Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מדפסת ביתית משולבת פקס - במה בוחרים?

Michael_N
שימו לב! השרשור הזה בן 1630 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שגיאה נפוצה בישראל.

זה עוד מהתקופה שגרתי בחו"ל.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 42
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מחיר הקניה זניח.

עלויות הדיו יקרות.

כדאי מדפסת שעלויות הדיו בה זולות, ויש טיונר נפרד לכל אחד מהצבעים RGB ושחור, כדי לא להחליף קסטה עם צבעים מלאים בכל פעם שנגמר אחד מהם.

קניתי לאחרונה BROTHER MFC480 אחרי הבדיקות שציינתי.

מחוברת למחשב נייח עם כבל.

מחוברת לנייד + סלולרי ב-WIFI.

בפקס אינני משתמש אבל קיים גם חיבור קוי לפקס.

הולך לרכוש היום, האם יש המלצות עדכניות למדפסת משולבת כדנן?

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה רוצה הזרקת דיו או לייזר?

קישור למבצעים לדומא של אופיס דיפו:

https://www.docdroid.net/IA17wrz/5555555555555.pdf#page=9

בעמוד 9 יש לך משולבות של ברדר עם/בלי פקס. חוטי/אלחוטי. לייזר צבעוני. בקיתור - כל הקטלוג - רק תבחר מה שהכי מסתדר לך מבחינת צרכים ומחיר.

ואז כמובן תבדוק כמה זה עולה במקום אחר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נתנו פה לינק ושאלה לגבי קנון:

הייתה לי קנון פיקסימה 435 עבדה מעולה 5 שנים

החלפתי לפני חודשיים עם הקנון פיקסימה 495

חוץ מזה שקצת רועשת בזמן הדפסה אין לי טענות

אצלי באוטו, יש חצי סיבוב...ששומעים רדיו בלי המצבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזו היתה טעות...

המדפסת נמצאת בחדר אחר מהמחשב, אך לא פועלת ברשת 5 גה"צ בה אני עובד, ואין לה חיבור רשת קווי לשקע שלידה.

תשאר כאלתור עד לסיום הדיו ותעוף.

“.You will never reach your destination if you stop and throw stones at every dog that barks"

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

או שתפתח גם 2.4

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש למישהו נסיון עם מדפסות קנון? המחיר נוח מאוד ואחריות ל-3 שנים.

אאל"ט, ברוסית כותבים את האות N כמו האות H באנגלית. דהיינו, ראשי התיבות של HP הן NP- נייט פרינטינג, בלאט.

לפחות בכ-ל הדגמים הביתיים שהיו לי. לא נוגע בחיים שלי יותר שוב במדפסת ביתית של HP, האחרונה שהייתה לי קיבלה ממני אגרוף קראטה (טט-סואי, "יד פטיש", למי שתוהה)- בפעם הראשונה בחיי שהתעצבנתי על חפץ מספיק בשביל לעשות לו את זה. משהו נשבר שם.

אני עם קנון פשוטה, שעלתה סביב 300 ש"ח. אמינות לא מופלגת, אבל עומדים באחריות בכבוד (לא הצליחו לתקן לי אז החליפו לי לחדשה לחלוטין). מדפיסה ללא בעיות מיוחדות (וכל פעם שמבקשים ממנה. בניגוד ל-HP, שדרשה קורבן בטקס מורכב מאד הכולל נוצות, קטורת, עצמות עופות-מים, תשמישי קדושה של כת השפן, דילדו משנהב ומבער בנזן - כל זה יחד עם מוזיקה מסרטי פורנו של שנות ה-70 ברקע וגם אז זה לא תמיד עובד. כמו ה-FATALITY במורטל קומבט בגדול).

יש מצב טוב שזו אותה המדפסת מהלינק שציינת של גיי עז פי.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שאתה זורק מהחלון: יש לה יציאת USB? אני די בטוח שבכמה גרושים יש לקנות "שרת מדפסות" עם שקע רשת, משהו בגודל של קופסת גפרורים. יכול להיות שיש גם אלחוטי.

עריכה: מבדיקה זריזה זה לא בדיוק "כמה גרושים". לשיקולך.

עריכה אחרונה על ידי קורן בן אשר

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע רגע, יש בזה משהו.

האם מתאם usb לכבל רשת יעזור?

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לא סתם מתאם אלא למעשה כרטיס רשת. עשיתי חיפוש זריז וראיתי שיש ב-KSP, רק שהכי פשוט עולה כ-180 ש"ח. אני רואה שיש גם באיביי במחיר החל מסביבות 60 ש"ח כולל משלוחה.

https://www.ebay.com/sch/i.html?_from=R40&_trksid=p2050601.m570.l1313.TR0.TRC0.H0.Xprinter+server+usb.TRS0&_nkw=printer+server+usb&_sacat=0

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רגע רגע רגע, יש בזה משהו.

האם מתאם usb לכבל רשת יעזור?

אם יש חיבור USB בראוטר, תוכל לחבר את המדפסת ישירות לראוטר וכך לשתף את כל המכשירים במדפסת.

ידוע, לא יקרה.

תודה

מתוך הסקרנות: מה הסיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי מתאם פשוט בין חיבור רשת לחיבור usb הקיים במדפסת, האם זה יאפשר חיבור קווי לרשת הביתית?

Winston S. Churchill -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קשה לי להאמין שדבר כזה יעבוד, כי צריך מערכת בקרה שתזהה את המדפסת ובהתאם גם לנתב קבצים להדפסה. אני לא יודע אם בראוטר שלך יש אפשרות כזו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...