Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

שיקגו היא gun free zone, האם הדבר הזה עובד? לא בדיוק.

1. ממש לא gun free, רחוק מזה. הבירוקרטיה שנוגעת לקניית נשקים אכן קצת מחמירה יותר מאשר ברוב המקומות בארה״ב, ועדיין - קניית ואחזקת נשק הן חוקיות לגמרי ואפילו היו כמה הקלות בשנים האחרונות (למשל, ב-2008 בוטל האיסור לשאת אקדחים בגבולות העיר וב-2013 בוטל האיסור לשאת נשק מוסתר).

2. כאמור, זה נכון רק בשיקאגו (או אילינוי) - להזכירך, קל מאוד לעבור עם נשקים בין מדינות בארה״ב. כך שהחמרת החוקים במדינה אחת לא ממש עוצרת את הנשקים שמגיעים ממדינות אחרות.

לפי ההיגיון של האשמת כלי הנשק, יש להוציא רכבים אל מחוץ לחוק, נהגים שיכורים הורגים המון אנשים תמימים מדי שנה, למה לא להאשים את הרכב?

הייעוד של כלי רכב הוא תחבורה. הייעוד של כלי נשק הוא פגיעה באנשים.

כשאתה קונה רכב, אתה מתכוון להשתמש בו כדי להגיע ממקום למקום. כשאתה קונה נשק, אתה מתכוון להשתמש בו כדי לפגוע במישהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה מדהים איך התקשורת מנצלת את אירוע הירי הנוראי הזה על מנת לקדם אג'נדה פוליטית.

שיקגו היא gun free zone, האם הדבר הזה עובד? לא בדיוק.

לפי ההיגיון של האשמת כלי הנשק, יש להוציא רכבים אל מחוץ לחוק, נהגים שיכורים הורגים המון אנשים תמימים מדי שנה, למה לא להאשים את הרכב?

אף אחד בCNN לא גינה את היורה, או את הFBI שקיבל 18 התראות לגבי הבחור ולא עשה כלום, שוב אג'נדה פוליטית, ואני מאמין שהילדים בטלוויזיה הםם שחקנים, האירוע הגדול היה כתוב מראש והכל חארטה.

תגיד, אם היורה היה מהגר מוסלמי, איך היית מגיב? אני מוכן לנחש שאחרת לגמרי.

כבר הסבירו לך שרכב לא שווה נשק, אז רק אומר עוד שזו אמירה ריקה מתוכן שב-CNN לא גינו את היורה. מה נראה לך, שבמהלך הדיווח על הירי הם אמרו "בחור נחמד ונהדר ירה בהמון ילדים"? ואגב, מה אמרת על זה שהם לא דיברו על ה-FBI שלא עשה כלום?

בנוגע לילדים ה"שחקנים" - כמו שאר הימין הקיצוני, אתה ניזון מתיאוריות קונספירציה מגוחכות. ואתה מביך את עצמך, כי כשאתה טוען שילד שניצל מירי בבית הספר שלו הוא "שתול", אתה בעצם מאשים את הקורבן ומראה את פרצופך האמיתי.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגיד, אם היורה היה מהגר מוסלמי, איך היית מגיב?

אני רק שניה מכין פופקורן בציפיה לדיון משולב, אל תלכו לשומקום, כן?

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אה, זה כאילו שאני מפיל את עצמי בכוונה למלכודות הטרולינג של בנצי. כמעט כאילו אני נהנה מזה :lol:

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

...

ואני מאמין שהילדים בטלוויזיה הםם שחקנים, האירוע הגדול היה כתוב מראש והכל חארטה.

Sent from my FRD-L04 using Tapatalk

במקרה לחמי יש בן-דוד שגר בבוקה-ראטון, שאחד מנכדיו לומד באותו בי"ס וניצל כשהתחבא בתוך חדר ארונות. כשבאו לאסוף את הילד הוא היה רטוב מפיפי ומאז המקרה נמצא בטראומה. אז אולי הכל קונספירציה ואולי בכל זאת לא מדובר בנפצים.

אה, ואגב- אותו בן-דוד הוא תומך נלהב של טראמפ ונשקים, ככה שלא מדובר במישהו שהמציא סיפור עבור אג'נדה כלשהיא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להגנתו של בנצי (כן כן, ברצינות) אני ממש לא חושב שהוא התכוון שהאירוע היה לא אמיתי (זה באמת גובל בשגעון) אלא שהילדים שהתראיינו בטלוויזיה ושארגנו הפגנות הם בעצם שחקנים בתשלום (שזו וואחד קונספירציה שהוא לגמרי צריך להוכיח אם הוא רוצה שנתייחס אליו ברצינות).

בינתיים, בנושא אחר, טראמפ מוכיח כמה הוא מסוכן כשבמחי טוויט הוא מפיל את שוק ההון, בהצהירו שיוסיף מסי ייבוא לפלדה ואלומיניום - מה שעשוי להוביל למלחמת סחר. הוא אח"כ הוסיף שמן למדורה כשצייץ שמלחמות סחר הן טובות (הן לא), ושקל לנצח בהן (לא נכון). הוא גם נתן דוגמא כל כך מגוחכת לאיך מנצחים שאני אפילו לא אכתוב אותה כאן.

לפעמים מדהים אותי שאנשים שאני מעריך אשכרה חושבים שהוא חכם...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...
מה הסרטון הזה אמור להראות?

שלנשיא ארה"ב יש חוש הומור די גרוע.

וגם להזכיר לנו שוב שהוא בסה"כ איש לא חכם במיוחד, שעיקר יכולותיו הן בלשלהב קהל של אנשים לא חכמים במיוחד.

אותי שיעשע שהוא כרגיל לא מסוגל לסיים משפט אחד קוהרנטי, זה במיוחד אירוני כשהוא מדבר על כך שהעיתונאית כתבה שהוא לא נואם טוב ומשתמש בשפה נמוכה. וגם שאחת מהצופות צועקת ברקע "אתה אחד משלנו!" - דוגמא נהדרת לחוסר הבנה טוטאלי של המציאות.

אגב, הוא בדיוק פיטר את טילרסון. זוכרים שדיברנו על זה לפני כמה חודשים? אני חושב שהוא גם פיטר עוזר נוסף שלו. צחוקים בבית הלבן.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלנשיא ארה"ב יש חוש הומור די גרוע.

צחוק זה הרגש הכי סובייקטיבי שלנו: אדם אחד יצחק ממשהו, בעוד אדם אחר בכלל לא יבין את הבדיחה. אני חושב שזה משעשע.

וזה שהוא אמנם מתבטא ברמה ירודה מאוד (קראתי איפשהו שרמתו היא רמה של כיתה ג') לא אומר שום דבר עליו בתור נשיא ארצות הברית. אבל זה כן הופך אותו למישהו שקל להרבה אמריקנים להזדהות איתו, וזה בעצם מה שהוא אומר. מה שנכון - נכון.

ואתה הרי יודע שאני לא חובב שלו בלשון המעטה, אבל אי אפשר להתרעם על כל הגה והגה שיוצא מפיו.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וזה שהוא אמנם מתבטא ברמה ירודה מאוד (קראתי איפשהו שרמתו היא רמה של כיתה ג') לא אומר שום דבר עליו בתור נשיא ארצות הברית.

אתה באמת מאמין בזה? שום דבר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...