Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תקציב סביב 70k+ יאריס 2015 מול איביזה 17/16 או 208

tamirushb
שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשה לך בלי רכב? לך תשכיר רכב מיני ידני לשבוע ב88 שקל ותיקח החלטות מושכלות, לקנות רכב בלחץ כי ״כל יום בלי רכב הולך להיות קשה״ זה אומר לרכוש רכב מהר בלי החלטה מושכלת מאחורי הרכישה - ודלת לטעויות.

88 לשבוע??? איפה עושים דבר כזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 51
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תודה רבה לעוזרים.

אז אחרי שנהגתי גם ב 208 בגירסת ACCESS 1.2T 2016, נשארתי עם כמה התלבטויות.

כרגע עם 2 הצעות:

1. פיג'ו 208 גרסת ACCESS שנת 2016 חודש מרץ על הכביש סביב 64K עם 21000 קילומטר- עם תוספת של מערכת מולטימדיה מקורית ומשענת יד.

2. איביזה 2016 חודש יוני סביב 65K עם 30000 קילומטר, גרסת STYLE(ללא תוספות מיוחדות).

המלצה על עסקה כדאית יותר?

עריכה אחרונה על ידי tamirushb
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הפריע לך האבזור החסר ב208? המולטימדיה היא לא מקורית היא התקנה מקומית(אין באקסס מערכת מקורית - יש מערכת בהתקנה מקומית שהיבואן התקין),

לדעתי אבזור כמו כיוון מראות חשמלית,שליטה מההגה, בקרת שיוט - אם לא מפריע לך הייתי ממליץ לך להתמקח עוד על המחיר(עדיין טיפה גבוהה ביחס לרמת גימור).

לגבי האיביזה האם המושב היה לך נוח? הרגשת שהרכב בסדר? באם אתה מודע לעיניין הגיר והאחריות הקצרה וזה פחות מפריע לך, הייתי מעדיף אותה על האקסס - במקביל תסרוק את השוק לאחת ברמת גימור אקטיב.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדיוק מה שכתבת בהערות מפריע לי בשתיהן

באיביזה(וגם בפאביה שאני מחפש) המושבים פחות נוחים, מדאיג אותי עניין הגיר והאחריות, אך חווית הנסיעה הרגישה טוב.

ב208 הפריע לי כל מה שתיארת(חוץ מבקרת שיוט), אך ליתרון גיר עם פחות בעיות, אחריות קצת יותר ארוכה, והאמת שהמושבים היו מאוד נוחים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסית לחפש 208 ברמת גימור אקטיב? אני יודע שהן טיפה יותר יקרות אבל הן שוות את התוספת כסף לדעתי.

לי הייתה איביזה למשך שנה מודל 2014(המושב בין הדורות מאוד דומה - האבזור ורמת הגימור לטובת הדגם מ2016)והמושב פשוט גמר לי על הגב, ברמה שהייתי נוהג שעה ויוצא בכאבים - אבל זה תלוי יש רבים שלא מרגישים את זה וזה לא מפריע להם בכלל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יכול להגיד שהייתה לי יותר מדי בעיה עם הישיבה באיביזה, בטח לא כאבי גב.

מנסה למצוא אקטיב, פחות מוצא בתקציב, לא יודע אם שווה להשקיע יותר מ 6-7K תוספת בשביל זה, סה"כ אותו רכב רק מעט תוספות, אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בנוסף, בקצה המאוד עליון של התקציב(ומעל קצת) נכנסת איביזה STYLE 2017 חודש מרצ, עם 9000 ק"מ, סביב75K.

קצת עוזר עם נושא האחריות, אבל כבר קרוב למחיר שלה כחדשה שנמכרה.

או לחלופין הפאביה דגם STYLE 2016 חודש יולי עם 30000 ק"מ באותו סדר גודל של מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין סיבה פרקטית להעדיף את הפאביה על האיביזה, השילוב מנוע-גיר של האיביזה עדיף והמצב\גיל של הרכב משמעותית טוב יותר(שים לב שהסקודה עשתה נסועה כמעט כפולה מהממוצע השנתי).

לדעתי ההפרש בין האבזור הוא משמעותי במקרה הזה(לרוב אני לא בעד לשלם יותר ע"מ לקנות יותר אבזור, אבל מראות מתכוונות חשמלית? בחיאט).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי אין סיבה פרקטית להעדיף את הפאביה על האיביזה, השילוב מנוע-גיר של האיביזה עדיף והמצב\גיל של הרכב משמעותית טוב יותר(שים לב שהסקודה עשתה נסועה כמעט כפולה מהממוצע השנתי).

לדעתי ההפרש בין האבזור הוא משמעותי במקרה הזה(לרוב אני לא בעד לשלם יותר ע"מ לקנות יותר אבזור, אבל מראות מתכוונות חשמלית? בחיאט).

משמעותי ההפרש באבזור ברמה מוצדקת של בערך 7K בלוח יד2?

בהיעדר הצע שוק רחב של אקטיב פרו ב 208, כרגע שוקל האם להשקיע עוד כמעט 10K כדי לעלות שנתון באיביזה ולהרוויח עוד קצת זמן אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוצדק או לא זה רק אתה יכול לענות, תלויי כה תוספת האיבזור חשובה לך.

האיביזה סטייל למשל מציעה הרבה יותר איבזור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית יותר מתחבר לאיביזה מאשר ל 208, אני חושב שגם האיביזה תהיה סחירה יותר בעתיד.

מצד שני אם הייתי קונה את האיביזה סביר להניח שלא הייתי שקט מבחינת האמינות.

לא עדיף לך לקנות בכ70 אלף ₪ (אולי עם חריגה קלה)

רכב חדד 0 ק"מ מליסינג?

ובעצם להנות גם מקריעת הנילונים וגם מאחריות לשנתיים או 3?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה שוב, נבחרה איביזה 2017 אפור מטאלי, רמת אבזור style עם תוספת של מגנזיום. יד 1 פרטי, 18 אלף ק''מ.

נסגר ב 73k.

רק נשאר שיעבור חלק בבדיקה מחר..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה חודש עליה?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2335 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...