי סאמי
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר כזה לא קורה בברז מאליאקספרס.

היה לי גרואה מהקבלן, פחות משנה התחיל לנזול מאזור הידית.

בלי לרוץ יותר מידי אחרי תיקון באחריות הרכבתי ברז זמני שהיה לי משומש מפעם והזמנתי משהו מפואר ב 300 שקל מאליאקספרס.

הגרואה ירד למציאון בפינת חדר האשפה

הסיני עד היום (5 שנים) מתהדר לו במטבח וכבר קניתי עוד 2 כאלו עבור חמתי וגיסתי.

בכוונה רשמתי סיני מפואר כי הוא באמת נראה טוב יותר מרוב ברזי היוקרה בארץ ועלה 1/8 המחיר

עריכה אחרונה על ידי gsi16v

לתגובה רצינית, ראה את הודעתו של gsi16v.
זה משפט שלא ציפיתי לראות בפורום הזה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה זה קורה? כי זה גרמני.

כנ"ל עם בלום ועם שאר פירמות גרמניות "לבית" - פח אשפה מצועצע.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מקווה שהברז הסיני הזה לא משחרר מתכות כבדות למים.

הניסיון שלי עם השירות של היצרנים והיבואנים בארץ טוב - בתחילת השרשור סיפרתי על השירות של הנס גורהה (והניסיון של איציק, באיזור אחר בארץ, דומה), והיה לי גם ניסיון טוב עם מדגל שהחליפו לי ברז עם דליפה מהצד בכלל בלי שום דיון. במקרה זה לוח הזמנים לא היה קריטי כיוון שהיה מדובר בדליפה קלה מאד ונסבלת בברז של שירותי האורחים, כךשהמתנה של שבוע - שבועיים לא היתה משמעותית. זה לא ברז מטבח שמהווה רכיב קריטי בבית (ובדירה הקודמת החזקתי בקביעות שני סטים של חלקי חילוף בדיוק מסיבה זו).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיני הזה הגיע ארוז כאילו קניתי שנדליר קריסטל.

לא אריזה של המוכר, אריזה של המפעל, שקיות בד כאלו איכותיות.

האריזה איננה קרטון חום ג'נרי, אלא אריזה של מותג סיני, כנראה מותג טוב עם הרבה סמלים של תקנים.

איכות החומר שם לא נראת שונה מהמותגים המוכרים פה ועובדה שעדיין הוא נוצץ איתן אחרי כל החומרי ניקוי אז אני מאמין שכך גם איכותו מבפנים.

בכל אופן, למי שתיה ובישול יש לנו ברז מזיגה על השיש.

נ.ב. ברז מזיגה מאליאקספרס :) ב 60 שח שהחליף ברז מזיגה שהתפגר ועלה בארץ 250

Sent from my Redmi Note 7 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תרכיב צינור של חמת זה אמור להתאים רק תשתמש עם הטבעת שסוגר על הראש טוש של גרוי ותשים אותו על החמת, אני הצלחתי.

כתבתי בערך כי אני לא זוכר בדיוק כבר עבר כשנה מאז שעשיתי את זה, אבל תנסה.

אתה בטוח? בחיבור של הצינור לברז בגרואה זה חיבור מהיר ובחמת תבריג...
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח? בחיבור של הצינור לברז בגרואה זה חיבור מהיר ובחמת תבריג...
נכון היום זה חיבור מהיר, פעם זה לא היה, אז כנראה שהיום זה לא יתאים לחמת.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותו הסיפור עם גרואה למטבח בן שנה וחצי (אותו מק"ט, נעזרתי בתרד הנ"ל לקנייה :) ) רק שאצלי הצינור דלף קרוב יותר לצד של המשקולת.

הברז עצמו נקנה באמאזון גרמניה ועד שאורגל \ גרואה הגיבו ועשו טובה שנתנו שירות קניתי צינור באופן פרטי והחלפתי בעצמי. אח"כ פניתי לגרואה גרמניה להתלונן והשירות היה לא משהו בלשון המעטה. הפנו בחזרה לאורגל והיה פינג פונג רציני, אם הייתי מחכה לשירות של אורגל הייתי נשאר חודש ללא ברז :\.

ROOONEEYY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואגב, אם כבר קונים ברזים בארץ, אז שלי נסיון טוב עם איקאה.

רכשנו כיור כפול עם 2 ברזים.

אחרי מספר שנים ברז אחד קיבל סדק בגוף שלו (פשוט בקע כזה כמו בגזע של עץ).

הלכנו לאיקאה ואמרו שהדגם הזה לא מיוצר יותר ורצו להחליף לנו בברז אחר שעולה 195 שח יותר מבלי שנצטרך להוסיף תשלום.

אך הבעיה היא שהברז החדש לא דומה לברז השני התקין שמותק בכיור הצמוד.

מאחר שהם ראו שבאותה חשבונית יש כיור כפול ו 2 ברזים הם נתנו לנו 2 ברזים חדשים ללא מיצמוץ!

לא בטוח בכלל שספק אחר בארץ היה סופג דבר כזה, על ברז אחד לא תקין לתת 2 ברזים חדשים שעולים יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מכיר את הסחורה הסינית, אין לי תלונות כלפיה, אבל ביד אני מרגיש שהיא סינית. יש ויש - אני יודע, אבל גם אם הייתי רוצה עכשיו - המצב עם סין לא מאפשר קבלת סחורה בזמן "סביר", אין טיסות ואין סחורה שמגיעה מסין לארץ עד להודעה חדשה.

אני מתקין ברזים למטבח (ולא רק) ללקוחות כל הזמן, כך שיוצא לי "להרגיש" ולראות את הברזים בעודם חדשים - לא מעט.

אני מאוד אוהב את הסחורה של GROHE; הגימור, המשקל, הדיוק ברמת הייצור - ברמה הרבה יותר גבוהה מהסיניים וגם בחלק לא מבוטל מהסחורה המקומית (חמת וכד').

במקרה הזה, חבל מאוד שהחלק הספציפי (צינור גמיש למזלף) מאיב על החגיגה.

כבר אז באמאזון מצאתי את הצינור, וגם עכשיו אפשר למצוא אותו לפי אותו המק"ט, ואם תגללו למטה בדף המוצר של אמאזון ותגיעו לתגובות - תראו שאצל הרבה מאוד אנשים הצינור הזה מתקלקל אחרי שנה וקצת, כך שמסתבר שאני לא היחידי שזה קורה לו. זה צינור משותף לכמה דגמים וחבל מאוד שלא פותרים את הבעיה איתו אחת ולתמיד.

ידוע לי שמדובר בעקב אכילס של לא מעט ברזים נשלפים, אבל ברמה הזו ? כל שנה פלוס ? הגזימו.

אעדכן בהמשך.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איציק - בעניין משיק: התקלקל לי מנגנון של מיכל הדחה נסתר מתוצרת גבריט (למזלי השרברב הצליח לסדר אותו להדחה בכמות מלאה, ובינתיים אני מוותר על הכמות המופחתת. אבל ברור לי שיומו של המנגנון להצריך החלפה קרוב). אני לא מצליח לאתר את המק"ט של המנגנון, שכן המק"ט שמופיע לי בחשבון הרכישה אינו מופיע במרשתת. האם יש לך מושג כיצד ניתן לאתר את המק"ט?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיני הזה הגיע ארוז כאילו קניתי שנדליר קריסטל.

שבוע טוב,

הדלקת אותי, יש לך קישור לחנות או לברזים כאלו בעלי אקספרס ?

יאאלה, איך בא לי ג'חנון עכשיו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למנגנון יש כמה שיטות עבודה, ובדירה הקודמת היה לי אחד שהוא כנראה כמו שלך.

האם אצלך הלחצן הדחה הוא למעשה "דוחף" זרוע שמגיעה למנגנון ואז גורם למנוף להתרומם ולהוריד מים ?

אם כן, תבדוק שהלחצן עצמו תקין כי עם הזמן הצירים שלו נשברים ולא מתקבלת לחיצה לזרוע שמרימה את המנגנון (קרה לי, בסוף הינדסתי אותו מחדש באמצעות צירים קטנים וסופר-7, עבד בונבוניירה כמה שנים עד שמכרתי את הדירה).

ללחצני הדחה יש גם שיטות עבודה נוספות: כבל (מוכר יותר ב SANIT וגם בחרסה) ופניאומטי (GROHE).

בנוגע למק"ט - שחרר. יש דבר כזה שנקרא דגם.

כנס לאתר:

https://www.cistern.co.il/113982-GEBERIT

אני בטוח שאם תשלוף את המנגנון מהמיכל ותסתכל עליו, תמצא לפי התמונות את הדגם המתאים לשלך.

איציק

1.6
HDi 100Hp Automatic

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה איציק. אכן מדובר במנגנון עם "מוטות". עכשיו נותר לפתוח את המכסה ולגלות באיזה דגם מדובר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...