Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפוקוס 2016 החדשה של דלק מוטורס בארץ

CRuzer669
שימו לב! השרשור הזה בן 3091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 122
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

הייתי ציני, הרי מי אתה שתחליט שהם יכולים או לא יכולים לקפל את הבסטה?

אחרי יותר משנתיים שהם קיימים אתה כבר יכול להבין שהם לא יכולים להתחרות עם המכוניות המשפחתיות הסטנדרטיות.

אבל אם תרצה משהו שונה כמו מוסטנג אז שווה לבדוק את הבסטה שלהם

לא יודעים או לא רוצים? אין לי באמת תשובה אבל על פניו לא נראה שהם מתאמצים מידי. הם מצאו להם את הנישה של מין יבואן אישי משודרג ברשיון ומן הסתם מרוצים ממנה. האם זה הביא למהפיכה שתוכננה? בודאי שלא, וחבל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אי אפשר להגיד שהם ייבוא אישי.

הרי הם כן מחזיקים מלאי כלשהו של רכבים לפי מה שהבנתי (או שאני טועה?), אז אפשר לקבל את אותו רכב שמציעה דלק בקצת פחות כסף, או אולי איבזור שאין לדלק? בזמן אספקה שהוא לא כמו של ייבוא אישי.

לגבי ה-RS טענו שיביאו כמות קטנה של רכבים למלאי, אבל יכול להיות שאמרו סתם, אין לי דרך באמת לדעת.

מה שבאמת חבל, שזה לא יצר באמת תחרות אמיתית, הבנתי (לא השוותי יותר מדיי בעצמי) שההפרש מחירים לא כלכך גדול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שאני יודע ה RS לא נמכרת גם במקומות אחרים, אז מה השאלה?

לגבי ST. פאק רציני. במיוחד במקרה של הפיאסטה אגב.

חבל. בעיות של שוק קטן מדי.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דגם הטיטניום מגיע עם צמיגים במידה 235/40/18. כמו ב ST... כנראה שהתופעה של רחב ונמוך בתחום הזה לא נעצרת אלא מחריפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאזדה 3 ספיריט נשמעת כאופציה אטרקטיבית יותר.

חשבתי שיהיה יתרון לפחות למסך המגע (כי במאזדה הוא לא מזהיר), אך מתברר שמדובר בהתקנה מקומית. ניתן לה צ'אנס באולמות התצוגה אבל אני מצפה לטבלט סיני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מכונית מבחינתך זה רק מסך טאצ' והמבחן הוא באולם התצוגה? אתה מפקשש משהו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למי שהתעניין מה המערכת שמקבלים , באולם התצוגה לא תוכלו לראות אותה כי יש ברכב מערכת מקורית שהיא לא המסך 8 המקורי ( חשבתי שזה סטנדרט).

ולגבי נסיעות מבחן , אין רכב לנסיעות מבחן, לפחות לא בחודש הקרוב .

בכל מקרה הרכב נראה נהדר מבחוץ עם הג'אנטים המוגזמים ומרגיש איכותי למדי מבפנים , לדעתי תמורה נהדרת לכסף .

citroen c3 picasso 1.6 hdi mt

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאשר. הרכב מרגיש איכותי, אבל עדיין לא כמו המאזדה. קרב צמוד זה בטוח. מאוד מזכירים אחד את השני. העיצוב הפנימי של המאזדה מנצח, אך הכפתורים השונים בפוקוס הרגישו מודרניים יותר. באמת לא משהו חד משמעי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3091 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...