Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניקוי מערכת קירור במלואה

alonzik13
שימו לב! השרשור הזה בן 2541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא בזבוז זמן. אל תעשה פלאש. זה לחפש הרפתקאות. תעשה כמו שרשמתי. כל פלא עלול להכניס אותך להוצאות מיותרות סתם. מה שיושב חזק עדיף שיישאר ככה. עדיף לשטוף עם מי ברז מסוננים מאשר מים מזוקקים שמוכרים בחנות. אם יש לך פילטר בריטה בבית אז זה מים טובים לפעולה הזו.

הייתי מחליף תרמוסטט באופן יזום כולל פלאנג' ואטם. אם החלפת פקק אז זה מצוין. לבדוק צנרת וזהו.

לא יודע למה אבל די התקבעתי על הניקוי דרך פלאש,גם אם הוא יעשה נזק כזה או אחר לרדיאטור,מקסימום נחליף(סיפור של 300 שקל +-) אבל לפחות אני אזכה במערכת קירור חדשה.אני אנסה להשיג פלאש לא עוצמתי שלא ינקה במאה אחוז אלא רק יעשה צינתור קטן שיפתח לי אותו קצת.מה אומר יש חיה כזאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצא לי פעמיים להשתמש בתכשיר של WURTH, ממליץ בחום...הוציא הרבה ג'יפה שהשטיפה הראשונית עם מים לא הוציאה.

קניתי היום את כל החומרים,מוצש אנסה לעדכן איך יצאה השטיפה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קצת באיחור אבל שווה בכל זאת לעדכן:שבת נעשה ניקיון מערכת הקירור,הרבה גיפה יצאה משם כמו גם אבנית וחלודה,בוצע גם ניקיון אבנית מכל המחברים של הצינורות מים לרכב.למזלי אין שום נזילה ממערכת המים בכלל.ממליץ לכל אחד לעשות ניקוי כזה במיוחד לפני הקיץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דגשים לביצוע ברכב עם מנוע אחורי? הצנרת שם הרבה יותר ארוכה ומסובכת

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לפני 16 שעות, HybridBoy כתב:

1. לא אישרתי לך לצטט אותי לחתימה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש דגשים לביצוע ברכב עם מנוע אחורי? הצנרת שם הרבה יותר ארוכה ומסובכת

Sent from my SM-G920F using Tapatalk

לא מאמין שיש סיבוכים אם כי יכול מאוד להיות שאני טועה,שאל מומחים.

סתם מהתעניינות על איזה רכב מדובר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב קצת באיחור אבל שווה בכל זאת לעדכן:שבת נעשה ניקיון מערכת הקירור,הרבה גיפה יצאה משם כמו גם אבנית וחלודה,בוצע גם ניקיון אבנית מכל המחברים של הצינורות מים לרכב.למזלי אין שום נזילה ממערכת המים בכלל.ממליץ לכל אחד לעשות ניקוי כזה במיוחד לפני הקיץ.

שמח לקרוא שעשית FLUSH מלא והוצאת את כל הג'יפה ובעיקר שהכל עבר בשלום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אין בעיית התחמות או נזילות ואין שום תקלה במערכת הקירור וכל מה שיש זה מים מים עכורים במערכת הקירור, הכי נכון זה לבצע ניקוי עם מים רגילים בלבד ואז למלא נוזל קירור מתאים לרכב.

שימוש בפלאש מומלץ רק כאשר יש בעיות אמיתיות ואין ברירה לפני שנוקטים בפעולות תיקון יקרות, למשל שמן מנוע/גיר שחדר למערכת הקירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...