Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רוצה מצלמה. ולא סתם אחת אלה את סוני A6000. האם היא תתאים לי?

raiden
שימו לב! השרשור הזה בן 2876 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין בעיה. רק רציתי שתשמע עוד דעה מבן אדם שהלך עם ציוד כבד ולא תמיד במצב הכי נוח.

לא יודע איך המירורלס, אבל אני יכול לומר בפה מלא לא מצטער לרגע על הבחירה שלי בdslr.

ותכלס הגיוני שקנון/ניקון בסופו של דבר יוציאו מאונט שמותאם לעדשות הרגילות למירורלס שלהם. אז כמו שאני רואה להשקיע בעדשות לקנון או לניקון יחזיר את עצמו בהמשך.

Sent from my m2 using Tapatalk

אין כמו הבית (קארס פורום) :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בוקי

תודה רבה! כל דעה עוזרת לי!

זו גם דעתי. מבחר העדשות של ניקון הוא עצום (בטח גם של קנון, אבל פחות בדקתי). יש עדשות יד שניה, יש עדשות צד שלישי כמו סיגמה או טוקינה. בגלל זה אני קצת חושש מהסוני. המבחר שלהם הוא דיי דל, גם יד שניה, והעדשות עצמן דיי יקרות. שוב אני לא יודע, אולי אגיע להחלטה שהתחום לא מעניין אותי ואז קניתי מצלמה טובה בהרבה כסף, אבל אם כן ארצה לגדול אני מפחד להיתקע עם גוף ללא פרספקטיבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אל תיכנס לפרנויות, מבחר העדשות של סוני מספיק לכל שימוש שהוא, נקודה.

עדשות איזוטריות ל-0.00001 אחוז מהשימושים אפשר לחבר עם מתאמים.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהצלחה בבחירה הלוואי והייתי מכיר יותר את עולם המירורלס לעזור לך.אתה יכול לקרוא קצת בd-spot האתר קצת מת אבל את הבסיס להבין מה קורה בעולם הזה יש שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ותכלס הגיוני שקנון/ניקון בסופו של דבר יוציאו מאונט שמותאם לעדשות הרגילות למירורלס שלהם.

לקנון כבר יש מתאם מקורי עבור סדרת הM שלהם.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל לפי הביקורות הפוקוס של המירורלס של קנון קצת איטי ועם מתאם אני מניח שהמצב לא משתפר.... נחכה עוד כמה שנים שהמאונט יהיה רגיל לשניהם ואז זו תהיה האופצייה הטובה ביותר גם מול סוני/פוג'י וכל שאר יצרני המירורלס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המתאם לא אמור להשפיע, זה לא מתאם אופטי. יש אגב מתאם בין עצמיות של קנון לגוף של סוני. אני יודע שמשתמשים בזה על A7.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי יותר מידי השוואות או המלצות על הפנסוניק. היא בעלת חיישן קטן יותר אבל תמיכה ב 4K וייצוב תמונה בגוף עצמו, ומבחינת הגודל היא לא יותר קטנה (אם כי מאט גדולה) מה A6000. אז לא מצליח למצוא רציונל לשלם 250 ש"ח יותר ולאבד אחראיות עבורה.

אבל תודה על ההמלצה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם חדש אני מזכיר עם צג מגע, WIFI זולה ב-200$ מה A6300 אם אתה משווה אותה ל-6300 .

למה איבוד אחריות?

את השירות של אמזון לא תקבל בשום מקום בעולם.

אני ממתין להשקה של קנון לחסרת מראה שלהם עם חיישן פול פריים.

עריכה אחרונה על ידי eyali23
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רק אניח את זה כאן: http://petapixel.com/2016/04/04/sonys-full-frame-pro-mirrorless-fatal-mistake/

אומנם מדברים בעיקר על מירורלס FF, אבל בכל זאת מומלץ לקרוא, הנושא של משקל וגודל רלוונטי גם לקרופ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייל, אם במירורלס עסקינן - מה הסיכוי למצוא מצלמת מירורלס בסיסית (לא משנה מותג או דגם, זרוק מה שתמצא ואני אסנן) עד ל800 ש"ח? מעוניין לקנות לאחי הקטן מצלמת גיבוי כמתנה.

קפה עלי, להבנתי אנחנו כמעט שכנים.

Sent from my Le Max using Tapatalk

I see now that the circumstances of one's birth are irrelevant; it is what you do with the gift of life that determines who you are

Mewtwo -

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...