Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מיצובישי לנסר 93 ידנית נדרש החלפת מצמד

alechko01
שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפי מה שאני מבין אם חלקים עולים סביב 300 שקל אז עבודה 500שקל. אולי שווה לי לתת לרכב למוסך.אפשר לקבל המלצה על מוסך שעושה עבודה מקצועית וחלקים איכותים. אני לא מכיר ,כי כל מה שהיה צריך לרכב זה טיפולים והחלפות בקטנה ,כך שרכבים שלי ואני לא יודעים איפה מוסכים.

אלה חילקת את ה 800 שאמרתי ל 2 דברים ולא זו כוונתי. ה 800 במיקרה הטוב זה רק על עבודה. ואם יש לך את האופציה ללמוד ממקצוען כמו שרשם אסף אז אל תתלבט בכלל ועשה זאת בעצמך ותגלה שהיחיד שאתה יכול לסמוך עליו בעיניים עצומות זה רק על עצמך שאתה יודע שסגרת כל בורג ובורג ועבדת בעדינות ובסבלנות גם אם זה ייקח לך 10 שעות או יום שלם אבל תהיה בראש רגוע!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

לדעתי 800 ש"ח עבודה זה סכום הוגן, ותמיד תוכל לבקש לעמוד ליד הליפט כדי ללמודמבעל מקצוע מנוסה מבלי שתצטרך לשכב על אספלט לוהט במשך יומיים.

אבל זו רק דעתי, בכלל אני נוהג כך בחיי הפרטיים, השבוע שלחתי את הקטנוע שלי להחלפת וריאטור במוסך קטנועים, נכון, אני יכול לבצע את זה בעצמי, אך זה אומר שאצטרך לנסוע לתל אביב, לרכוש חלפים, לחזור למוסך (שלי) לפרק הכל, יתכן והחלפים שרכשתי לא יתאימו, לנסוע שוב לתל אביב וכו..

כל זה כדי לחסוך 200 שקל עלות החלפה במוסך הקטנועים, עכשיו, אם אדם לא עובד, ולא מרוויח כסף בכלל, אז אני מבין מדוע אין ערך לזמן שלו, אך בחישוב שלי, אם אמשיך לעבוד בעבודה שלי, ארוויח בשעות האלו יותר כסף מאשר ה"חיסכון", והעבודה תבוצע ע"י מקצוען עם אחריות.

ולא, אני לא מודאג שמוסך הקטנועים לא יעשה עבודה טובה, מה אני חשדניסט?

אורן

עריכה אחרונה על ידי אורן שרותי רכב
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצמד במוסך כולל הכל' date=' אחרי מע''מ זה לכיוון 1600-1800 שקל.[/quote']

מחר אתחיל בבדיקות כי בשביל 800 שקל לא שווה להתעסק בחום של קיץ. 300 שקל חלקים פלוס 200 שקל חריטה כלומר חיסכון הוא300 שקל שזה מחיר סביר מאוד.

1800 שקל זה מחיר מוגזם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אורן, אני אתן את נקודת המבט שלי.

זה תלוי. באוטו הראשי שלי שאני נוסע איתו יום-יום ועובד איתו, באמת אם אני צריך לקחת יום חופש בשביל לעשות עליו עבודה כלשהי (שאני יודע לעשות לבד) זה לא משתלם לי כי בעבודה הרגילה שלי אני מרוויח יותר ממה שאני חוסך.

בשעות הערב אני לא יכול להרשות לעצמי להתחיל משהו שאני לא בטוח שייסתיים באותו יום, כי למחרת בבוקר האוטו צריך להיות תקין.

אז באוטו הזה באמת את רוב הדברים, כאלה שאני יודע לעשות לבד ובוודאי כאלה שלא אני נותן למוסך לעשות.

אבל בגלל שבכל זאת יש רצון להתעסק, קניתי אוטו נוסף ישן בכמה אלפי שקלים.

שם לא איכפת לי אם הוא יעמוד חודש, לא איכפת לי אפילו להמתין למזג אוויר יותר נוח, אני יכול להתחיל מהשהו, לעבוד כל שבוע חצי שעה ולסיים אחרי חודש.

כך שהכל שאלה בשביל מה אתה מחזיק את האוטו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה אני חשדניסט?

אורן

הי אורן

לפי דעתי מוסכים לא אוהבים שעומדים מתחת לרכב ובכלל ובצדק.גם אני לא אוהב שמסתכלים לי בידיים .

מצד שני כייף ללמוד משהו חדש במיוחד טיפולים ברכב או חשמל.

כרגע רכב נוסע ולא רע כך שאני לא לחוץ יש זמן להחליט ולבדוק.

ואם תיקון יעלה פחות מ900 שייח כולל חלקים אז אני אמסור לרכב למוסך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צריך שמן בצמיגות 75W90

1.8 ליטר

[ATTACH=CONFIG]491932[/ATTACH]

אני הייתי קונה 2 כאלה:

http://www.justmotor.co.il/product/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%A8-valvoline-maxlife-mtf-gl4-75w90--1l

הי

בספר רכב כתוב GX80w

האם זה אותו הדבר ?

20160910_080932.jpg

אבל לא כתבו כמות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי סומך על הטבלה הזאת, זאת סתם פרסומת כמו זאת למשל בספר של קיה פורטה:

19990028_10214096588154381_191613299474498970_n.jpg

תנסה לחפש את הטבלה האמיתית של היצרן.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סבבה ,מסכים.

אקנה מה שהמלצת זה ממש לא חשוב לי.

האמת אולי פעם אחת החלפתי שמן גיר בכל התקופה, כבר לא זוכר.

בדקתי שלא חסר והוא אדום נקי כזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2469 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...