Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפוקוס 2016 החדשה של דלק מוטורס בארץ

CRuzer669
שימו לב! השרשור הזה בן 3091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חייב להודות שחיכיתי לה בסקרנות, אבל האבזור מאכזב בפלטינום, ובטח יבאס לראות אותה בין עדרי הליסינג. בנוסף, חבל שלא הביאו גרסת פלטינום עם המנוע החזק ומאובזרת יותר (נניח גג).

טיטניום לא פלטינום...

חוץ מסנרוף, מה חסר לה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

נתוני ההאצה מאוד מאכזבים לדעתי, אוקטביה עם ה1.4 מאיצה בשניה מהר יותר ולדעתי שוקלת יותר.

בגלל התיבה הפלנטרית שכנראה מסרסרת את הביצועים.

זה היתרון בתיבה כפולת מצמדים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל כל כך שזה היבואן של פורד בארץ.

דיברו על 1.0 125 ו-1.5 182, גם בידני. לבסוף מייבאים אך ורק 1.5 150 באוטומטי. דיברו על ה-ST המתוחה ולבסוף לא מעניינת כלום.

מעציב מאוד כל העניין, בעיקר אחרי כל השיחות עם בכירים במותג, שהבטיחו גרסה ידנית בין היתר.

Abarth 595 Turismo BiColor 2017 :twisted:

Seat Ateca XCELLENCE 2017 :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כלהיט ליסינג.

מישהו כתב שאיילון יכולים לקפל את הבאסטה, אני מקווה שהם כבר התחילו.

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הידוע גורל ST . RS?

גם אותי זה עניין, לכן צלצלתי ושאלתי.

אמרו שלא מגיעות.

אני בתגובה שאלתי, שלפי פורד היא אמורה להיות משווקת בכל העולם, במה אנחנו שונים?

הנציגה בתגובה "הרכבים כנראה לא מגיעים בסטנדרט שמדינת ישראל מאשרת", (איילון מוטורס לעומתם אומרים שהיא כן תגיע דרכם אך יהיו פרטים רק בינואר), אמרתי לה שאיילון כן יביאו אותה ושזה קצת לא מסתדר עם מה שהיא אומרת ומפה הרגשתי שקצת מחרטטים אותי.

דיי מעצבן הזלזול באינטליגנציה של הלקוח, למה לא להגיד את הסיבה האמיתית? למה לחרטט?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע כלהיט ליסינג.

מישהו כתב שאיילון יכולים לקפל את הבאסטה, אני מקווה שהם כבר התחילו.

הלכתי לעזור להם לקפל אותה

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חגי, אני לא יודע אם אתה ציני או לא.

בכל מקרה, למרות שאיילון עשו כמה דברים טובים (ייבוא פיאסטה ST), הם מפספסים את היעוד שלהם

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חזרתי מדנמרק לפני מספר ימים וקיבלתי את הפוקוס החדשה עם מנוע 1.5 טורבו דיזל ידני.

הרכב שקיבלתי הוא עם מרכב הסטיישן , שימושי מאוד ומרווח.

מנוע הדיזל מבצע ללא בעיה , גמיש מאוד ומבצע ללא בעיה , אני השתמשתי בעיקר בשני \ רביעי וששי, אין בעיה להתניד בצורה הזו.

הרכב נוח מאוד על כביש דנמרק, רעש המנוע חודר מעט פנימה אבל בגדול די שקט

הרכבה טובה, חומרי הדיפון רכים עם מגע נעים , הרכב היה מצויד במלואו כולל מסך מקורי שימושי ובהיר לשימוש.

מרווח פנים טוב מאוד למשפחה בהרכב מלא.

צריכת דלק ממוצעת הייתה כ 20 ק"מל במהלך 513 הק"מ שהרכב היה ברשותי.

לסיכום נראה שמדבר בהצעה טובה מאוד, לטעמי הרכב היה צריך להתחיל במחיר של 120,000 שח לגירסאת הבסיס , המחיר הנוכחי גבוהה במיוחד לאור שער היורו הנוכחי.

לסיכום

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפוקוס 2016 זוכה גם ליחידת כח חדשה לחלוטין הכוללת מנוע טורבו בנזין מסדרת ה-EcoBoost בנפח 1.5 ליטר המפיק 150 כ"ס ומומנט מרבי של 24.4 ק"ג-מ' בסל"ד נמוך של בין 1,500-4,500, הנחשב לחזק בקטגוריה. למנוע הנ"ל משודכת תיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית עם 6 הילוכים, המחליפה את תיבת ההילוכים הרובוטית כפולת המצמדים שצויד הדגם הקודם והיתה לאחת מנקודות התורפה של הדגם היוצא בשל בעיות אמינות שונות.

לצידה של גרסת הבנזין תוצע לראשונה גם בארץ הפוקוס גם בגרסת טורבו-דיזל בנפח 1.5 ליטר, המפיקה 120 כ"ס ב- 3,600 -סל"ד ומשודכת לתיבת הילוכים אוטומטית רובוטית כפולת מצמדים. הביצועים : 10.9-11.0 שניות ל-100 קמ"ש ( בהתאם לתצורת המרכב ), מהירות מרבית של 191-193 קמ"ש ותצרוכת דלק של 24.39 ק"מ לליטר בממוצע, לפי נתוני היצרן.

רגע.. מה?

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכל מקרה, למרות שאיילון עשו כמה דברים טובים (ייבוא פיאסטה ST), הם מפספסים את היעוד שלהם

הייתי ציני, הרי מי אתה שתחליט שהם יכולים או לא יכולים לקפל את הבסטה?

אחרי יותר משנתיים שהם קיימים אתה כבר יכול להבין שהם לא יכולים להתחרות עם המכוניות המשפחתיות הסטנדרטיות.

אבל אם תרצה משהו שונה כמו מוסטנג אז שווה לבדוק את הבסטה שלהם

Peugeot 406 2L turbo 1998 Škoda Octavia RS 245 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה היעוד שלהם, לא יבוא מכוניות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היעוד הוא אלתרנטיבה לדלק מוטורוס. כחלק מאישור היבוא המקביל.

התמקדות בדיגמי נישה לא מהווה אלתרנטיבה. איך זה שונה מכל חברות הייבוא אישי לרכבים חדשים?

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חבל כל כך שזה היבואן של פורד בארץ.

דיברו על 1.0 125 ו-1.5 182, גם בידני. לבסוף מייבאים אך ורק 1.5 150 באוטומטי. דיברו על ה-ST המתוחה ולבסוף לא מעניינת כלום.

מעציב מאוד כל העניין, בעיקר אחרי כל השיחות עם בכירים במותג, שהבטיחו גרסה ידנית בין היתר.

אולי שמעו שחזרת לואגיות, אז למי כבר יעשו הזמנות מיוחדות.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...