Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיפור עצוב על רכב חשמלי, יבואן רכב ושירות

צח
שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאשר הרכב מונע, מתח הרשת הוא מאלטרנטור ולא מהמצבר. האלטרנטור מחובר במקביל למצבר.

לכן אני לא מבין איך נדלקת נורה check engine כאשר מנתקים את המצבר.

ברכב חשמלי יש סוללה שהיא בין 110-220 וולט. שכל תפקידה לא רק לגרום למנוע סינכרוני לנוע, אלא גם להזרים זרם לכל שאר המערכות ברכב (בין היתר גם למגבר הבלימה לפי טענת פות"ש). אם בתחילת נסיעה, הצג מראה שיש לבעל הרכב מרחק מסוים להגיע למקום שהוא רוצה, והרכב לא מגיע ליעדו. איך אפשר להגיד שהסוללה תקינה?

או שיש כשל הסוללה עצמה, או שיש כשל במערכת הבקרה של הסוללה. קרסו בדקו ואמרו לו שיש כשל בסוללה, אבל מצד שני הבלאי הוא טבעי.

לרגע נחזור לעניין המשפטי: אני יכול להניח, שאילו פות"ש ימצא מישהו במתמחה בסוללות מבחינה הנדסית, הוא יוכל להוכיח שיש כשל בסוללה. זו דעתי האישית.

ממש ככה, הסוללה תקולה מכל כיוון והם מנצלים את זה שהאחריות של רכבים חשמליים עדיין לא מנוסחת כמו שצריך ובפועל מסוכמת רק בכמה סעיפים, בשביל לפרש את זה איך שנראה להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 254
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כל המגיבים בשרשור, כולל לפחות עורך דין אחד, ממליצים לך להיות מעשי. אתה דון קישוט, רוצה להלחם בטחנות רוח.

תהיה מעשי. תתיחס למכונית הזו כמו לטלפון שהסוללה שלו בלתה אחרי 4 שנים. הרי לא תשקיע מאות שקלים בהחלפתה, אלא תרכוש מכשיר חדש.

עזוב את האבירות, קח את הכסף וקנה לך משהו יותר אמין. ושלא צפוי לו מחסור בחלקי חילוף.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי יש לך כאן אפשרות לדריסת-רגל יפה.

הצע את ההצעה הזו כפי שהיא, הראה להם כי יש תקדים, ויש לך ידע על כך.

במידה ויאשרו - שלם את התשלום..

ואו אז - אם לדעתך, הם לא טיפלו בבעיות הסוללה ברכב במסגרת האחריות - הגש תביעה.

על סך ה 2.000 ש"ח. (זה יהיה בעצם, סכום המחלוקת בניכם )

אני הייתי מנסה את הדרך הזו - חבל כי הרכב עומד.. ושכירת רכב ל 15 יום שווה כ 2000 ש"ח.

מה עוד כי אם יצליח הפיתרון הנ"ל - תהיה יכול להשאר עם רכב אשר אתה מעריך ונהנה

לעוד תקופת זמן.

ואת ה 2.000 ש"ח אתה תקבל, דרך החיסכון באחזקה השוטפת.

אייל.

הסוללה עולה 20,000 בהסדר הישן:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עקרונית יש פה בעיה , מצד אחד הם נתנו לך אחריות של 4 שנים על הסוללה אבל לא כולל "דעיכה טבעית" ולא הגדירו מה הפרמטרים לזה. אבל אם נגיד ב"דעיכה טבעית" הסוללה כבר לא מניעה את הרכב בשנה הרביעית שהרכב ברשותך, מה המשמעות של 4 שנים אחריות על הסוללה ?

אני אדם פשוט אם אומרים לי תשמע אנחנו נותנים לך סוללה עם אחריות ל-4 שנים, זה אומר לי שהסוללה הזאת הולכת לפעול במשך 4 שנים ואם לא הם דואגים לי לסוללה חלופית , אחרת מה הטעם באחריות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טוען פה כלום , אני שואל מה אומרת האחריות פה ?

מה הקשר לchewbacca defense , לא אני ולא פותש הם אלה שהתחייבו לספק אחריות ובטח שאנחנו לא הצד שצריך לשטוח טיעוני הגנה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל המגיבים בשרשור, כולל לפחות עורך דין אחד, ממליצים לך להיות מעשי. אתה דון קישוט, רוצה להלחם בטחנות רוח.

תהיה מעשי. תתיחס למכונית הזו כמו לטלפון שהסוללה שלו בלתה אחרי 4 שנים. הרי לא תשקיע מאות שקלים בהחלפתה, אלא תרכוש מכשיר חדש.

הזוב את האבירות, קח את הכסף וקנה לך משהו יותר אמין. ושלא צפוי לו מחסור בחלקי חילוף.

זה לא העניין, יש לרכב אחריות הם פשוט לא מוכנים לכבד אותה.

לא מזמן קבוצה של בעלי רנו פלואנס חשמלית שנגמרה להם מסגרת האחריות הגישו תביעה וזכו לקבל סוללה חדשה ומשופרת בערך בחצי מחיר, זה אומר שקרסו יודעים שהסוללה לא תקינה וגם שהם מנסים להתנער אם אפשר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא טוען פה כלום , אני שואל מה אומרת האחריות פה ?

מה הקשר לchewbacca defense , לא אני ולא פותש הם אלה שהתחייבו לספק אחריות ובטח שאנחנו לא הצד שצריך לשטוח טיעוני הגנה

אתה שואל, אבל פות"ש יודע היטב שדעיכה לא מכוסה באחריות.

ופות"ש הוא זה שחפץ לקבל דבר-מה מקרסו, וכמוציא מחברו, עליו הראיה.

Sent from my SM-A530F using Tapatalk

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זה הטיעון? "אני אדם פשוט"?

לך כבר על משהו יותר מתקדם, ה-Chewbacca defense [emoji851]

קלאסיקה אמיתית:

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז למה ניתנה אחריות לסוללה ?

אתה מתחמק מהשאלה העקרונית , ברור שישנה דעיכה מדי שנה , אבל מבחינתי הם התחייבו שהסוללה הזאת תניע לי את הרכב לארבע שנים , אלא אם כן הביטוי אחריות לסוללה משמעות אחרת שאינני מכיר ואשמח לשמוע ממך מה היא המשמעות הנכונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מתחמק משום שאלה, אני מסביר לפות"ש מה עליו לעשות כדי שיוכל להוכיח את הקייס שלו, וגם, כנראה, כמה זה (לא) כדאי לו.

אתה (ופות"ש) חושבים במונחי צדק דון-קישוטי ומיתממים (בעיקר אתה, פות"ש מודע לסייג באחריות). החיים הם לא קיבוץ (@רמי קליינשטיין).

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה שואל, אבל פות"ש יודע היטב שדעיכה לא מכוסה באחריות.

ופות"ש הוא זה שחפץ לקבל דבר-מה מקרסו, וכמוציא מחברו, עליו הראיה.

אני מתחיל לחשוד שאתה עובד בקרסו:/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אפילו לא עניין של צדק, כי היבואן מציע פיצוי מאוד ראוי (לטעמי) על החודשיים אחריות שנותרו, יותר טרחנות לשם טרחנות.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שאתה לא מתחמק אתה מעדיף להניח סדרה של הנחות לגבי אנשים שאתה לא באמת מכיר ועל הדרך לפזר ערימה של סיסמאות , נורא שנון מצדך.

אני באופן אישי הייתי לוקח את הכסף וסוגר את הסיפור , אבל זה לא אומר שאין פה בעיה עקרונית עם "האחריות " , צדק לא רלוונטי לעניין וגם לא רמי קלינשטיין :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2035 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...