Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

C1 2013 מול 206+ 2012

ho2
שימו לב! השרשור הזה בן 2150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

למישהו היה במקרה את שני הרכבים ויכול לתת חוות דעת כיצד הרכבים מתנהגים בנסיעה בינעירונית מבחינת נוחות ודלק?

הייתי סגור על ה206+ ולא קניתי כי לא היה לי זמן אך כרגע שוב צריכת הדלק מפחידה אותי - לפי אתר אוטו הוא עושה 12 לליטר שזה על הפנים.

אני נוסע 70 ק"מ ביום (35 לכיוון) כאשר 3 ק"מ בערך בכל כיוון זו נסיעה בינעירונית.

בשנה 18,500 ק"מ אבל מעדיף לעגל ל20,000 (אסע בו לא רק לעבודה....)

אני לא נוסע בזמן שיש פקקים.

הC1 שנת 2013 (הדור הראשון) עם 80 אלף ק"מ לעומת ה206+ שנסעה 75 אלף אבל הוחלף מנוע ע"י לחדש ע"י המוסך המרכזי במימון של 90% מצידם (עם החדש נסעה 5000)

ל206+ מנוע 1400 לC1 2013 (דור ראשון) מנוע 1000

הC1 נמצאת בעיר דיי מרוחקת ממני ולכן אני לא נוסע לנסיעת מבחן לראות איך היא בנסיעה בינעירונית.

אשמח לעזרה כי אני דיי מיואש ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו תהיה נוחה יותר אבל הסיטרואן חיסכונית יותר, מדובר על אחד הרכבים החיסכונים שיש, במיוחד בבין עירוני.

החלפת מנוע זה משהו נפוץ ב 206+ וגם בפורום היו מקרים וגם אני מכיר באופן אישי על מקרה, לדעתי אם כבר עדיף לקחת את המתחרה רנו קליאו 3.

הסיטרואן אמינה אבל היו דיווחים על בעיות בממיר.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפיגו תהיה נוחה יותר אבל הסיטרואן חיסכונית יותר, מדובר על אחד הרכבים החיסכונים שיש, במיוחד בבין עירוני.

החלפת מנוע זה משהו נפוץ ב 206+ וגם בפורום היו מקרים וגם אני מכיר באופן אישי על מקרה, לדעתי אם כבר עדיף לקחת את המתחרה רנו קליאו 3.

הסיטרואן אמינה אבל היו דיווחים על בעיות בממיר.

השאלה האם הרכב הזה יהיה נוח בנסיעה בינעירונית בכלל. הוא משווק מאוד חזק כ"רכב עירוני"...

יש לך מושג איך אני יכול לדעת מה תהיה הצריכה הבינעירונית האמיתית של שתיהן? ככה הייתי יכול לחשב ברמה שנתית כמה ההפרש והייתי עושה החלטה מושכלת. הC1 מוגדר כמיני וה206+ סופר מיני, כן?

לגבי המנוע, הוא טען שהוחלף עקב זה שרצועת התזמון נקרעה באשמת היבואן שהצהיר שהיא צריכה להיות מוחלפת כל 10 שנים.

כמובן שהמנוע הוחלף לחדש והכל מתועד.

לגבי הקליאו, זה מצריך ממני להוסיף עוד כמה אלפים. יש ביד2 אחת נחמדה בצבע אדום יפיפייה עם 74,500 אבל דורשים 22 אלף.

רשמת לגבי הC1 שהיו דיווחים על תקלה בממיר, על מה מדובר? מה הכוונה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיטרואן בבין עירוני צורכת כ 1/19 ויותר אם מדובר בשיוט.

אני נסעתי בפנדה שאגב גם אופציה טובה עבורך 3 שנים רק בבין עירוני ולמעט מנוע חלש בעליות לא הייתה בעיה.

Sent from my iPad using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידנת והאוטומטית צריכות להיות בעלי אותה צריכת דלק בגלל האוטומט זה רובוט, לאבא שלי ה107 הייתה רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידני/אוטומט ?

מציע לך לעשות נסיעת מבחן לי יש מכונית זהה (פג'ו 107) ולטעמי, היא מאד לא נוחה לנסיעות ארוכות ונוטה לעייף.

האם אתה מחשיב נסיעה בינעירונית של חצי שעה כנסיעה ארוכה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מסיטרואן בבין עירוני צורכת כ 1/19 ויותר אם מדובר בשיוט.

אני נסעתי בפנדה שאגב גם אופציה טובה עבורך 3 שנים רק בבין עירוני ולמעט מנוע חלש בעליות לא הייתה בעיה.

לגבי ה206+ ידוע לך כמה יצרוך בשיוט בבינעירוני? באמת 13?

לגבי הפנדה אין סיכוי. בהתחלה הציעו לי אותה אבל היא נראית רע מבחינה עיצובית...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היתה לי 206+, אבל עם קסארה ידנית עם מנוע דומה אפשר היה להתקרב ל-1:15 בבין-עירוני מישורי רגוע.

אם תניח שה-206+ עושה 1:14 וה-c1 עושה 1:18 תקבל 2,000₪ הפרש בשנה על דלק (לפי 6.3₪ לליטר). בערך 170₪ בחודש.

אם הפרש בסד"ג כזה משמעותי עבורך, חפש c1 (או 107). אם לא, ה-206+ תהיה כנראה עדיפה.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ב 206 ו 206+ מדובר על אותה יחידת הנעה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניח שההבדל היה מזערי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2150 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...