Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קרקושים ברכב - סיבה מוצדקת להחלפתו?

Revitalush
שימו לב! השרשור הזה בן 2734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

סיאט איביזה חדשה מהניילונים. קרקושים מהפלסטיקה של החגורת בטיחות נהג + משענת יד (מקורית מהמפעל)

אז כמו שנאמר... זה יכול לקרות בכל רכב.

ספציפית האיביזה לא אוטו יקר, אבל הלאון כבר מגיע ל 120 מינימום. הייתי מצפה שלא יהיו קרקושים.

תנסי לטפל בזה אם את סבבה עם הרכב חוץ מזה. אולי לנסות לבודד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

זה יכול לקרות בכל רכב ודווקא המיקרה, למיטב זכרוני מנסיעת מבחן שבצעתי בזמנו, בנויה טוב ומוצק בפנים. נסי פעם לנסוע בסוזוקי איגניס בת 10 ואז רק תשבחי את המיקרה :)

אבל ברצינות - יש מצב שזה תפס חלון בדלת, אולי איזה בורג שיצא, הכל אפשרי...

לגבי החלפה אני באופן אישי יכול להשתגע מקרקושים כאלו או אחרים ונמנע מהתקנות מקומיות, אבל הייתי בודק את זה לעומק.

Sent from my iPhone using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית כבר התחלתי להשלים עם זה שבכל רכב יהיו קרשורים כאלו ואחרים כי לצערי גם אני מאוד רגיש לזה.

בעבר הייתי בעלים של גולף GTI שנת 2010 והיו קרקושים שלא הצלחתי לעלות עליהם, לאחר מכן רכשתי אינפיניטי (שזה גם ניסאן) G37 Coupe שאמור להיות רכב יוקרה שסבל מקרקושים בלתי נסבלים, והמרכזי שבהם הצריך פירוק של פלסטיק שאליו היה צמוד פס גומי, שהיה צמוד לשמשה הקדמית שגרם לקירקושים (עבודה של 3 שעות בלילה, סיוט).

עכשיו אני בעלים של סיאט לאון FR חדשה מהחברה וגם כאן יש קירקושים מכל הדלתות שניתן לשמוע בבירור כשמגבירים מעט את הווליום ברמקולים ומידי פעם כשנוסעים בלי מוסיקה כלל.

אז כמו שאת רואה אין ממש מנוס מזה וגם אין שום הבטחה לזה שלא יהיו קירקושים ברכב אחר שתקני.

קיבלתי לאון Fr לפני שבועיים. היום בצמפיון, במוסך עצמו סידרו את הקירקושים בדלתות. בנוסף לפי בקשתי עטפו באיזו מבודד את האיתורן וכל ההתקנות מסביב למערכת - גיל קר. הרכב נקי מקרקושים, עד לקירקוש הבא :)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאון ידוע בקרקושי דלתות.כל אוטו עם פלסטיק זול יקרקש.בשביל זה יש חומר בידוד יעודיים .עבודה לא זולה אצל בעל מקצוע אבל שווה כל אגורה וכדאי להתייעץ בפורום אודיו.ובטח זו לא סיבה למכור את הרכב בגלל זה

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

gladen pro25+rs audio 100m -tru technology billet 4100

ad neo800w- mosconi pro 4/30

gladen pro10-mosconi pro 1/10

fiio 11m plus coax mosconi dsp aerospace 6to8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אצלי בפאביה יש קרטושים מפתחי המיזוג המרכזי של המזגן, לומדים לחיות עם זה או לברוח מבורות.

מה שכן כדי לבדוק את כל הציוד ברכב שאולי הוא הגורם לקרטושים.

Volkswagen Polo GTI 2020 - White

Skoda Fabia 2015 - Style, White & Black (sold)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קיבלתי לאון Fr לפני שבועיים. היום בצמפיון, במוסך עצמו סידרו את הקירקושים בדלתות. בנוסף לפי בקשתי עטפו באיזו מבודד את האיתורן וכל ההתקנות מסביב למערכת - גיל קר. הרכב נקי מקרקושים, עד לקירקוש הבא :)

Sent from my ONEPLUS A3003 using Tapatalk

באיזה מוסך שלהם היית שהסכימו לסדר לך בלי בעיות? לפני כחודשיים-שלושה הלכתי לספטון בפ"ת לטיפול ראשוני, ועל הדרך הסבתי את תשומת ליבו של הבוחן לקירקושים המציקים.

הוא הצליח לשחזר את הקרקושים (מה שאני אפילו לא הצלחתי) אבל לאחר שהעלה את הרכב על ליפט (אחרי שעוד ניסיתי להסביר לו שהקירקושים לא מגיעים משם) הוא קבע שאין להם אפשרות לסדר את הקירקושים כי לא מדובר במשהו בטיחותי.

פעם שטיפלתי במוסך רון ב-GTI שהייתה לי, גם אז היו לי בדיוק את אותם קירקושים מהדלתות ועם ספריי סיליקון פשוט הוא הצליח לסדר את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אז הזמן עשה את שלו.

המיקרה הוחלפה בחיפושית חדשה.

הקרקושים והתחושה הזולה הכריעו - מכרתי וקניתי חיפושית.

רק שגם שמה לא יהיו קרקושים ותחושה זולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

תתחדשי. החיפושית עדיפה על המיקרה בכל דבר כמעט.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור שהיא תעלה על המיקרה, היא עולה כמו 2-3 מיקרות :lol:

תתחדשי:mm_yeah:

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2734 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...