Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה נסגר עם כביש 1 והפקקים

erezarmo
שימו לב! השרשור הזה בן 2339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שני הדברים הכי מוזרים בפקק הזה.

הוא התחיל ביום שפתחו את מנהרות הראל (הרחק משם) - וקיים כל יום מאז.

הוא משתחרר במקום הכי מוזר - כשהעלייה מתחילה ואין שום שינוי במבנה הנתיבים של הכביש.

אם זה היה בגלל כלי רכב כבדים - זו לא היתה נקודת השחרור שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כנוסע קבוע, התרשמתי שהפקק לכיוון מזרח עד לטרון נוצר בהשתלבות כביש 3 מימין. נתיב שלישי מלטרון (השתלבות כביש 3) עד שער הגיא (משם כבר יש שלושה נתיבים) היה פותר את הבעיה בלי לשלם "מחיר" בהמשך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אכן, בלימה קלה של רכב אחד יכולה לעזור ליצור פקק מרגיז.

ADAC (חברת ביטוח/חילוץ בדרכים/מועדון נהגים) הוציאו סרטון שממחיש זאת היטב:

[video=facebook_share;1512640158779107]

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אותה תעלומה עם כביש 2 מנתניה פקק עד הרצליה, קבוע, יום-יום במשך שנים.

הייתי מצפה שאם תיקח חומה פיזית, תשים אותה כהפרדהלכל אורך הנתיב השמאלי מתוך 3, מווינגייט ועד אחרי הרצליה, תיפתר הבעיה,

אבל אז תיווצר בעיה חדשה, שהרי מספיק שרכב אחד יתקע \ תאונה קלה והינה לך חצי מדינה תקועה בכביש.

אין ולא יהיה פתרון אחר ויצירת פתרונות תחבורה ואיכותיים.

במצב של היום מי שנוסע בתחבורה ציבורית - זה בדר"כ מי שאין לו ברירה אחרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום בדרכי לירושלים נדהמתי לגלות שהפכו את השול השמאלי מלטרון לנתיב שלישי,הפקק מענבה אכן נעלם (16:30),אבל כרגע הרכבים נוסעים מאוד צמוד לבטונדות,אני אפילו לא רוצה לחשוב מה יקרה במקרה של תאונה...

אבל זאת התוצאה של חוסר מחשבה ותכנון מוקדם.חבל.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי היום יצא לנסוע שם לראשונה. לקראת תשע בערב אז אני עוד לא יודע מה התוצאה.

חשבתי שיעשו נתיב רק לשעות העומס, אבל עשו ממש נתיב נוסף. השוליים כמעט לא קיימים, אבל הם לא יותר צרים מאשר קטעים רבים בהמשך בין שער הגיא לשורש.

אבל - ויש אבל גדול - מישהו שם עשה טעות מסוכנת באופן קיצוני. מיד אחרי שעוברים את תחנת הדלק מצד שמאל, הנתיב השמאלי נעשה פתאום צר באופן קיצוני. כחיצ הרוחב של נתיב רגיל!

זה כל כך הפתיע והיה כל כך מסוכן שלא יכולתי ממש להבין מה גרם לזה, אבל התחושה שלי היתה שיש מספיק רוחב בכביש ורק מישהו נרדם על מכשיר הסימון או משהו.

הם חייבים לתקן לפני שיהיה אסון. עם מי יוצרים קשר?

בנוסף - גם הסימונים עצמם בעייתיים - כרגיל המחיקות מחזירות אור וכו' - מקווה שיעשו שם ריבוד בקרוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התקשרתי לנתיבי ישראל. ההתחלה היתה מבטיחה. היא הבינה, ביקשה שאמתין על הקו בזמן שהיא מזהה את הבעייה במצלמות ואפילו זיהתה את הבעייה.

אחרי שעה קיבלתי טלפון חזרה - "בדקו את זה וזה לא משהו שאפשר לתקן כרגע על ידי הניידת (וואללה), ואנחנו מוקד שמטפל רק במפגעים לטיפול מיידי. תעלה בבקשה דיווח באתר האינטרנט שלנו כדי שמהנדס יסתכל על זה."

מקצוענות ללא פשרות...

שאלתי אם אני מקבל על זה שכר. ;-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה לגבי הכיוון השני, משער הגיא ללטרון? מתוכנן להפוך את השוליים לנתיב שלישי?

בשעות אחר הצהריים זה פקק קבוע של 10-15 דקות, בדיוק כאורך הפקק שהשתחרר ביציאה מהעיר עם הרחבת הכביש לפני חצי שנה...

אבל להבדיל מהרחבת כביש מהיר שמוביל לכניסה לעיר ופשוט מעביר את העומסים לרמזור הראשון, אפשר לקוות שפתיחת צוואר הבקבוק בלטרון תהיה רווח נקי כי לפניה ואחריה יש כביש מהיר של שלושה נתיבים לאורך עשרות קילומטרים.

BMW i3s 2019

Hyundai Ioniq 5 4X4 2022

Still refueling: Cadillac Fleetwood 1958

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק הערה קטנה פקק זה מצב שאתה לא זז בו.

האטה זה מושג נכון יותר.

לדוגמא האיילון יש האטה בין שבע בבוקר לתשע בבוקר.

פקק זה תוצר של סגירת כביש לדוגמא לצורך שיפוץ ואז משאירים לך נתיב אחד אז נוצר מצב שאתה לא זז במשך כמה דקות עקב שהנתיבים הצטמצמו.

עמית מהעבודה הראה לחמותו שהגיעה מרוסיה שיש פקקים גם אצלנו כמו במוסקבה.

היא אמרה שזה לא פקק כי אתה לא עומד במקום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2339 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...