Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרט קוסטנטין

הלו_מאדאם
שימו לב! השרשור הזה בן 7013 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מישהו ראה את הסרט הזה????

חברה שלי משגעת אותתי שנלך לסרט הזה ומחר אני לוקח אותה, אז אם מישהו ראה שיגיד לי

שאני אדע אם להרגיש טוב או לא מחר......

קובי.

"נשים זה כמו חנייה,או שהן תפוסות או שהן שמורות לנכים"

"עדיף כלב חבר מחבר כלב"

KOBY

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיימתי לראות אותו אכשיו בדיוק.

יש אפקטים מזכיר קצת את בלייד 3, לא משהו מיוחד, לא יודע למה עשו ממנו כזה רעש. אולי בגלל שריבס משחק בו ואחרי טרילוגיית המטריקס... לך תבין

לדעתי אלקטרה צריך להיות יותר טוב. נראה מחר ונחליט.

לדעתי ללכת עם בחורה לסרט אז רק למיליון דולר בייבי או היצ'.

בברכה

L.A

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצחיק, בדיוק חזרתי ממנו עם אבא ואח שלי (נו רז, אני מחכה :wink: ). המבקרים קטלו אותו אבל אני די נהנתי. בתור ACTION FLICK אפל הוא די מהנה. חובבי הקומיקס יאהבו אותו. הרבה בדיחות שחורות וקריצות משעשעות שעוקצות קצת את הדת, בין השאר.

קיאנו ריבס משחק בחוסר כישרון את הדמות הקבועה שלו (שילוב של ניאו, השוטר מספיד והסרפר בוי מהסרט הדבילי על הגלישת גלים), ושאר השחקנים גרועים למדי אבל זה לא משנה. האפקטים מצוינים והעלילה מופרכת ודבילית כמו בכל קומיקס אבל לא מעצבנת, כלומר רואים, יודעים שזה שטויות, אבל זה עדיין מהנה.

לא שזה כ"כ מובן לי למה חברה שלך משגעת אותך ללכת לזה. היא חובבת קומיקס או חובבת קיאנו ריבס?

בכל מקרה לאלקטרה לא הייתי הולך בחיים, קראתי שזה זוועת עולם. (חבל, ג'ניפר גארנר הזותי, היה יכול לצאת ממנה משהו...)

רוני

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אח שלי המבקרים קטלו אותו

(נו רז, אני מחכה :wink: ).
הרמת להנחתה.

:multi: רז .

205GTI סטנדרטית (תלוי מה הסטנדרטים שלך...).

נמכרה.

טיול נהיגה

בפורשה קאררה 4 GTS.

המרצדס שלי

נמכרה.

טיול נהיגה ביגואר F-TYPE V8 5.0

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...