Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם התזת WD40 לסוויץ' יכולה לגרום לנזק?

sharon.vosco
שימו לב! השרשור הזה בן 2519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לאחרונה אני חש שבעת הכנסת המפתח לסוויץ' יש יותר התנגדות לסיבוב שלו בעת הנעת הרכב ובכיבוי שלו.

חשבתי שאולי התזת קצת WD40 יפחית את ההתנגדות אבל השאלה היא האם זה לא עלול לעשות נזק למערכות החשמליות שיש בטח בסוויץ' עצמו.

מה דעתכם המלומדת?

הצעות ורעיונות נוספים יתקבלו בברכה.

תודה!

Sent from my LG-H815 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה נגרם עקב נפילת המפתחות על הריצפה זה גורם "לגרד "מכות כאלה עדינות על גוף המפתח תנסה לעבור על המפתח בעדינות עם נייר זכוכית מאוד עדין על הפגיעות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה נגרם עקב נפילת המפתחות על הריצפה זה גורם "לגרד "מכות כאלה עדינות על גוף המפתח תנסה לעבור על המפתח בעדינות עם נייר זכוכית מאוד עדין על הפגיעות

לא אצלי...המפתח כמעט ולא נופל ובכל מקרה הוא מקופל בתוך המחזיק מפתח שיש למפתחות של הלאון כך שהמפתח לא חשוף בכלל למכות ישירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחרונה אני חש שבעת הכנסת המפתח לסוויץ' יש יותר התנגדות לסיבוב שלו בעת הנעת הרכב ובכיבוי שלו.

חשבתי שאולי התזת קצת WD40 יפחית את ההתנגדות אבל השאלה היא האם זה לא עלול לעשות נזק למערכות החשמליות שיש בטח בסוויץ' עצמו.

מה דעתכם המלומדת?

הצעות ורעיונות נוספים יתקבלו בברכה.

תודה!

אל תרסס WD40 לפתח הכנסת המפתח. במקרים מסויימים החומר עלול לגרום לפגיעה בחומרים מפלסטיק.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיזה איזור אתה ?

יש לי קצת משחת סיליקון מיוחדת שקיבלתי ממנועלן, אני יכול לתת לך כמות מספקת על מנת לגרז את המפתח ואת הסוויץ.

אני מהשרון.

נ.ב.

האם הרכב חדש ? אתה בטוח שאתה יודע כיצד להתניע את הרכב ? הרבה פעמים אנשים "מתעלמים" מהמצבים בסוויץ ולא מבחינים כי צריך רגישות מסויימת (לפעמים "לדחוף" את המפתח קצת בין מצבים בסוויץ').

אני שם לב כי זה קורה הרבה בעת רכישת רכבים יד2, הסוויץ לא "מסתובב חלק" אך הבעיה היא כי מנסים להתניע (במעין) תנופה מבלי להבחין בין מצב למצב.

נ.ב.2.

לא יזיק למרוח מעט אבקת גרניט או סיליקון ייעודי.

כולם בכפר עם AK ורק אתה עם קפצונים ?

זה לא קצת דפוק ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

WD40 הופך למלכודת אבק. מציע לך להזהר ממנו מאוד מאוד.

האם מדובר במפתח שיניים או מפתח חריטה (תעלות)?

אם מדובר במפתח שיניים ייתכן והמפתח נשחק. ניתן לבצע שחזור של המפתח למידות מקוריות אצל מנעולנים שרכשו ציוד מתאים. אם תרצה שלח לי ה"פ עם האזור שלך ואפנה אותך.

אם מדובר במפתח תעלות ייתכן והמפתח נשחק אבל זה מאוד נדיר ומאפיין בעיקר רכבים מקבוצת VW.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יתכן שהמפתח צבר שכבת חלודה עליו. רואים את זה על המפתח.

אחד הפתרונות הוא שכפול הלהב על גלם חדש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רסס מעט על המפתח עצמו ואז תכניס לסוויץ.

זה נכון באופן כללי לכל בעיה עם מפתח ומנעול? ואם כן, מה הסיבה שצריך ככה ולא להתיז פנימה הרי כל החלקים הנעים נמצאים במנעול / סוויץ' והם אלה שצריכים את ה"שימון", לא?!

מכונית קונים במזומן או שלא קונים בכלל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על העזרה. המפתח לא חלוד, לא שחוק או משהו כזה. הקושי מורגש מתוך המנגנון עצמו ולא בשל המפתח. שוב לא מדובר בקושי רב, אלא שמתי לב שיש לאחרונה קצת יותר התנגדות לסיבוב של המפתח והייתי רוצה שזה ילך חלק יותר. להזכירכם מדובר ברכב שנוסע כבר מעל ל-6 שנים, עבר 155 אלף קילומטר כך שסביר להניח שבתוך המנגנון עצמו יש מידה מסויימת של שחיקה. אני בוודאי לא הולך להחליף למנגנון חדש אבל כפי שציינתי הייתי רוצה שהמנגנון יעבוד חלק יותר. מכיוון שהמנגנון פנימי אני לא באמת יכול להגיע לחלקים שלו ולבחון את מצבם. מבחינת אבק וכדומה כמובן שיתכן שלאורך השנים הצטבר בתוך המנגנון קצת לכלוך או משהו כזה למרות שאני מאוד שומר על ניקיון הרכב גם מבפנים וכמעט תמיד נוסע עם חלונות סגורים כך שאין יותר מידי כניסת אבק ולכלוך פנימה אלא אם כן זה מגיע מתעלות המיזוג של הרכב.

אשמח לדעת אם יש קישור להזמנת אבקת גרפיט מאיביי או משהו כזה. מישהו יכול לציין איך זה נקרא בלועזית? האם יש לזה איזה כינוי מיוחד?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2519 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...