Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

royalt
שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם!

אנחנו זוג צעיר+ילד ומחפשים רכב עם הפרמטרים הבאים-

1. הפרמטר הכי חשוב הוא שיהיה חסכוני בדלק (אני נוסע כל יום שעתיים בכבישים, כאשר הדרך משלבת נסיעה עירונית ונסיעה בין עירונית)
  2. רק גיר אוטומטי
  3. אמין כמובן
  4. שהרכב לא יהיה קטן מדי (מקום לעגלה, מקום במטען וכו'), הוא יכול להיות גם משפחתי או קצת יותר קטן במידה והוא מרווח (לא מכוניות מיני למיניהם)
  5. התקציב הוא עד 60 אלף
  6. לא היברידי

כרגע הרכב שהכי מתאים מבחינת הפרמטרים הוא הונדה ג'אז. הבנתי שהוא מאוד חסכוני (גם בגירסת האוטומט), אמין ומבחינת הגודל הוא די אידיאלי (קטן מבחוץ ומרווח מבפנים).

אשמח לשמוע האם יש לכם המלצות נוספות או כמובן המלצות לגבי ההונדה ממי שנוסע על כזאת.

תודה מראש!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע לי כמו c3 diesel פיקאסו

באמת? תמיד חששתי מהאמינות של מכוניות צרפתיות (אין לי נסיון עם צרפתיות מודה...).

האם נסעת על אחת כזו? אשמח לשמוע לגבי האמינות, מחירי טיפולים וצריכת דלק אמיתית.

תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא היברידי?

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי c3 diesel 2012 לא פיקאסו, עם 140k. עד כה אמינות מופלגת. כך יעידו גם חברי פורום אחרים. יש לה גיר רובוטי שדורש התרגלות, אני נוסע בבינעירוני ולא מרגיש כל קושי. כשמתקלקל מצבר הוא יקר להחלפה. כ1700 ש"ח. טיפולים אחת ל15k.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא היברידי?

בעיקר נושא הקרינה.

יכול להיות שמדובר בשום דבר ומכיר את הטיעון שאנחנו גם ככה מוקפים בקרינה בכל מקום, אבל קראתי לא מעט כתבות שקרינת הEMF של היברידיות (במיוחד בהונדה) מגיעה לרמות מטורפות, ובמיוחד שיש ילד ברכב אני לא מתכוון לקחת את הסיכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם לא הברידי, נשארת לך ג'אז. רכב מצויין, אמין, חסכוני ומאוד מוצלח.

לc3 דיזל גיר רובוטי. פיקאסו ידנית.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם ככה נשארת לך ג'אז. רכב מצויין, אמין, חסכוני ומאוד מוצלח.

מעולה,תודה!

אגב, אתה יודע מהי צריכת הדלק המשולבת (עיר+בינעירוני) האמיתית שלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי מה שאומר מי שאני מכיר, לטענתו בעיר מעל 1-14. אצלו גירסא רובוטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2593 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...