Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מה יותר טוב לישראל, טראמפ או ביידן?

סאמי

פוסטים מומלצים

הדיון פה מתנהל בשתי רמות שונות לגמרי ועל כן די ברור שהבנה לא תהיה כאן. אין לי מה להוסיף על הנאמר למעט דבר אחד:

חן, השכלתי. אף פעם לא חשבתי שהיסטוריה של איסלאם והאזור תעניין אותי, אבל מגניב מאוד האמת. תודה!

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכן , אני מדגיש כל-הזמן, כולנו עם אחד.. מכאן ומשם. - מכל המקומות והקהילות והעדות

והרב התבוללו, אז למה לא תזרום איתם?

מי בדיוק העם אחד שלך?

גם הגויה שעלתה מתוקף חוק השבות?

גם הבת שלי, שאמא שלה לא יהודיה?

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאנשים יפסיקו להתייחס ליהודים כעם ויתחסו לזה פשוטו כמשמעו, דת. יהיה לנו הרבה יותר קל לקבל את כל הגזענות והאלימות שהולכים במדינה, מי יודע, אולי גם זה ייתן יד לפתרון.

אז: פיאט פונטו 1999 1.2 כ"ס (אוטו זה מטוס)

אז פחות ישן: רנו מגאן 1.6 16V (מכירים אותי במוסך)

אז הרבה יותר קרוב להיום: אופל אסטרה 1.4 טורבו ENJOY PLUS (מה זה סחירות?)

היום: בעיקר רכבת תחתית אבל גם קצת טראם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל זו לא דת - זו קבוצה אתנית. זו הסיבה שהמלה יהדות (Judaism), שהוטבעה בכלל על ידי נוצרים, היא כזה עיוות: בראיית האמונה היהודית (ושוב, זו הראיה העצמית שקובעת כאן) אדם אינו יהודי כי הוא מאמין באלוהים או אפילו כי הוא מקיים את דיני הדת היהודית: הוא יהודי כי הוא נולד כזה, ושום חטא או מעשה כפירה שהוא יעשה לא ישנה זאת.

זו, להבנתי, המשמעות שבה נכתב במגילת העצמאות "מדינה יהודית" - לא במובן של היות הדת היהודית דתה של המדינה, אלא במובן של היות המדינה מדינת לאום לעם היהודי.

לצערי, זו חלק מן הבעיה עם שרים כמו בנט שמכניסים לנו את הדת היהודית לכל מיני מקומות (בעיקר למערכת החינוך) לא בתור דת אלא בתור חלק מן המורשת הלאומית של העם "שלנו", כאילו זה הופך את זה לפחות מסריח.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

והרב התבוללו, אז למה לא תזרום איתם?

מי בדיוק העם אחד שלך?

גם הגויה שעלתה מתוקף חוק השבות?

גם הבת שלי, שאמא שלה לא יהודיה?

רשמתי, מכל המקומות והקהילות והעדות - יהודים בני-ישראל קראים ושומרונים.

גם הגויים, וגם אשר התגיירו ובני ביתם, וגם החילונים.

וגם המתבוללים, הרוצים לשבת בכבוד בקרבנו .(אם אפשר :grin: לא לשגע אותנו ברעיונות הזויים אחרים)

ישראל מדינה יהודית ודמוקרטית - כל האזרחים רצויים.

לישראל יש את הזכות ככל המדינות הדמוקרטית, לבחון ולהגביל כניסת בני-אדם אחרים.

ישראל חרתה על דגלה בהצהרת העצמאות -

לכבד ולשמור על האווירה והזהות היהודית הישראלית , חגים ומועדים ללא כפיה על אחרים.

להיות בית לעם היהודי מכל קצוות תבל, לקבץ ולאפשר לכל בני-ישראל לעלות ארצה.

- חוק השבות לאדמת המולדת.

לכבד את הזכויות של קהילות המיעוטים בישראל

הדרוזים והצ'רקסים - אשר תמיד לאורך ההיסטוריה חיו בשלום ותמכו בקהילות בני-ישראל.

והערבים והנוצרים תושבי ישראל, אשר מכירים בעם ישראל ומדינת ישראל.

ורוצים להשתלב ולעזור להם-ולכל האזרחים, להקים מדינה איכותית וטובה.

כלל האזרחים, זכותם להנות מכל הזכויות - ומנגד, להיות גם נאמנים לחוקי מדינת ישראל

להגן עליה ביום דרישה, והיכן שהם יכולים - לעזור לקהילה ..(אפשר גם כמעין שרות לאומי)

ההשתתפות וההתנדבות - מייצרות הערכה והרגשת שייכות, של האזרחים לקהילה ולמדינה.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו מתיחה של אחד באפריל, אבל זה לא...

ממשל טראמפ החליט לשחק כן-לא-שחור-לבן עם הCDC (המרכז לבקרת מחלות).

מעכשיו בבקשות לתקציבים עבור מחקרים, אסור להשתמש במילים: עובר, טרנסגנדר, "מבוסס ראיות", "מבוסס מדעית".

בהצלחה

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע שאנשים יפסיקו להתייחס ליהודים כעם ויתחסו לזה פשוטו כמשמעו, דת. יהיה לנו הרבה יותר קל לקבל את כל הגזענות והאלימות שהולכים במדינה, מי יודע, אולי גם זה ייתן יד לפתרון.

אז ביטלת את הציונות במשפט אחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כמו מתיחה של אחד באפריל, אבל זה לא...

ממשל טראמפ החליט לשחק כן-לא-שחור-לבן עם הCDC (המרכז לבקרת מחלות).

מעכשיו בבקשות לתקציבים עבור מחקרים, אסור להשתמש במילים: עובר, טרנסגנדר, "מבוסס ראיות", "מבוסס מדעית".

בהצלחה

קישור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה בהמשך לאיסור על מוסדות ממשלתיים לפרסם מחקרים בנושאים שלא עולים בקנהאחד עם האג'נדה של טראמפ - למשל השתקה של מדעני אקלים ואיסור עליהם לפרסם מידע התומך בהתחממות כדור הארץ.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לניטרליות הרשת, נשיא הועדה הפדרלית לתקשורת (ה-FCC), אדם בשם Ajit Pai שאחראי כמעט בלעדית לביטול ניטרליות הרשת, פרסם וידאו שלו שבו הוא מספר על 7 דברים שאפשר יהיה עדיין לעשות אחרי ביטול הרגולציה:

שימו לב לכמות ה-dislikes שהוא קיבל. ואגב - למשך כמה שעות הסרטון הורד מהרשת כי היוצרים של הארלם שייק מיהרו לתבוע אותו. מרשים איך נראה שלא מזיז לו שהוא הבנאדם הכי שנוא ברשת כרגע.

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שגוגל מנעה בהתחלה את הפרסום של הסרטון.

לא בית משפט, גוגל.

שהיא הצד השני במפת האינטרסים של הדיון על "נייטרליות" הרשת.

הרשת לא נייטרלית כבר עכשיו. רק שגוגל רוצה לשמר את המונופול שלה על הנגישות למידע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למשך כמה שעות הסרטון הורד מהרשת כי היוצרים של הארלם שייק מיהרו לתבוע אותו.

ללא ספק אחת התביעות המוצדקות ששמעתי עליהן. מאות הסרטונים תואמי הארלם שייק לא הפריעו להם עד עכשיו? כמה צבוע אפשר להיות?

"Weyland Yutani Corp - "Building Better Worlds

Porsche GT4, Audi A3

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לכבד את הזכויות של קהילות המיעוטים בישראל. הדרוזים והצ'רקסים - אשר תמיד לאורך ההיסטוריה חיו בשלום ותמכו בקהילות בני-ישראל.

שטויות.

דרוזים הם מינוּת שהתפצלה מהשיעה האסמאעלית, ששלטה בחבל הארץ הזה במאה ה-11. מאחר והשיעים מייחסים לח'ליפים שלהם, הנמנים על שושלת עלי, סגולות מעיין-נבואיות, קל להם יותר לערבב את התחומים בין הערצת המנהיג לבין האלהה שלו ולכן הם היוו כר נוח לפריחה של כתות גוזמאיות (גֻֿלאת) כמו הדרוזים והעלווים, שהתחילו לסגוד לדמותם של אמאמים שיעיים כאלו ואחרים.

ספציפית, הדרוזים התפתחו מכת שהאמינה באלוהותו של הח'ליפה הפאטמי השישי, אלחאכם באמראללה. אותו אלחאכם היה נער מטורלל שבין היתר נהג ביד קשה (ומאוד לא אופיינית לשושלת הפאטמית) ביהודים ובנוצרים בתחומי שלטונו: הוא אכף עליהם מגבלות משמעותיות על חופש התנועה, הכריח אותם ללבוש בגדים מיוחדים וטלאים מגוכחים במימדיהם, ואסר גם עליהם לצרוך אלכוהול.

בשל היותם מיעוט, הדרוזים כמו השיעים עצמם, נוהגים ב"תקיה" - העמדת פנים. הם מציגים את עצמם ככנועים בפני הריבון המקומי, אבל כשניתנת להם ההזדמנות כפי שקורה במרחב הסורי, שם הם בעלי ברית של העלווים והשיעים - הם ששים אלי קרב.

כך שהיסטורית ואקטואלית, אין שום דבר אינהרנטי בדת הדרוזית שהופך אותם לידודתיים ליהודים דווקא.

עריכה אחרונה על ידי חן ג.
הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שגוגל מנעה בהתחלה את הפרסום של הסרטון.

לא בית משפט, גוגל.

שהיא הצד השני במפת האינטרסים של הדיון על "נייטרליות" הרשת.

הרשת לא נייטרלית כבר עכשיו. רק שגוגל רוצה לשמר את המונופול שלה על הנגישות למידע.

אתה מבלבל את המושגים. הרעיון של ניטרליות הרשת הוא בין השאר שגוגל לא תוכל לשלם ל-ISP כלשהו שיקדם את התכנים שלה.

ושיהיה ברור (כי אולי לא הבנתי) - אתה מצדיק את ביטול הרגולציה על ניטרליות הרשת?

ללא ספק אחת התביעות המוצדקות ששמעתי עליהן. מאות הסרטונים תואמי הארלם שייק לא הפריעו להם עד עכשיו? כמה צבוע אפשר להיות?

בפירוש תביעה מטומטמת. אני מעריך שהם פשוט כל כך כעסו עליו שניסו "לירות" בכל דרך שיכלו. אני דווקא בעד להשאיר את הסרטון לדראון עולם. הוא לא יוצא שם טוב במיוחד...

BMW 325i E46

שלום, רוכב.

נא לא לבקש ממני גישה לאוף טופיק

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...