Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

התחדשתי ב-208GTI כתומה!

Slava 1982
שימו לב! השרשור הזה בן 2755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

צ'מע, זו לא פולו GTI, שנשים לא עומדות בזה, ומתחילות לפשוט תחתונים ולזרוק עליך חזיות, עם אבזם מתכת שעלול לשרוט.

זו רק פיז'ו...

בחייאת סטיו, בשביל מה אתה מנחס את הבאנדם?!

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 109
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני לא מנחס שום דבר - אני מפנה את תשומת ליבו לנושא הזה ע"מ שישים לב היכן הוא מחנה ולטובתו בלבד.

יש לי ניסיון עם צבעים בולטים וחניה במקום מרוחק עוזרת פלאים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במקום מרוחק יבואו החמדנים ויעבירו את הרכב לשטחים.

לא כדאי.

הכי טוב טרנטה דפוקה, ולחנות על המדרכה, בכניסה לפיצוציה.

גם שקט נפשי וגם זורקים לך את הסיגריות ישר דרך החלון.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בחייאת מי שירצה לשרוט ישרוט לא משנה איזה צבע יש לרכב שלך, הכל תלוי איך אתה נוהג ואיך אתה מתנהג בכביש ומתייחס לנהגים אחרים, כי ככה סתם לבוא לשרוט אוטו רק כי יש לו צבע x ולא y קשה לי להאמין שמישהו יעשה זאת.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל צבע כתום בולט יותר לעין מצבע לבן למשל.

נניח והחלאה עובר באיזור של האוטו, הכתום ישר יקפוץ לו לעומת לבן שהיה נבלע בין שאר המכוניות ברחוב / בחניון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, אבל צבע כתום בולט יותר לעין מצבע לבן למשל.

נניח והחלאה עובר באיזור של האוטו, הכתום ישר יקפוץ לו לעומת לבן שהיה נבלע בין שאר המכוניות ברחוב / בחניון.

זה משפיע הרבה יותר על הבחורים עם הנורות המוזרות על הגג של האוטו.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את המכוניות החדשות שלי הוצאתי בצבע כסף מטאלי היות ומדובר בצבע פחות מושך תשומת לב ולא בגלל שהוא יפה או מיוחד (גם לא מכוער), אולם זה לא תמיד עזר ע"מ להתחמק מחלאות האדם עם המפתח - הנה כאן בתמונה המצ"ב תוכלו לראות חריטה שנעשתה לרכבי כשהעזתי לתפוס את החניה הראשונה מול הכניסה לקניון (אם הייתי מחנה מאחור לא נראה לי שזה היה קורה). ולא, לא רבתי עם אף אחד באותו היום או בכלל ונהגתי יפה לפי כל הכללים.

עם זאת, כשהיה לי רכב בצבע אדום יפה ובוהק חטפתי מעבר לשריטות גם שבירת אנטנה, פעמיים שבירת מראות צד, פעמיים שבירת מגבים כולל זרוע, יריקות על חלון הנהג ועוד ועוד.

פות"ש - אני רק הזהרתי מניסיון אישי אך עשה עם המידע הזה כרצונך ואין שום רצון לעשות משהו מעבר לכך, אני הייתי בודק אפשרות לצפות את הרכב. צבע בולט (ומרהיב ביופיו במקרה דנן יש להודות) מושך יותר תשומת לב מצבע רגיל כמו לבן או כסוף בדיוק כמו שכתבו לך קודם לכן.

13509631_263638770659142_777264854_o.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברים תודה על האזהרות, אני בדכ משתדל להחנות רחוק מכולם ולכסות את הרכב ועדיין אני בדעה שלא משנה כמה אתה תיזהר עדיין מי שירצה לשרוט או לעשות נזק יעשה זאת בין אם זה רכב אדום או לבן.

לגבי השוטרים אז אני פחות דואג לזה.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוטו חתיך לכל הדעות.אם היה לו מנוע 1.8 של וואג,זה היה הוט האץ' מושלמת לדעתי.תתחדש ותהנה.תענוג לעיניים.אוטו כזה יש חשק לשטוף כל יומיים.

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסיבה היחידה שהייתי רוכש את הרכב בצבע "פשוט" היא כדי לשמור על אפקט הזאב בעור של כבש.

כל סיבה אחרת לחלוטין חסרת משמעות, למה? כי גם רכב בצבע כסף יחטוף שריטות ודפיקות.

רק לפני שבועיים אמא שלי חזרה לרכב שלה (פונטו כסופה ולא מעניינת), וגילתה שהרכב שחנה מצד ימין שלה נחליט לצאת מהחניה עם הפונטו. עד עכשיו לא הצלחתי להבין איך אפשר לדפוק ככה רכב שלא בזדון. נזק של 11 אלף שקל, שתי דלתות שהוחלפו וכל זה קרה בחניה!.

כמובן שפרטיםלא השאירו אז היינו צריכים להפעיל את הביטוח. מוסר השכל חבל על הזמן של כולנו. חלאות אדם וטיפשים יגרמו נזק לרכב שלכם בלי קשר לאיזה צבע או סמל יש לו.

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיתחדש, סע בדרכים טובות ובטוחות :-).

בתור בעל רכב כתום אני גם יכול להעיד שהוא היה מגנט לשריטות, ואצלי זאת רק גרנדה פונטו...

מה שיכול לנחם הוא שאחרי השריטה הראשונה שמקללים את כל העולם ואחותו בשריטה השניה כבר לא מתייחסים, חבל על העצבים.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2755 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...