Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רנו קפצ'ור

Fadi Hag Yehya
שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום ,

אני הולך לקנות רנו קפצ'ור 2014 1.2 טורבו אוטו.

אשמח לשמוע חוות דעת על הרכב הזה.

אני מחפש רכב חסכוני , יש בו כוח , מאובזר , יש לו תא מטען גדול , רכב גבוה יחסית ורכב לא גדול ולא קטן מדיי .

הרכב ישרת משפחה בת ארבע נפשות , זוג ושני ילדים נוער וילד .

אשמח לשמוע חוות דעת על הרכב הזה , והאם יש לכם הצעות לרכבים אחרים עד תקציב 80אלף ואפשר לחרוג ל85אלף ש''ח .

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 8.6.2023 בשעה 13:37, discoTD5 כתב:

כל פעם שיש לך דעה מוצקה על משהו, תרשום בדיוק את ההיפך. ככה תטעה פחות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

להורי קאפצ'ור מאוגוסט 2013... עד היום רק טיפולים וזהו. מדובר כמובן ב 1.2 טורבו עם הקלאצ ' הכפול. ברנו אין בעיה בגיר ביחס ל dsg, המנוע של הרנו לא מרגיש זריז כמו ה tsi. איכות החומרים בפנים לא הכי גבוה אבל סבירה ביותר. זה"כ רכב מוגבה נוח מאובזר ועושה העבודה. צריכת דלק אחד ל 10או 12 תלוי לאן ואיפה... מה כן המזגן או פיתחי המזגן לא להיט. לוקח לו זמן לקרר. לפני הרנו היתה להם יטי 1.2 dsg, ואת האמת ניראה לי שהם קצת מתגעגעים ליטי...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

ערן EMT-P

NISSAN X-trial 2017.

VW GOLF Mk7.5 150 HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סה"כ רכב חביב שעושה את העבודה טוב.

ישיבה נוחה מאוד, אבזור עשיר (לא בגירסת הליסינג), בטיחותי וכנראה גם אמין.

למשפחה עם 2 ילדים הוא יהיה צפוף. הרי זו קליאו מוגבהת.

מושב אחורי צפוף ותא מטען קטן.

אופציות מרווחות יותר: סוזוקי קרוסאובר (2013/4), ניסן קשקאי (2011) או רכבים משפחתיים קומפקטיים (לא גבוהים) כמו יונדאי איי30 (צורה חדשה מסוף 2013) או טויוטה אוריס 2014.

בעבר:205 1400 95׳, אקסנט 00׳,לאנסר 04׳,סוזוקי קרוסאובר 14'

kia sportage 2000 top '17

היום corolla cross 2022

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הולך לקנות את דינימיק פק שיש בה כול האבזור מלבד אבזרי עיצוב בהתאמה אישית שנמצאים ברמת COLLECTION .

הייתי ברכב והרגשתי שאיכות החומרים לא משהוא אבל זה כמו כל הרכבים שבקטגוריה שלו.

המושב האחורי שלו נראי לי סביר , כי אני עובר מרנו קליאו דור שני.

דפקה הרגשתי שתא המטען גדול , הוא 377 ליטר במצב הרגיל ואחרי הזזת המושבים לקדימה הוא 455 ליטר ויש שטיח במטען שאפשר להוציא אותו ותא המטען יגדל עוד יותר .

יונדאי איי30 ורוב המשפחתיות הקומפקטיים לא מאובזרות בתקציב שלי .

סוזוקי קרוסאובר לא מוצא חן בעניי הוא לא יפה ולא מאובזר והמנוע שלו עצל.

יש לכם עוד הצעות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקודה יטי...

Sent from my SM-N915F using Tapatalk

מחירון חלקים ? האם הם יקרים ? כי סקודה זה פולקסוואגן ופולקסווגן זה גרמני וגרמני זה חלקים יקרים , האם זה נכון ?

והאם בכלל סקודה יטי אחרי מתיחת הפנים נכנס לי בתקציב ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2830 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...