Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הפלאפים אחלה, אבל לי אישית הם בעיקר הפריעו בדרך לאיתות. קשה לי להאמין שזה אביזר שיהווה את הדיל ברייקר בפני עצמו. לדעתי, מחסור בתאורת לד/קסנון וריפוד ראוי חמורים יותר וטרם טופלו.

הוספת איבזור מבורכת תמיד, במיוחד בעידן שבו הלקוחות שמים עליו את הדגש העיקרי והמהלכים הנ"ל לא מפתיעים כלל.

לגבי המסך, לא זכור לי עדכון בגרסאות ה200 כ"ס, יתכן ואני טועה.

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לא עשיתי השוואות בניהן, אתה ראיתה השוואה - אני ראיתי את ההצלחה, של הסופרב

ומאחר ויש קונים לרכב הנ"ל, לבדוק מדוע / מה הטעות, אשר עושים עם מכירות הג'וליה.

וכתבתי - כדאי לבדוק מדוע היא נמכרת במספרים יפים - ולבצע התאמות.

וכי עדיף להתאים מחירים ולמכור - מאשר להתהדר במילה מותג ולא למכור.

מהיום הראשון כתבתי על-כך.

31-12-16

יש כרגע בז... מסויים בסביבה, וחבל שהיבואן לא מנצל אותו.

יותר רכבים על הכביש, זו הפרסומת ומקדם המכירות הטוב-ביותר.

אני עומד במתקפה משולבת מהצוות במסעדה, והלקוחות..הצטרפו די הרבה איטלקים בשנים האחרונות.

מביטים בג'ולייטה ושואלים - נו נסעתה בג'וליה,, אתה מחליף ת' ג'ולייטה, למה אתה לא קונה.

ואין לי כוח להסביר..כי כדי להגיע לחבילה שאני רוצה ויש לי כבר בג'ולייטה.

הג'וליה מתומחרת בחבילה היקרה.

כדי לקבל משוטים מאחורי ההגה לצלילה נחמדה, ומראות מתקפלות מאחר ואני חונה ברחובות צרים.

(לצרכי הרכב קצת רחב, לכן כפשרה אני צריך מראות מתקפלות, ואותן מקבלים בחבילה היקרה)

והמוזר - אלו רכיבים די סטנדרטיים ברכבים הרבה יותר צנועים,

וחסרונם ברכב הפונה לנישה ספורטיבית, מפספסת את מיצוב הספורט אלגנט.

או-אז, מגיעים למחירים שהמתחרים מציבים בררות טובות גם, ואני פוזל.

-----

14-11-16

השאלה, האם יהיו בפועל הרבה קונים.. עם מחירי היצרן והיבואן בישראל .

במיוחד בחבילת הפתיחה של הג'וליה, אשר חסרה מרכיבים חשובים לדעתי.

,,,,,

ועם מחירי הרכב הבסיסי, החסר איבזור מתאים לתחרות בישראל.

יקבור קבורת חמור את הרכב, במקום להכות על הברזל החם.

לראות את המחירים ופריסת המחירים, אשר בנצי העלה לדיון.

מראה כי צריך גם להתמודד , בשיווק נכון וחכם. (וזה קצת קשה ליבואן בישראל)

הייתי ממליץ ליבואן, לבדוק את חבילות הרכבים בפלח שוק די דומה.

כגון לטורקיה יוון וספרד - אולי שם בנה היצרן חבילות היותר מתאימות לשוק.

אני מסכים עם הצעת הפזילה של dorki - אני בודק, במקום להיות היום עם הזמנה לרכב.

מאחר והחבילה הכללית של רכב בשווי 250 ת'לאפים, לא מספיק מעניינת.

(לרכב המתיימר לאתגר את הגדולות, וההילה הספורטיבית)

אני מזמן אותכם לבוררות, ומבקש למנות לבוררים את הערס איציק והנהג המתחיל -

מאחר והם לא הביעו דעה בדיון.

כי נראה שאתם לא מודים כי אלפא כיום מבצעים את אשר אני רשמתי - במשך יותר משנה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לעצור בבוררות? בוא נלך ישר לעליון, באמת לא הייתי שם כמעט חודש כבר...

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו דוגמא טובה לרכב שניסה להתחרות ברכבי פרימיום, נכשל, הודה בכישלון, ועכשיו מוכר סמי-פרימיום, הוא לא מנסה להיות מתומחר מול הגרמניות, אלא טווח בניין טווח בניים., וולוו משקיעה מאוד בטכנולוגיה, בעיקר t8, דברים שאין לאלפא, אלפא מנסה להיות רכב ספורט איטלקי לשוק האמריקאי. מקווה שיצליח להם. במיוחד שיש להם מוצר מצויין.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

אני לא בטוח שאני מסכים עם הפרשנות שלך לגבי וולבו.

אבל נגיד שכן. איזה יצרניות סמי פרימיום עוד יש?

מול מי בעצם היא מתחרה?

כי אני די בטוח שוולבו סימנו להם כמטרה עבור הV40 את האודי אי3 ומרצדס איי, במוו 1.

ובs60 אתה הסדרה 3/a4/סי קלאס.

וכו׳ וכו׳.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מהיום הראשון כתבתי על-כך.

אייל.

מתייחס למודגש באדום.

עשית השוואה ועוד איך - בנתוני המכירות.

רק תקרא בעצמך את שתי השורות שהדגשתי. השורה הראשונה אומרת שאתה לא משווה בין הג'וליה לסופרב ורק זיהית את ההצלחה של הסופרב. אוקיי, נגיד.

בשורה השנייה, בדיוק חצי מילימטר מתחת לשורה הראשונה, התייחסת למכירות של הסופרב (קראת לה "הרכב הנ"ל") למול המכירות של הג'וליה. אז הנה, שוב פעם אתה משווה בין מכירות של 2 דגמים שאינם רלוונטיים אחד לשני.

אתה גם מסרב להבין את זה משום מה, וכל הזמן חוזר לאותה נקודה מוטעית שהם עולות אותו דבר אז הן מתחרות.

ושוב אני אחזור ואומר שזה ששני רכבים עולים סכם זהה, לא הופך אותם למתחרים. תכף תקבל דוגמה נוספת.

הג'וליה לעולם לא תמכור כמו הסופרב, כי זה עממי מול פרימיום, ושוב, אין קשר בין השתיים, לפחות כאשר באים למדוד הצלחה של רכב על פי נתוני מכירות.

זה מה שאתה מסרב להבין, כל הזמן הולך סחור-סחור, משתמש במכבסת מילים, ואז מנסה לעבור לדיון אחר על המכירות של הג'וליה לבד ובפני עצמה ומציין את השינויים בדגם.

אז גם את זה אני אומר שוב, אין לנו ויכוח על המכירות של הג'וליה בפני עצמה (למרות ששוב, הודגם פה כבר שבסך הכל המכירות הרבה יותר מבסדר), אבל זה לא העניין כרגע.

כשאתה בא לבדוק את ההצלחה של רכב מסוים, צריך למדוד אותו למול המתחרות הרלוונטיות.

כמו שלא תמדוד את הצלחתה של סדרה 5 למול טויוטה לנד קרוזר, אתה לא יכול למדוד את הצלחתה (או כשלונה...) למול הסופרב.

לעומת זאת, אם מישהו זוקל איזה רכב לקנות בכ-400 אלף ש"ח, הוא בהחלט יכול להתלבט בין סדרה 5 לטויוטה לנד קרוזר.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמכיר טוב את ההתנהלות בסמלת אני יגיב. הבעיה הגדולה של הגוליה בארץ ואני מעריך שגם בעולם זה המחיר הגבוהה שהאיטלקים דורשים עליה, המחיר שסמלת משלמים על כל יחידה כיום יקר מאוד ובגלל זה המחיר ממש לא זול, מניסיון עבר האיטלקים יבינו שהם חיים בסרט ויורידו את המחירים לסמלת דבר שכמובן ישפיע על המחירים שלה ועל האיבזור בארץ.

בעבר: אלפא GT 06, אלפא 159, אלפא GT 10, אינפיניטי EX37;אלפא גולייטה, לקסוס IS300H,lexus nx200t

בהווה:ALFA ROMEO STELVIO 280

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בטוח שאני מסכים עם הפרשנות שלך לגבי וולבו.

אבל נגיד שכן. איזה יצרניות סמי פרימיום עוד יש?

מול מי בעצם היא מתחרה?

כי אני די בטוח שוולבו סימנו להם כמטרה עבור הV40 את האודי אי3 ומרצדס איי, במוו 1.

ובs60 אתה הסדרה 3/a4/סי קלאס.

וכו׳ וכו׳.

יצרני סמי פרימיום הם לדוגמא ביואיק, אקורה, ג'נסיס, אינפיניטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שמכיר טוב את ההתנהלות בסמלת אני יגיב. הבעיה הגדולה של הגוליה בארץ ואני מעריך שגם בעולם זה המחיר הגבוהה שהאיטלקים דורשים עליה, המחיר שסמלת משלמים על כל יחידה כיום יקר מאוד ובגלל זה המחיר ממש לא זול, מניסיון עבר האיטלקים יבינו שהם חיים בסרט ויורידו את המחירים לסמלת דבר שכמובן ישפיע על המחירים שלה ועל האיבזור בארץ.

אם עוד אנשים מבינים את מה שאתה מבין, הם בטח לא יקנו אלפא עכשיו אלא יחכו להורדת המחירים מהאיטלקים לסמלת ואח"כ ללקוח הסופי.

אם אני זוכר נכון, זה בדיוק מה שקרה עם ה 159 שנתיים אחרי שהושקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בדקת עובדה (כמה כל רכב נמכר), אבל מניח שמבין את הסיבות, ולא ברור על מה אתה מסתמך.

הרי אתה לא יודע אפילו את שיקולי ומגבלות התמחור, אתה לא מכיר את התהליך הקוגנטיבי הצרכני (מודע ולא מודע)... אתה למעשה רק יודע שרכב אחד נמכר יותר מהשני.

אתה משער שהשוואת מחירים תשווה מכירות (הנחה קלאסית, אבל לא תמיד עומדת במבחן המציאות) ואתה משער שהסיבה שהתמחור של אלפא גבוה (לשיטתך) זה בגלל שאנשי המכירות בארץ חושבים שיש להם "מותג" (אין שום ראייה לכך), וכו'.

למעשה, אתה מנפק הסבר לא מבוסס בכלל, ומאוד פשטני, למציאות מורכבת.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ויכוח מעניין, הרכב הזה יושב 5 דקות מהבית שלי - https://www.volvopaloalto.com/used/Alfa+Romeo/2017-Alfa+Romeo-Giulia-palo-alto-ca-d7b8a3f00a0e0ae70e749f9f4ce74178.htm

הם מוכנים לוותר עליו גם בתמורה ל 60K.

הבעיה הגדולה שלי שזה אופציית מערכת הסאונד לא נבחרה פה

New - Acura NSX 573BHP of Hybrid Awesomeness

Old - Cadillac CTS-V V8 6.2 562 BHP

Older Subaru legacy 3.6R AWD limited

Oldest - Volvo S60 AWD 240 BHP haldex 4X4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שלא תמדוד את הצלחתה של סדרה 5 למול טויוטה לנד קרוזר, אתה לא יכול למדוד את הצלחתה (או כשלונה...) למול הסופרב.

לעומת זאת, אם מישהו זוקל איזה רכב לקנות בכ-400 אלף ש"ח, הוא בהחלט יכול להתלבט בין סדרה 5 לטויוטה לנד קרוזר.

אני מבין שכשנגמרים הטיעונים, נגררים להקצנות מגוחכות.

לקחת השוואה (ג'וליה-סופרב) שבה צריך את טלסקופ האבל בכדי לראות בדיוק איפה השוני עבור הלקוח שהוא לא חובב אלפא מושבע ולהשוות בצורה שמנסה להגחיך את הטיעון (אבל רק מגחיכה את הכותב) ולהשוות לסילברדו מול ברז או סידרה 5 מול לנד קרוזר זה לא רציני!

אם זו הייתה שאלה בפסיכומטרי, הייתם נכשלים, ובצדק.

אם לא די בזה, הטענות על פרמיום מול חצי פרמיום מול רבע פרמיום ובקרוב, שלוש שמניות הפרמיות הן לא פחות ולא יותר ממגוחכות.

עכשין גם וולבו ואלפא זה לא מתחרים?:roflmao::roflmao::roflmao:

מה הMASTER PLAN? למצוא תירוץ לכל יצרן ויצרן ואז ג'וליה תהיה הרכב הכי נמכר ביקום והיחיד שבכלל בייצור?

ורק לסיום, טופ גיר בהחלט רואים בסופרב מתחרה ל A6.

כנראה רק בארץ המותגים והמיצובים סופרב היא 5 שמניות הפרמיות ואוודי 6 שמניות הפרמיום אז הן כמו מיני מיינור למעבורת חלל...

No pun needed: the Skoda Superb is excellent. Every inch an Audi A6 rival. Honest

https://www.topgear.com/car-reviews/skoda/superb/verdict

מחפש חלפים יעודיים לאימפרצה סטיישן ניו אייג'.

אשמח לדעת אם מישהוא מכיר אחת בפירוקיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרני סמי פרימיום הם לדוגמא ביואיק, אקורה, ג'נסיס, אינפיניטי.

בדיוק להיפך.

מה שוולוו עשו זה להפוך ליצרן פרימיום אמיתי במקום להשאר חצי פרימיום כמו שאפשר לטעון שהם היו בתקופת הבעלות של פורד. להשוות וולוו מהסדרות החדשות לביואיק יכול רק מישהו שלא ישב באחת מהן.

לא סתם הם התחילו למכור בשנים האחרונות למכור מכוניות במעל 100,000$ (XC90 Excellence), לראשונה בהיסטוריה של המותג בארה״ב.

בארץ ספיציפית היבואן נותן תמחור אגרסיבי. בארה״ב מחירה של וולוו מאותה קטגוריה זהה לאודי, מרצדס ובמוו (לפעמים דווקא המרצדס המקבילה מעט זולה יותר כמו במקרה של XC60 מול Q5 ו-GLC).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקחת השוואה (ג'וליה-סופרב) שבה צריך את טלסקופ האבל בכדי לראות בדיוק איפה השוני עבור הלקוח שהוא לא חובב אלפא מושבע ולהשוות בצורה שמנסה להגחיך את הטיעון (אבל רק מגחיכה את הכותב) ולהשוות לסילברדו מול ברז או סידרה 5 מול לנד קרוזר זה לא רציני!

אם לא די בזה, הטענות על פרמיום מול חצי פרמיום מול רבע פרמיום ובקרוב, שלוש שמניות הפרמיות הן לא פחות ולא יותר ממגוחכות.

עכשין גם וולבו ואלפא זה לא מתחרים?:roflmao::roflmao::roflmao:

מה הMASTER PLAN? למצוא תירוץ לכל יצרן ויצרן ואז ג'וליה תהיה הרכב הכי נמכר ביקום והיחיד שבכלל בייצור?

ורק לסיום, טופ גיר בהחלט רואים בסופרב מתחרה ל A6.

כנראה רק בארץ המותגים והמיצובים סופרב היא 5 שמניות הפרמיות ואוודי 6 שמניות הפרמיום אז הן כמו מיני מיינור למעבורת חלל...

https://www.topgear.com/car-reviews/skoda/superb/verdict

לקחת דברים שלא אני אמרתי וייחסת אותם אליי.

מעולם לא נכנסתי לדיון על פרימיום או סמי פרימיום.

לגבי ההקצנה, מעולם לא השתמשת בדוגמה מוקצנת על מנת להעביר מסר?

חלאס עם המשחקים.

כדי לראות הבדלים אולי צריך טלסקופ האבל, אבל כדי להשוות אותם בנתוני מכירות צריך כיסוי עיניים.

לגבי ההשוואה של טופ-גיר, אז עכשיו הסופרב היא בכלל לא מתחרה של הג'וליה, אלא בסגמנט שהג'וליה לא נמצאת בו בכלל.

הרי ה-A6 מתחרה ברכבים כמו סדרה 5 ו-E קלאס, אז גם ה-A, גם ה-E וגם ה-5 שכולן מוכרות פחות מהסופרב הם גם כישלונות?

דבר נוסף לגבי מה שהם רשמו, לדעתי הם דווקא התכוונו לזה שמי ששוקל לקנות A6, שיבדוק גם את הסופרב.

שזה בדיוק מה שאני אומר מההתחלה של כל הדיון הזה. ברות השוואה - כן, מתחרות - לא.

כשאתה בא לקנות - תשווה מה שבא לך, כשאתה בא למדוד ביצועים - תשווה למתחרות האמיתיות.

עריכה אחרונה על ידי GhostBuster

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצרן פרימיום זה יצרן שאתה משלם עליו פרמיה כדי לרכוש אותו, חלק גדול מהפרמיה שאתה משלם עליו זה מיתוג של היצרן, לדוגמא מרצדס, יש לו רכבים מעולים ששם הפרמיה מוצדקת לדוגמא C class, ששם אתה משלם פרמיה ומקבל מוצר איכותי ומתקדם ויש להם רכבים אחרים שגם שם משלמים פרמיה אבל לא מקבלים כלום חוץ ממותג פרימיום כדוגמת cla או m class דור ראשון. לדעתי חוץ מעולם ה petrol heads בעולם האמיתי, אנשים רוכשים רכבים כאלה בגלל איך שהם גורמים להם להרגיש. הם בכלל לא בודקים את היכולת הדינמית של הרכב, רוב ה bmw 3 series נמכרים עם מנוע קטן, ורק ההוזלה הלא נורמלית של e330 גורמת להם לעבור לbmw עם כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשין גם וולבו ואלפא זה לא מתחרים?[emoji23][emoji23][emoji23]

הנה התשובה:

אתה בדקת עובדה (כמה כל רכב נמכר), אבל מניח שמבין את הסיבות, ולא ברור על מה אתה מסתמך.

הרי אתה לא יודע אפילו את שיקולי ומגבלות התמחור, אתה לא מכיר את התהליך הקוגנטיבי הצרכני (מודע ולא מודע)... אתה למעשה רק יודע שרכב אחד נמכר יותר מהשני.

אתה משער שהשוואת מחירים תשווה מכירות (הנחה קלאסית, אבל לא תמיד עומדת במבחן המציאות) ואתה משער שהסיבה שהתמחור של אלפא גבוה (לשיטתך) זה בגלל שאנשי המכירות בארץ חושבים שיש להם "מותג" (אין שום ראייה לכך), וכו'.

למעשה, אתה מנפק הסבר לא מבוסס בכלל, ומאוד פשטני, למציאות מורכבת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...