Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אלפא רומאו ג'וליה - איך היא נוסעת? [ובהמשך, כמה מוכרת]

Cuore Sportivo
שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כייף לכם, אתם צעירים לכן אתם בטוחים שאתם יודעים.. ואם טעינו א.:wink:. אנו צעירים.

כתבתי - לדעתי השנה עקב המכירות החלשות - היבואן יבצע התאמות כפי שרשמתי.

נמתין ונראה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 2 אלף
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

כייף לכם, אתם צעירים לכן אתם בטוחים שאתם יודעים.. ואם טעינו א.:wink:. אנו צעירים.

כתבתי - לדעתי השנה עקב המכירות החלשות - היבואן יבצע התאמות כפי שרשמתי.

נמתין ונראה.

אייל.

על זה לא היה ויכוח. על מה שהיה ויכוח אתה משום-מה ממאן לענות.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כה הדיון דווקא היה מאוד ענייני ומעניין, להתחבא מאחורי הגיל זה מיותר.

אילו התאמות לדעתך היבואן יבצע? (ממליצה לבדוק את העדכונים שביצע כבר בגרסת המילאנו והספצ'אלה שהחליפה את הLE).

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו שאמרתי, האלפיסטים בכל מיקרה היו קונים אותה, בלי קשר לטיבה או למיצובה.

פה אתה קצת נסחף, וגם מזלזל בקהל די רב (באופן יחסי) שחלקו, אני משוכנע, מבין לא פחות ממך מה הוא רוכש.

כל הדיון פה, מזכיר לי קצת את ההשוואה שעשו "אוטו" (?) לפני כמה עשורים וקבעו שה- 75 עדיפה על הבמוו המקבילה. סו וואט? איפה זו היום ואיפה זו...

לא נראה לי שמישהו חשב שהג'וליה תמכור כמו סדרה 3. לא בארץ ולא בעולם. נכון, צריך לראות אם המכירות שלה מתייצבות כדי לנסות ולנחש (כי אף אחד פה לא יודע) אם עבור הקונצרן היא הצלחה או כשלון, אבל כרכב - לפחות עבור הדיוט כמוני - הוא רכב די מוצלח. בארץ התמחור שלו בעייתי אל מול מתחריו, אבל לשפוט לפי מכירות הסופרב? מה זה רלבנטי? יש באמת בעולם שלנו בארץ הקודש יותר מאולי שלושה אנשים שהתלבטו באמת בין הרכבים האלה? [ואני שם בצד רגע את המכירות לליסינג שם סקודה מוכרת באלפים במחירים שרוכשים פרטיים רק היו יכולים לחלום עליהם]

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רושם על-כך מהיום הראשון.

מלכתחילה רשמתי - כי יש להתאים את, האבזור התמחור והאחריות מגרסת הפתיחה.

אלפא נבנתה על התדמית הספורטיבית והעיצוב - אל תורידו מהרכב את הסממנים הללו.

התמחור הגבוהה בהגזמה של הגרסה הנכונה, יגרום ללקוחות לעבור לרכבים של יצרנים אחרים.

,,,,

מדוע חכמי אלפא.. במקום להביט על הגרמניות.. יתמחרו ברמה דומה לסופרב

והלקוח יקבל ברמת הכניסה של הרכב אחריות מלאה ל 3 שנים, עם אפשרות להוספת אחריות בתשלום -

ואבזור המתאים לתדמית -

לא לתמחר גרסה לעניים אשר מאבדת את הזהות של אלפא - הלקוח לא אהבאל.

במציאות כיום

- רכבי אלפא די אמינים ביחס לרכבים המקבילים.

בין אם ביחס ל VAG עם שלל הבעיות, ו BMW , עם בעיות המנועים.

,,, יצרן ויבואן חכם יבצעו גידור בתחומים שיש בהם חולשה תדמיתית.

אחריות מורחבת - המראה כי אתה מאמין במוצר..

והוספת ערך מוסף - מבחינת תמחור יותר סביר, לרכב חדש ולא מוכר עדיין בשוק

התדמית - מרמת הכניסה, רכב מעוצב ואיכותי עם סממני ספורטיביות, אשר מייצג את ליבת המותג.

אפשר לקבל הבהרה לסוף הדברים שכתבתה - האם חלו שינויי תמחור או אבזור בג'וליה בזמן האחרון.

אני לא כל-כך מעודכן, בחצי-שנה האחרונה.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אני זוכר נכון, גם לפני שהוולוו היתה באחרית ימיה היא תומכרה זול מהשלישייה הגרמנית.

Sent from my iPhone using Tapatalk

כבר כמה שנים. לכן אני פוזל אליה מידי פעם. לדעתי היו צריכים לתמחר מולה את הג'וליה - יש בהן קווי דמיון מסויימים בעיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלכתחילה רשמתי - כי יש לשנות את, האבזור התמחור והאחריות מגרסת הפתיחה.אפשר לקבל הבהרה לסוף הדברים שכתבתה - האם חלו שינויי תמחור או אבזור בג'וליה בזמן האחרון.

אייל.

עדכנו את גרסת הבסיס והוסיפו לה למיטב זכרוני פלאפים מאחורי ההגה וריפוד נסבל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וולוו דוגמא טובה לרכב שניסה להתחרות ברכבי פרימיום, נכשל, הודה בכישלון, ועכשיו מוכר סמי-פרימיום, הוא לא מנסה להיות מתומחר מול הגרמניות, אלא טווח בניין טווח בניים., וולוו משקיעה מאוד בטכנולוגיה, בעיקר t8, דברים שאין לאלפא, אלפא מנסה להיות רכב ספורט איטלקי לשוק האמריקאי. מקווה שיצליח להם. במיוחד שיש להם מוצר מצויין.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה לא היה ויכוח. על מה שהיה ויכוח אתה משום-מה ממאן לענות.

התנהגות קלאסית של אדם שמבין שטעה ומפחד להודות.

בנוסף לכך עברנו לטיעון הגיל.

נו טוב.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מלכתחילה רשמתי - כי יש לשנות את, האבזור התמחור והאחריות מגרסת הפתיחה.

אפשר לקבל הבהרה לסוף הדברים שכתבתה - האם חלו שינויי תמחור או אבזור בג'וליה בזמן האחרון.

אייל.

חצי שנה בשוק הרכב זה לא מעט זמן, אולי כדאי להתעדכן לפני שיוצאים נחרצות בהצהרות.

גרסת הבסיס קיבלה משוטי העברת הילוכים מאחורי ההגה ומראות מתקפלות חשמלית (המשוטים זה נחמד, אבל לדעתי זה לא מה שישנה את המצב)

גרסת הביניים שהמושבים שלה היו שילוב של עור ובד עם כיוון ידני, עברה לדמוי עור + בד, קיבלה מושבים חשמליים, מראות מתקפלות חשמלית ואולי עוד כמה דברים שאיני זוכרת.

מבחינת המחירים, שינוי המחירון יפגע ברוכשים הקודמים וחבל, בינתיים לוי יצחק חס על הג'וליה ושמר על הערכה לא רע בשנתה הראשונה. מחירי סגירה בפועל כמובן משתנים בהתאם לכל עסקה (ענייני טרייד-אין ומימון וכד'). אם ההנחות גדלות עם הזמן שמתרחק מההשקה, זו לא שיטה שסמל"ת המציאו. גם אצל מלכת ההנחות (אאודי) לא שחררו הנחות דומות להיום כשהA4 הושקה, כנ"ל גם בב.מ.וו.

לגבי האחריות, כפי שציינו כבר, ישנה אפשרות לרכוש הרחבה לשנה השלישית. נכון שזו לא האחריות של דלק מוטורס, אבל לא משהו חריג בתחום. לגבי ערך מוסף, אני חושבת ששמת לב שבדלק מוטורס לא קיבלת משהו שדומה לALFA WAY.

עריכה אחרונה על ידי Murzilka

Mini Cooper S R56 - לכיף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכנו את גרסת הבסיס והוסיפו לה למיטב זכרוני פלאפים מאחורי ההגה וריפוד נסבל יותר.

תודה - bar72 - גם על-השיר.

סליחה חברים - מצטער לבשר לכם, אבל גם באלפא לא מסכימים לחוכמה שלכם.

מתברר כי הם שמעו לאי-החוכמה שלי - ומבצעים בדיוק את אשר כתבתי לפני שנה.

סליחה ומתנצל כי צדקתי..

רשמתי להרחיב אחריות ולהוסיף את ידיות העברת ההילוכים "הפלאפים" , ריפוד יותר נסבל

וכנראה באלפא, מבצעים בשקט גם התאמה למחיר -

:wink: אולי אחרי שקראו בפורום לפני 6 חודשים, כי קיבלתי את ה 2 - הם מהרו לבצע את ההתאמות.

למה לא הודיעו לי - מי אחראי למחדל..(גבעת-חלפון)

אני מבזבז אנרגיה בכתיבה כי צריך לבצע התאמות.. והם כבר בשקט עושים זאת.

רק חבל כי באיחור, ואיבוד מומנט העניין הראשוני.

אייל.

עריכה אחרונה על ידי ליין מן

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בטוח שהיבואן שינה את האבזור כי אייל לקח את הסדרה 2. קצת עפת על עצמך.

אני רק עדיין תוהה למה אתה ממשיך להתעלם מהדיון אודות ההשוואה של הג'וליה לסופרב מבחינת מכירות ועברת לנהל דיון על המכירות של הג'וליה באופן כללי (ששם בכלל לא היה דיון מבחינתי כי אנחנו מסכימים בעניין הזה).

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה חברים - מצטער לבשר לכם, אבל גם באלפא לא מסכימים לחוכמה שלכם.

You can fool all of the people some of the time, you can fool some of the people all of the time, you can't fool all of the people all of the time.

מאחורי אי-הקריאות של ההודעות שלך אי אפשר להסתיר שמה שכתבת לעיל פשוט שגוי. אף אחד לא התווכח, מעולם, על הצורך להוריד מחיר ולהוסיף איבזור. זאת לא בדיוק הברקה שלך ולא טעות של אף אחד, כי אף אחד לא טען את זה. זאת כן דרך שלך להתחמק מנושא הדיון, שכן זה, בניגוד להשוואה המופרכת שלך, מעולם לא היה במחלוקת.

ZC6 | JB43 | 932

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חצי שנה בשוק הרכב זה לא מעט זמן, אולי כדאי להתעדכן לפני שיוצאים נחרצות בהצהרות.

גרסת הבסיס קיבלה משוטי העברת הילוכים מאחורי ההגה ומראות מתקפלות חשמלית (המשוטים זה נחמד, אבל לדעתי זה לא מה שישנה את המצב)

גרסת הביניים שהמושבים שלה היו שילוב של עור ובד עם כיוון ידני, עברה לדמוי עור + בד, קיבלה מושבים חשמליים, מראות מתקפלות חשמלית ואולי עוד כמה דברים שאיני זוכרת.

.

דווקא בג׳וליה ספציפית הפלפים כלכך טובים שהיעדרם בגרסה הבסיסית די הפריעה. יש לי שכן שלא היה מוכן להוציא יותר ממה שעלתה הגרסה הבסיסית, ובגלל חוסר הפלפים וויתר עליה.

טוב לראות שהם הוסיפו איבזור, כי גם לי ששקלתי את הגרסה היקרה יותר, היעדרם של מספר אביזרים הפריע לי.

הם עדיין מתעקשים על המסך מולטימדיה הקטן, אפילו בגרסאות היקרות?

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2188 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...