Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

וולוו v40 *ידנית* מגיעה לישראל המחיר: 154900 שח

zvit
שימו לב! השרשור הזה בן 2764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא יוצא מהיכן הבאת את התובנה שרק זקנים קונים וולוו.

זה היה נכון בימי ה 240 וה 940, היום זה ממש לא כך.

האמת, זה כבר מזמן לא כך, עוד מימי ה 850.

אני לא מכיר אף קומפקטית ידנית חזקה, וה V40 חזקה, שנמכרת ב 100K או במשהו שקרוב לזה.

ול V40 יש סטייל ועיצוב שאין לגולף ולפוקוס.

VOLVO 144 73'- 82 (!) HP.

15.7 קג"מ ב 2300 סל"ד נשמע טוב יותר.:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כי זקנים לא נוהגים בידני.

מסכים.

אם נמצאו לקוחות שיקנו אלפא שמחלידה ומתקלקלת כל שני וחמישי, אני מאמין שימצאו גם זקנים שירכשו v40 ידנית [emoji6]

כמו שאתה טוען שצריך להשתחרר מהסטיגמות על אלפא, תשתחרר מהסטיגמות על וולוו.

רוב רוכשי ה-v40 היום הם בחורים צעירים.

השוק של הידניות בסגמנט הזה לא גדול, אבל אפשר למכור כמה יחידות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 2 ליטר טורבו, ידנית, מחיר התחלתי נמוך, נשמע כמו רכב סופר-קלאסי לקהילת המשפרים.

אשכרה בגרוש וחצי אתה הופך אותה לרכב שמעיף כל מה שמתקרב אליו בכביש ובלי לדאוג למומנטים הורסי גיר אוטומטי ובלי לדאוג מהספקים גבוהים במנועים צנומי נפח.

כל מה שצריך זה למצוא איזה נבלת T5 אחרי תאונה, בוצרים את החלקים, תוכנה טובה, ואתה בנתוני הספק תלת סיפרתים שלא מתחילים ב 1 וככל הנראה, גם לא ב 2...

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אם נוסעת "רק" כמו ה T3 האוטומטית, ובטוח שהיא מהירה ממנה, אין הרבה מה לשפר בה.

כמעט בכל מצב היא יכולה להיות הדבר הכי מהיר בתנועה בזמן נתון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוטנציאל השיפורים במנוע ה 2 ליטר גדול לאין ערוך אל מול ה 1.6, שלא לדבר על זה שה T3 אוטומטית ואז אתה מוגבל מומנט די מהר.

ה V40 T-5 מגיעה עם 250 כ"ס (0-100 ב 6.3 ש') ועם תוכנה אתה כבר מעל 300 וכל זה במחיר שמשאיר לך עודף של איזה 40K ש"ח מלאון קופרה.

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עם תוכנה זה באיזור ה 285 כ"ס, 300 זה כבר לא כל כך תוכנה אלה כוונון עצמאי.

בכל אופן, מ 250 ל 300 ללא החלפת חלקים פנימיים כאלו ואחרים, סתם סיכון מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההיגיון הוא כזה: זקנים לא יקנו ידני; צעירים לא ישקיעו כל כך הרבה כסף ברכב ידני שהוא לא ספורטיבי. אולי אני טועה.

גולף או פוקוס שיעלו 40 או 50 פחות - ולא יציעו הרבה פחות בעצם - ימכרו יותר. זו דעתי לפחות.

חלק אני מסכים וחלק לא - ואסביר

גם אם תיקח גרסאות אוטומטיות של גולף ופוקוס - אבסולוטית הן מוכרות יותר כי הן יותר זולות (וזה K25 פחות לא 40,50)

אם התזה שלך הייתה נכונה לא היה מקום לכל הסגמנט קטנות פרימיום הזה (כולל הגולייטה) - שאגב הוא פורח

אנשים מוכנים לשלם יותר על איכות ובטיחות. לV40 יש יתרונות אמיתים ומוחשיים על גולף ופוקוס.

STI 2004

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעירים לא יקנו כי..

היא מכוערת.

במסגרת השיפורים - לקנות, לחתוך תיישבן ולתת לד"ר לעצב.

ניתוח פלסטי לעיצוב הישבן

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכוערת ?!

כנראה שעל טעם וריח באמת שאי אפשר להתווכח. בעיני היא אחת המכוניות היפות בסגמנט שלה, וכחובב ידניות אני מאד אשמח שיגיעו גם מתחרותיה מצויידות בגיר ידני (או לפחות שיאפשרו הזמנה מיוחדת).

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צעירים לא יקנו כי..

היא מכוערת.

במסגרת השיפורים - לקנות, לחתוך תיישבן ולתת לד"ר לעצב.

ניתוח פלסטי לעיצוב הישבן

אייל.

אני צעיר, (מקווה ש-25 עדיין תופס) מסכים שהיא מכוערת, אם כרגע הייתי מחפש לרכוש רכב באזור התקציב הזה, סבירות גבוהה מאוד שהייתי הולך על הוולוו המדוברת ומתקין לה תוכנה, תמורה מצויינת למחיר.

קספקס, לגמרי, מאזדה ודלק בכלל לא ברור מה הולך איתם, גם מאזדה 2.0 ידנית, יכל להיות רכב מעניין מאוד, מיאוץ קלאסי בסביבות ה- 8 שניות, מחיר סביר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני לא הבנתי את הרעיון.

זה לא שמדובר בעגלה רופסת מלכתחילה, וביצועים הם ממש אינם נקודת התורפה שלה, גם ב t3 האוטומטית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספורטוואגן - איפה יש לך את זה?

בעלות של 2-3k תתקין תוכנה שתעלה את הספק המנוע בלא מעט מעל 200 כ"ס .

תוכנה לא בדיוק פוגעת באחריות, יש הרבה טריקים להעלים אותה בקלות, ובדרך כלל זה לא נבדק כלל.

אתה מבין שזו חבילה מצויינת?

למה להוציא 40k פלוס על חבילה דומה עד זהה(בוא לא ניכנס לאמוציונאליות)?

אני בתחילת שנות ה20 והוולוו הזאת נראית לי אחלה!

לי זה נראה הרבה יותר משתלם מגוליוטה/מתחרות/גולף/לאון, גם אם יש פחות אופי(לאוו דווקא) והתנהגות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מחזק את הרכב. בדקת שהבולמים מתאימים? שהבלמים מתאימים? ויודע מה - תעשה קודם נסיעה ברכב ואז תגיד לי אם זה רכב שבא לך לשפר. מה תעשה עם הכ״ס האלה עם השלדה והבולמים הנוכחיים? אין לי מושג. תיסע ישר יותר מהר. את זה היא עושה סביר כבר מראש.

כולם פה גיבורי מקלדת. שאחד מכם יקנה את הרכב וישפר אותו, שיחזור לספר.

ורק תחליט - אם תוכנה לא פוגעת באחריות או שצריך להעלים אותה, זה לא ממש אותו דבר...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2764 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...